10 סיבות שעסקים צריכים להשתמש בשיווק וידאו

1. מודעות מוגברת למותג

הצריכה של תוכן וידאו עולה על זה של תוכן דיגיטלי אחר כמו פוסטים בבלוג ופודקאסטים. רוב משתמשי האינטרנט יעדיפו לנצל את זמנם היקר לצפייה בסרטון אינפורמטיבי פשוט מכיוון שתוכן הווידאו הרבה יותר קל לצרוך ולהבין אותו. יצירת תוכן הווידיאו הנכון תאפשר לך ליצור קשר עם הקהל שלך ולהוציא את המותג שלך החוצה.

2. שפר את הנוכחות המקוונת

חשוב שלעסק שלך תהיה נוכחות מקוונת אם אתה רוצה שהוא יצליח. הדבר הטוב בתוכן וידאו הוא שזה מקל על חיזוק הנוכחות המקוונת של העסק שלך, תוך התחשבות בכך שסרטונים מרתקים יותר וקלים לעיכול. חוץ מזה, הקריאה לפעולה בסרטונים היא די יעילה יותר מאשר בצורות שיווק אחרות.

3. בנה אמון

יתרון מרכזי נוסף בשיווק בוידאו הוא בכך שהוא מסייע לבעלי עסקים להתחבר ברמה האישית עם לקוחותיהם ועם קונים פוטנציאליים. כל עוד אתה יוצר תוכן מרתק שימשוך אליך לקוחות, תשמח לצפות בעסק הקטן שלך צומח עצום מכיוון שאמון הוא היבט חיוני בהמרות מכירות.

4. קל יותר להסביר באמצעות סרטונים

האם אתם משיקים מוצר או שירות חדש? אתה יכול לנצל את הכוח של שיווק בוידאו כדי להסביר לקהל שלך הסברים ברורים על אופן הפעולה של המוצר או השירות החדש. העובדה היא שסרטונים מאפשרים לך להסביר בצורה מפורטת יותר, כך שהקהל יוכל להבין כיצד הוא ירוויח כך שירגיש משוכנע יותר לבצע רכישה.

5. החזר ROI טוב

אחת משיטות השיווק המועדפות באופן נרחב מכיוון שיש לה החזר השקעה טוב (ROI) היא שיווק בוידאו. ובכן, יצירת תוכן וידאו אינה תמיד זולה, כי ייתכן שתצטרך לשלם עבור שירותים מסוימים כגון עריכת וידאו או אולי רכישת תוכנת עריכת וידאו. עם זאת, דבר אחד שאתה יכול להיות בטוח בו הוא שכמות המזומנים ששיווק וידאו מסוגל לייצר היא, ברוב המקרים, בדרך כלל יותר בהשוואה למה שהשקעת.

6. סרטוני וידאו מכוונים לכל הקבוצות הדמוגרפיות

אתה כבר לא צריך ליצור גרסאות שונות של אותו תוכן כדי להגיע לכל קבוצות היעד הדמוגרפיות שלך, כי תוכן וידאו מעניין כמעט לכולם בשוק היעד שלך. במילים פשוטות, תוכן וידאו מאפשר להגיע לקבוצה דמוגרפית רחבה יותר, בהשוואה לטכניקות שיווק אחרות. אתה יכול למקם את תוכן הווידאו שלך בפלטפורמות שונות שבהן קבוצת היעד שלך נמצאת בעיקר, לתגובה מובטחת יותר.

7. הגדל את הדירוג שלך

אנשים אוהבים סרטונים ויבלו יותר מזמנם בהנאה מתוכן וידאו בהשוואה לסוגים אחרים של תוכן. לתוכן אינפורמטיבי ומרתק יש פוטנציאל גדול יותר לייצר יותר תנועה לאתר שלך. חוץ מזה, גוגל מחזיקה כעת ב- YouTube, וזה אומר שאתה יכול להשתמש בסרטוני YouTube יחד עם סרטונים המוטמעים לאתר לצורכי SEO, וסיכוי טוב יותר לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלך.

8. קל יותר לשתף תוכן וידאו

דבר אחד שאתה יכול להעיד עליו כבעל עסק קטן הוא שקל יותר לשתף סרטונים, במיוחד באמצעות ערוצי מדיה חברתית. אתה יכול ליצור תוכן וידאו טוב ולעודד את הקהל שלך לשתף אותו לתוצאות מדהימות. מכיוון שלרוב האנשים קל יותר לשתף סרטונים, התוכן שלך יפחד הרבה מעבר ומוביל לתנועה רבה יותר לאתר שלך.

9. משתמשי מובייל מתחברים טוב יותר לסרטונים

מטרת השיווק העיקרית היא להגיע לקהל הפעיל ביותר, שהוא במקרה זה משתמשי מובייל. מחקרים הראו שהשימוש במכשירים ניידים גבוה יותר מתמיד, וזה דבר שאתה סביר להניח שאתה עדים לו מדי יום. הערה חשובה נוספת היא שרוב משתמשי המובייל מבלים יותר זמן במכשיריהם הצורכים תוכן וידאו בהשוואה למשתמשי שולחן העבודה. זה מגדיל את הסיכוי שיתקלו בתוכן שלך וינקוט בפעולה.

10. סרטונים גורמים לעסק שלך להיראות מודרני

גרסה מודרנית ועדכנית של משהו מושכת הרבה יותר אנשים בהשוואה לגרסה ישנה יותר, אך עדיין יעילה. זו אולי הסיבה שבגללה היית מוציא מאות עד אלפי דולרים כדי להשיג את האייפון האחרון למרות שיש לך אייפון מהשנה הקודמת שעובד מצוין.

תוכן וידאו פועל באופן דומה, מכיוון שהם נותנים לעסק שלך מראה מעודכן יותר, ומושכים יותר תגובות מהצרכנים שלך. הלקוחות שלך יאהבו את העובדה שאתה לוקח את הזמן לעדכן את העסק שלך ולתת להם בדיוק מה שהם רוצים.

זה יהיה מאוד משמעותי לשיעורי ההמרה במכירות שלך ולהצלחה הכללית של העסק שלך. חוץ מזה, לא הרבה עסקים קטנים עברו לשיווק בוידיאו, וזה אומר שאתה יכול לנצל עובדה זו כדי לתת לעסק שלך יתרון טוב.

מילה אחרונה,

השימוש בתוכן וידאו כדרך לקדם את העסק שלך קשור להרבה יתרונות שכדאי שתתאמץ לחוות. חוץ מזה, אלה לא הימים שבהם נראה שיווק בוידאו כאסטרטגיה שיווקית שאמורה הייתה לשמש רק את החברות הגדולות והיתרונות הכספיים.

אם אתה מצפה לעסק שלך לצמוח, לעולם אל תזלזל בכוחו של שיווק בוידאו. מיותר לציין שאתה צריך ליצור תוכן וידאו משמעותי ומרתק אם אתה רוצה שיווק וידאו יעבוד עבורך.

https://parklandsvideoadvertising.com


Source by Paul John Collins

About admin

Check Also

כיצד שיווק דיגיטלי יכול להגדיל את העסק שלך ב- 400%

כאשר יזם מתחיל עסק, המטרות העיקריות כוללות השגת צמיחה מהירה יותר והפיכתו לרב לאומי גדול. …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments