6 כלי בלוגים וגאדג’טים לנדל“ן ששווה לקחת בחשבון

אם אתה מישהו שמעז ומנסה מזל בנדל“ן, כדאי שתשקול לפתוח בלוג שמדבר על העניין שלך בתחום. בלוגים היא אחת מאסטרטגיות השיווק הגדולות ביותר שננקטות על ידי ארגונים שונים ללא קשר לגודלן ונישתן. בין אם מדובר בחברה העוסקת בתרופות או במעצב אופנה בודד כלשהו, ​​בלוגים יכולים לעזור למשוך תשומת לב מקוונת והרבה מבקרים באתר האינטרנט שלו אשר בתורו מספקים לקוחות חדשים רבים.

להלן 6 כלי בלוגים וגאדג’טים לנדל“ן שכדאי לקחת בחשבון:

1. בנחת: זהו עורך טקסט מקצועי הזמין באינטרנט. מעודד בשלווה כתיבה חופשית בהסחת דעת. באמצעות כלי זה ניתן לכתוב, להוסיף תמונות, ועוד. הוא נותן מושג כיצד ייראה הבלוג של האדם עם כל המידע והתמונות.

2. אפליקציית המינגוויי: הבלוג שלך צריך להיות קריא. היא צריכה להיות כתובה בשפה קלה להבנה מכיוון שתבקר בה אנשים ברחבי העולם. לכן, קריאות היא דבר מכריע אחד שיש לשקול בעת כתיבת בלוג. אפליקציית Hemingway היא כלי אחד שיכול לסייע בניתוח הבלוג שלך לקריאות. הכלי מדגיש את הטקסט שעלול להיות קשה לקריאה ואף מציע פתרונות לשפר את הקריאות של הבלוג.

3. Irfan View: זהו עורך תמונות מדהים. אם אתה מתכנן לפתוח בלוג נדל“ן, ייתכן שיהיה עליך להעלות מספר תמונות כדי להציג נכסים, בניינים ויישובים. תמונות כאלה די כבדות בגודלן וייתכן שייקח להעלות שעות. באמצעות Irfan View ניתן לערוך תמונות כדי להקטין את גודל התמונה.

4. מנתח הכותרות של Co Schedule: כותרות הן הדבר הראשון שתופס את תשומת לבם של מבקרים מקוונים. אם לבלוג שלך אין כותרת אטרקטיבית, הסיכוי שהוא יישאר מרוחק או יתעלם ממנו גדול יותר. מנתח הכותרות של Co Schedule מסייע לאדם לנתח את הכותרת והוא מציע שינויים שעשויים להפוך אותו למעניין יותר לקרוא.

5. פיקטוכארט: זוהי אפליקציה גרפית מידע. קל יותר ליידע מישהו באמצעות אינפוגרפיקה מכיוון שהוא חוסך פעם אחת מקריאת הפוסט כולו. מבקרים מקוונים כמעט ולא מבלים יותר מחמש דקות בדף אינטרנט. ה- Piktochart יכול להועיל בהעברת המסר תוך שבריר של שניות. כלי זה אמנם לוקח קצת זמן ליצור מידע-גרפיקה, אך כדאי לשקול אותו בבלוג הנדל“ן שלך. בעזרת הכלי תוכלו ליצור גרפיקה המעבירה מידע על המקום כגון החברה, בתי ספר ומתחמי קניות בקרבת הנכס.

6. קנווה:בלוג עם גרפיקה מדהימה יכול לעזור לבלוג שלך להתבלט בקרב המתחרים. Canva הוא כלי בלוגים אחד המאפשר למשתמשים שלו להעביר את המסר שלהם באמצעות גרפיקה. הכלי קל לשימוש ואינו דורש כל הכשרה טכנית לשימוש בו. ניתן לשתף את הגרפיקה שתכנן Canva גם ברשתות החברתיות.

האינטרנט גרם לעולמנו להיראות כל כך קטן שאנו יכולים לעשות כמעט כל דבר בישיבה מול מסך המחשב האישי/מחשב נייד. טכנולוגיה זו הוכיחה די מועילה במיוחד עבור תעשיית הנדל“ן. האינטרנט עזר לנו ליצור עולם וירטואלי משלנו שבו אנו יכולים לדמיין את עצמנו בבית שתמיד חלמנו לחיות בו.


Source by Amit Kumar

About admin

Check Also

כיצד למצוא עורך למסמך מדעי

אם אתה מחפש עורך של המסמך המדעי שלך, הקדש רגע לשקול תחילה איזה סוג מסמך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments