4 שיטות מהימנות להגדיל את טווח ההגעה של בלוג וורדפרס שלך

כולם יודעים את חשיבות השימוש ב- WordPress כ- CMS לפיתוח אתר נהדר. זוהי פלטפורמה מדהימה ליצירת אתרים ברמה קטנה כמו גם בקנה מידה ארגוני גדול. הסיבה לכך היא שקל כל כך ללמוד את וורדפרס כמתחיל וניתן להרחבה כדי לענות על הצרכים של כל אתר עסקים רחב היקף.

בלוג מצליח דורש פרסום תוכן מדהים על בסיס יומי כדי להפוך את מנועי החיפוש למאושרים. זה אולי נראה קל כמו ABC אבל כשאנחנו חושבים ברמות הקרקע, אנחנו רואים את המציאות! קודם כל, אתה יכול לשכור בקלות מפתח וורדפרס שיקים את אתר וורדפרס שלך ודבר שני הוא שאתה יכול גם להשיג יותר תנועה לאתר שלך על ידי הטיפים עליהם נדון בכתיבה זו.

בלוגים הוא תחום שדורש יותר מדי זמן מכיוון שלוקח זמן לחשוב על רעיון, לכתוב עליו, ללטש את התוכן ולאחר מכן לפרסם אותו! ואז מתחיל הפעולה של שיתוף זה וכמעט מתחנן בפלטפורמות מדיה חברתית לקבל יותר צפיות ושיתופים. זה יכול להיות מאוד מעצבן לפעמים במיוחד כאשר אתה עובד כל כך קשה כדי ליצור את התוכן.

הטיפים שאנו הולכים לדון בהם יעזרו לך למצוא אנשים בקלות וזה מראה שעבודה חכמה היא המפתח ולא רק עבודה קשה שיכולה למעשה לשגע אותך ברוב הפעמים.

1. שנה סגנונות כותרת בלחיצת מקש!

חיסכון בזמן הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות כאשר אתה בלוגר ויצירת תוכן כבר לקחה לך ימים ללטש את היצירה האחרונה.

השתמש ב- Ctrl+2 (אם אתה משתמש ב- Windows או Linux) ו- CMD+2 (אם אתה משתמש ב- Mac). זה משמש כאשר אתה רוצה לשנות את תג H2 ולאחר מכן ניתן לבצע פונקציה זו על ידי הצבת הסמן על הקו.

2. חסוך זמן על ידי קישור אוטומטי לתוכן/ פוסטים קיימים שלך:

וורדפרס מציעה דרך קלה לקשר לתוכן קיים. למרבה הצער, האפשרות לקשר לתוכן או לפוסטים הקיימים שלך מתעלמים בקלות מרוב הבלוגרים כאשר הם מפרסמים את הפוסטים שלהם בבלוג וורדפרס.

בכרטיס לחיצה/ הכנס קישור בעורך התוכן, מופיעה תיבה מוקפצת ורשימת תוכן שכבר קיים כדי לעזור לך לבחור את מה שאתה רוצה לקשר בפוסט הנוכחי שלך.

3. הדבק בקלות טקסט עשיר- אין צורך לעצב!

קודי Div ועיצוב מאתר אחר או מתוכן בלוג עלולים להתנגש עם פורמט הבלוג שלך כך שהדבר הטוב ביותר להדביק את הטקסט בבלוג וורדפרס שלך יהיה ללחוץ על סמל הלוח הטקסט הרגיל בשורת התפריטים!

4. יש להשתמש בגודל התמונה המתאים:

בלוג וורדפרס ללא תמונות עשוי להיראות משעמם ומשעמם. לכן, כדי לשפר את איכות הבלוג, תוכל למקם את התמונות הבלעדיות המעוצבות היטב בפוסטים שלך. זה יכול להיראות מפתה מאוד אך עליך להשתמש בתמונות בגודל מתאים אחרת תהיה רושם רע בבלוג וורדפרס שלך. אם אתה רוצה עזרה של מפתח וורדפרס, קדימה!

באותו אופן, אתה יכול להשתמש בכלים לדחיסת תמונות כדי לנצל את היתרונות של קידום אתרים ולהוביל יותר תנועה בקלות לבלוג שלך.


Source by Sophia Phillips

About admin

Check Also

כיצד למצוא עורך למסמך מדעי

אם אתה מחפש עורך של המסמך המדעי שלך, הקדש רגע לשקול תחילה איזה סוג מסמך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments