8 אסטרטגיות של תגובה לדחייה בכתיבת תוכן עצמאי

עבור אינספור כותבי מאמרים פרילנסרים, קשה לדחות את פיסת מאמר שנחקר היטב וכתוב, במיוחד עבור אלה החדשים במקצוע. לתגובתך יש השלכות רבות על החלום שלך להיות סופר מבוסס או להתפרנס מכתיבה. להלן האפשרויות הטובות ביותר העומדות לרשותך:

1. אל תפסיק

כאשר לקוח דוחה את המאמר שלך ומוסיף כמה הערות ‚לא הוגנות ואכזריות‘, אתה יכול לבחור לסגור את החנות או, כמו שפרסומת מפורסמת אומרת, להמשיך „ללכת וללכת וללכת“. או שאתה נסחף מהגאות או שוחה נגדו. אם אתה מפתח עמוד שדרה חלש בכתיבת תוכן עצמאי, סביר להניח שאתה תהיה חלש יותר במקצוע הבא שלך.

2. קרא בעיון את הערות הדחייה והעריך אותן

אתה יכול גם לבצע את הבחירה בקריאת הערות רלוונטיות בחריפות ובאובייקטיביות. תחושות של דחייה יכולות לגרום לך להתעלם מהבעיות האמיתיות שהעורך, המגזין או בעלי הבלוג מעלים. הלקוח מחברת כתיבת תוכן אשר דוחה את המאמר שלך עשוי להצביע על תחומים שבהם עליך להגדיל את המשחק שלך. שקלו את ההערות כדי לראות אם הן הוגנות או רעות.

3. ליישם ביקורת בונה

במקום לדאוג לדחיית מאמרים, קבל ביקורת בונה ותיקון הכרחי. אם העורך הציע לך לעבוד על השפה ועל אוצר המילים שלך, בלע את הגאווה שלך ועשה בדיוק את זה. רוב האנשים שדוחים את העבודה שלך עברו את אותו תהליך כדי להשתפר במלאכתם. דחייה יכולה להפוך אותך לסופר מאמרים חכם יותר במקום להרוג את רוחך. הכל קשור לגישה שלך.

4. קראו עוד בנושא

בין אם האדם שמדחה את המאמר שלך מציע לך זאת או לא, הקדש זמן לחקור את הנושא שלך שוב. אולי המידע שסיפקת הוצג בעבר ואינו עוד חדשות לקוראים. האם תוכל למצוא זווית אחרת לנושא שכתבת עליו? האם יש מחקר חדש בתחום זה ששולל את תוכן המאמר שלך? תן לכתיבת תוכן פרילנס דחוף לדרבן אותך לתפוס טוב יותר את הנישה שלך. קרא יותר מקורות וראיין יותר אנשים מבעבר. המאמר הבא שלך או המאמר המתוקן יהיה בוגר וחריף יותר מהמאמר שנדחה.

5. קח קורס כתיבה

השתתפות בקורס כתיבה היא תגובה יעילה נוספת לדחיית מאמרים. כותבים פרילנסרים רבים אינם מאומנים בכתיבה. אולי יש לך ידע ותשוקה בנישה שלך, אבל חסרה לך היכולת הלשונית והארגונית לבטא את עצמך. קח קורס מקוון או למד בדואר ישיר. תוך מספר חודשים תצטייד בכישורים טכניים שיעניקו לך יתרון בכתיבת מאמרים.

6. כלול מאמר שנדחה בתיק העבודות שלך

אם חברות ולקוחות כתיבה מקוונים דוחים את המאמר שלך, ובכל זאת אינך מוצא בו כל רע, כלול אותו בתיק העבודות שלך. לדוגמה, אם אתה שולח מאמר למגזין תחרותי, אתה עשוי להיות אחד מני רבים שידחו אותך פשוט כי יש צורך במאמר אחד בלבד. מקם את המאמר שנדחה בתיק העבודות שלך וספר לאנשים לדעת את כושר הכתיבה שלך דרכו.

7. הגישו אותו לבלוג או למגזין אחר

חפש מגזין אחר או בלוג אחר המפרסם תוכן דומה והעלה את המאמר שלך. תן למומחה שני לעבור את הכתיבה שלך ואתה עלול להיות מופתע שזה מתקבל. זכור תקנים ומדיניות עריכה שונים בכתיבת תוכן עצמאי. עם זאת, במידה ושניים או שלושה אנשים אחרים דוחים את המאמר שלך, עיין בהערות המתאימות וערוך שינויים. כל האנשים האלה לא יכולים לטעות בנוגע לכתיבה שלך.

8. כתוב מאמרים נוספים

אין דבר שעובד טוב יותר עבור כותב מאמרים עצמאי המתמודד עם דחיית מאמרים מאשר להמשיך לכתוב. לאחר שהתגברתם על האכזבה הראשונית, צאו לדרך ועיצבו מאמרים טובים אפילו יותר. הדרך היחידה שבה אתה יכול לטפח את כישרון הכתיבה שלך היא לצבור יותר תוכן. אין להשתיק את העט או את המקלדת. יום אחד, מעטים מאוד, אם בכלל, ידחו מאמרים מאדם שיודע רק שפה אחת – כתיבה.


Source by Joseph Maina Kabui

About admin

Check Also

כיצד למצוא עורך למסמך מדעי

אם אתה מחפש עורך של המסמך המדעי שלך, הקדש רגע לשקול תחילה איזה סוג מסמך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments