.NET בקרת עורך HTML ביישומים המבוססים על טופס של Windows

בניית עורך HTML WYSIWYG עורך יישום Windows Form ב- .NET Framework מעולם לא היה פשוט יותר. אתה מפתח .NET, מחפש פקד עורך WYSIWYG שיקח / יחזיר מחרוזת HTML ואתה רוצה שהיישום שלך יפעל על .NET 2.0, 3.0, 3.5 ו- 4.x, נכון? הגעת למקום הנכון. SpiceLogic מציעה לך בקרת עורך .NET WYSIWYG יעילה ביותר עבור Windows Forms אשר מקבלת ומגדירה מחרוזת HTML. אתה יכול להשתמש בפקד זה לפיתוח יישומי Windows כגון עורך תוכן דפי אינטרנט, עורך דפי אינטרנט מלא, מלחין הודעות דוא“ל או כל יישום המשתמש בעורך טקסט מעוצב עשיר עבור המשתמש שלך. הפקד כולל 2 מאפיינים בעלי ערך מיוחד, „BodyHtml“ ו- „DocumentHtml“. BodyHtml מקבל/קובע את תוכן ה- HTML החלקי כמו [b] שלום עולם[/b]. מסמך HTML מקבל/קובע את כל מסמך ה- HTML שניתן להשתמש בו לדף אינטרנט מלא כמו [HTML][head][/head][body][b] שלום עולם [/b][/body][/HTML].

העורך כולל כלים רבים לעריכת HTML. ניתן להתאים אישית את כל הפריטים בסרגלי הכלים. גם אם אינך רוצה להשתמש בפריטי ברירת המחדל של היצרן ובמקום זאת להשתמש בעצמך, פקד זה מספק לך ממשק ידידותי למשתמש לבניית פריטי סרגל כלים משלך. כל פריטי המפעל ניתנים להתאמה אישית מלאה. יתר על כן, כל הפונקציונליות של פריט סרגל הכלים ניתנת ליישום חיצונית באמצעות מערך השיטות הציבורי העשיר. הפעם אתה לא צריך להיות מוטרד מלוקליזציה. אתה יכול להתאים אישית את כל הטקסטים ולהחליף את הדיאלוגים המסופקים על ידי המפעל בדיאלוגים משלך בשפה שלך! הוא מותאם במיוחד למערכות הפעלה של Windows Vista 64 סיביות. מאפייני ערך HTML מותאמים לכריכת נתונים. הוא מוצג עם נכסים ציבוריים שימושיים רבים, שיטות ואירועים. בודק איות טוב פשוט בנוי שם. כמו כן ניתן לערוך את סגנון הגוף באמצעות עורך GUI CSS עשיר, הזמין הן בזמן העיצוב והן בזמן ההפעלה.

עיקרי הדברים:

תמיכה בסיסית וכתובת URL יחסית:

פקד זה מתאים מאוד למסמכי HTML עם כתובות אתרים יחסיות בהתייחסות הנתיב של המשאב. אז עכשיו אתה יכול להציג תמונה בעורך פשוט עם התג הבא: [img src=“myImage.jpg“ /]. הפקד כולל מאפיין בשם „BaseUrl“. עליך להגדיר את המאפיין הזה לתיקיית התמונה או כתובת האתר. אז נחש מה !! אתה יכול לשלוח את היישום שלך למחשב האישי של המשתמש שלך, שם אתה פשוט משנה את כתובת ה- URL הבסיסית באופן תוכניתי כך שניתן יהיה להציג את התמונות בכל מחשב האישי של המשתמש שלך.

בודק איות:

פקד זה מוצג עם בודק איות. אתה יכול להשתמש במילונים משלך עם בודק האיות.

חיפוש API:

פקד API כלול בחיפוש. תוכל להשתמש בדיאלוג ברירת המחדל לחיפוש או ליישם בעצמך את שיח החיפוש.

ממשק הניתן להתאמה אישית:

פקד זה כולל שני סרגלי כלים של המפעל, עם פריטים רבים ועשירים בסרגל הכלים. הם מושלמים מספיק כדי לבצע כמעט את כל משימות העריכה שלך. כמו כן אתה יכול להתאים אותם אישית. גם אם אינך רוצה להשתמש בהם ובמקום זאת להשתמש בפריטים משלך, אתה יכול גם לעשות זאת.

מצב עיצוב ומצב מקור:

קיימים שני מצבי עריכה. מצב עיצוב WYSIWYG ומצב מקור Rt Html שיעניקו לך שליטה מלאה על תוכן ה- HTML.

אירועים:

ראוי להזכיר שני אירועים תכונתיים. אירוע הדבקת אירוע HTML השתנה. נחש מה !! אתה יכול ליירט את אירוע ההדבקה ולתפעל את תוכן ההדבקה מ- ClipBoard ולהחיל את היגיון המסנן שלך. שימושי מאוד לסינון תוכן MS Word בזמן ההדבקה. אירוע HTMLChanged, מופעל ברגע שה- html משתנה, בדומה למאפיין TextChanged של פקד TextBox. כמו כן, תוכל לשנות את התנהגות ברירת המחדל של טעינת ושמירת HTML לעורך לצרכיך.

שיטות:

יש הרבה שיטות שימושיות כמו קבלת או הגדרה של עמדות אבטחה, עמדות גלילה, שיטת GetPlainText (). שיטת GetPlainText () היא לא החזרת גרסת טקסט פשוטה של ​​ה- HTML. במקום זאת הטקסט המוחזר ישמר את הפריסה של תוכן ה- HTML המקורי כמו טבלאות, פסקאות וכו ‚מגניב לא?

נכסים:

יש הרבה מאפיינים שימושיים כמו מאפייני נראות בסרגל הגלילה (GET/SET), נכס לקריאה בלבד (GET/SET), נכס Word Wrap (GET/SET). נכס זמין לבחירת שורה אחת או פסקה בתגובת מפתח Enter.

נכס מורכב של פעולות מכיל שיטות המשויכות לפריטי סרגל הכלים. כלומר, אם ברצונך ליצור כפתור משלך ולהעניק לו את פונקציונליות ברירת המחדל להעתיק, תוכל להפעיל את שיטת העתק () של נכס זה.

המאפיין SelectionState כשמו כן הוא עוסק בתוכן העורך. כמו לקבל את התכונות של פריטי העורך וגם לקבוע את מצב הבחירה הנוכחית. יש לו מאפיינים כמו, IsBold, IsHyperLinkSelected, IsImageSelected, IsItalic וכו ‚. הוא מכיל את אחד המאפיינים החשובים ActiveHTMLElement מסוג IHTMLElement. מאפיין זה נותן לך בקרת תכנות מלאה להשגת האלמנט הפעיל כמודל אובייקט מסמך ולניפולציה של האלמנט (כצומת).

מיזוג נתונים:

לצורך כריכת נתונים אתה יכול לאגד את כל שדות המחרוזות של מערכות הנתונים למאפייני BodyHtml או DocumentHtml של העורך. זה ייתן לך הזדמנות מצוינת להשתמש במודלי מסדי נתונים עם העורך.

עיצוב המסמך:

מלבד מצב המעצב ואתה יכול לשנות את סגנון הגוף של המסמך ישירות מהעורך הן במצב המעצב והן בזמן ההפעלה.

תכונות מרגשות אחרות כוללות:

– בסיסי מספיק אפילו למתחילים ביותר של משתמשים.

– מותאם עבור מערכת הפעלה 64 סיביות של Vista.

– עורך זמן אוסף GUI אוסף זמין לצורך מניפולציה של המאפיינים של פריטי סרגל הכלים.

– ממשק קל יותר להוספת פריט סרגל כלים חדש.

– ניתן לאחזר HTML כ- HTML ישן רגיל, XHTML ו- XML

– מייצר נקי [span] תגים לאלמנטים של גופנים; ([span]טקסט כאן ..[/span] (לֹא [font]טקסט כאן.[/font])

– דיאלוג GUI להוספת/עדכון טבלה

– דיאלוג GUI לעריכת תאי שולחן.

– דיאלוג חיפוש GUI; API API לחיפוש זמין גם ליישום ממשקי משתמש משלך לחיפוש.


Source by Emran Hussain

About admin

Check Also

כיצד למצוא עורך למסמך מדעי

אם אתה מחפש עורך של המסמך המדעי שלך, הקדש רגע לשקול תחילה איזה סוג מסמך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments