Sisel International – סקירת חברה

מבט כולל על חברה

SISEL (מבוטא „לחוש“) הוא ראשי תיבות של; מדע, חדשנות, הצלחה, אנרגיה ואריכות ימים.

סיסל אינטרנשיונל היא חברת am mlm שנוסדה בשנת 2006 על ידי Tom Mower Sr. ובנו Tom Mower Jr. החברה ממוקמת ביוטה. כיום הם פועלים ב-12 מדינות ברחבי העולם. יש להם מתקן ייצור חדיש בשטח של 400,000 רגל מרובע ביוטה.

מוצרים

קו מוצרים זה כולל תזונתיות נוזליות, ירידה במשקל, תוספי תזונה, שיער, טיפוח שיניים וגוף, טיפוח עור, קוסמטיקה, קו איפור מינרלי מעודן בשם Timeless Minerals, ארומתרפיה, ואפילו כמה מוצרי טיפוח ביתיים הכוללים כיום חומר ניקוי נוזלי לכביסה וסבון כלים.

ברכיבי התזונה הנוזליים שלהם, SISEL משתמשת בתמצית אצות לימו מוי מטונגה כדי ליצור את מה שחוקרים רבים מאמינים שהוא תוסף הפוקואידן החזק ביותר הקיים בשוק כיום.

המוצרים של SISEL מתומחרים זהים לכולם, ללא קשר אם הם מפיצים או לקוחות מועדפים.

ככל הנראה יש תמריץ למפיצים וללקוחות ללכת על תוכנית משלוח אוטומטי.

אחת ממרכיבי התזונה הנוזליים שלהם היא Eternity. המחיר הוא 50$ בתוספת מס ומשלוח, אבל אם אתם הולכים על תוכנית רכישה אוטומטית תוכלו לחסוך 7$.

עלות להפוך למפיץ

נכון לעכשיו, יש עלות התחלה של $20 ודמי חידוש אוטומטי שנתי של $15 מחויבים בכרטיס האשראי שלך ביום השנה לתאריך שהצטרפת.

תוכנית לקוחות מועדפת

בכל פעם שמוצר נרכש על ידי לקוח מועדף רשום, אתה מבצע עמלה והם צוברים נקודות של לקוח מועדף שאותן הוא יכול לממש עבור מוצרים בחינם.

תוכנית פיצויים

לסיסל יש תוכנית פיצויים בת 12 עמודים מקוונת באתר הארגוני שלהם.

תוכנית התגמול של SISEL היא תוכנית היברידית, מה שאומר שהיא משלבת שיטות שונות לחישוב עמלות.

1. בונוס להתחלה מהירה

2. בונוס מפיץ ישיר

3. בונוס מפיץ ראשי

4. בונוס בונה

5. בונוס סגנון חיים

למרות שבונוס ההתחלה המהירה עדיין רשום באתר הארגוני שלהם, בניוזלטר החברה נאמר שהוא אמור להפסיק ב-2009 כדי לפנות מקום לבונוס המנהיגות המהפכני שיתחיל בתשלום מהיום הראשון של ההסמכה. הם גם הזכירו שיש להם תוכנית להעברה לרוחב של מנהלים עד 2009.

דרגות וכישורים

נכון לעכשיו יש רק 4 דרגות הרשומות כדלקמן:

מפיץ ישיר כסף: 100 PV

מפיץ ישיר של זהב: 150 PV

מפיץ ישיר פלטינום: 200 PV

מפיץ ראשי: זהב או פלטינום AP (150+ PV), 1000 PGV, 5000 CPGV

הדרכה ותמיכה

סיסל אכן מציעה כמה כלי מכירה, אולם לא ראיתי כל כלי הדרכה המוצעים על ידם.

אני מניח שאתה מקבל את ההכשרה שלך מהספונסר שלך, שזו הדרך שבה פועלות רוב חברות ה-mlm.

מדיניות שיווק באינטרנט

האם חברה זו מאפשרת שיווק באינטרנט? זו נקודה חשובה מאוד שיש לקחת בחשבון לפני שמצטרפים לכל עסק! רשתות חברתיות ושיווק באינטרנט הפכו לדרכים חדשניות להגיע למיליוני אנשים באינטרנט. עם זאת, חברות רבות עדיין לא מבינות שנכנסנו לעידן המידע, והן אוסרות על מפיצים לפרסם באינטרנט.

למרות של Sisel International יש כללים נוקשים לגבי פרסום או שיווק המוצרים שלהם באינטרנט, נראה שהם מציעים למפיצים הזדמנות לעצב אתר משלהם. יש להגיש את האתר לאישור ועליו לעמוד בהנחיות ספציפיות כמפורט במדיניות שלהם. אם יאושר, הם כנראה חייבים לשלם דמי רישום שנתיים של 1000 דולר.

נראה שהאתר הארגוני הוא אתר משוכפל עם דף מוצר, עגלת קניות אוטומטית ורישום מפיץ מקוון.

רשת חברתית

לסיסל יש קישור למרכז מדיה בדף הבית של החברה שלהם וגם קישורים לאתרי רשתות חברתיות שהם כרגע פייסבוק וטוויטר. יש להם גם קישור לבלוג של החברה שהחל באפריל 2010.

איך הם משיגים מפיצים ולקוחות?

ישנן פגישות הזדמנויות עסקיות מתוכננות ביומן האירועים של החברה, אז אני מניח שעליך לגייס עובדים על ידי קבלת אנשים לפגישות בבתי מלון. לא ראיתי שום אזכור לדרכים לגיוס, אז אני מניח שאתה רודף אחרי חברים, קרובי משפחה ועמיתים לעבודה.

ככל הנראה הם גם מקדמים את פגישות מסיבת הבית של Timeless כדרך מהנה לקבל מידע על מוצרי היופי ה-Timeless שלהם וללמוד כיצד לערוך מסיבה בבית.

הביקורת שלי

בסקירה של כל מה שיש ל- Sisel International להציע, הם אכן נראים כחברה טובה. יש עלות התחלה נמוכה מה שהופך אותו מושך לאנשים מרושעים שרוצים לפתוח עסק, אולם כמה אנשים באמת רוצים לגרור את החברים והקרובים שלהם לבתי מלון או לקיים מסיבות ביתיות.

כדי להצליח ולהצמיח את העסק הזה ללא הרף, תצטרך לגייס אחרים ולמכור מוצרים וללמד את הקבוצה שלך לעשות את אותו הדבר. אם זה מה שאתה מחפש, ההזדמנות הבינלאומית של Sisel עשויה להתאים לך.

עם זאת, לא נראה שיש להם הכשרה שיווקית, כפי שקורה ברוב ה-MLM’s. הסיבה ש-95% ממשווקי הרשת נכשלים היא כי יש לך אנשים לא מאומנים המלמדים אנשים לא מאומנים. ללא ההכשרה והליווי המתאימים רוב האנשים ייכשלו, אז אם אתה רוצה להצטרף לסיסל ולהיות ב-5% המובילים עליך לחפש מנטור ולהשתתף בתוכנית לפיתוח מנהיגות.

אם אתה לא מוכן לחפש מנטור ולהשתתף בתוכנית לפיתוח מנהיגות אז הייתי מציע להמשיך ולחפש חברת שיווק רשתי שאכן מספקת הדרכות שיווק ומאפשרת לך לשווק את המוצרים שלה באינטרנט. אחרת אתה עשוי להיות מעוניין לחפש מוצר וחברה מבוססי אינטרנט כדי ללמוד את הכישורים להרוויח כסף באינטרנט כחלופה.


Source by Pam Eppinette

About admin

Check Also

טכנולוגיית אופסט חדשה ומדהימה מדפיסה יותר צבעים ופרטים

כשטוב אינו מספיק סביר להניח שמעולם לא שמעתם על הדפסת אופסט ברזולוציה גבוהה (STO-chastic) החדשה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments