10 היתרונות של שיווק וידאו לעסקים קטנים

1. מגביר את המודעות למותג

בהתחשב בכך שתוכן וידאו מושך את משתמשי האינטרנט יותר מכל סוג אחר של תוכן בעולם השיווק, אתה יכול להיות בטוח שתיקון התוכן שלך יכול להועיל לעסק שלך. לאחר שתצמיד את תוכן הווידאו הנכון לאסטרטגיה שיווקית יעילה, תוכל להיות בטוח שיותר אנשים יגלו את המותג שלך.

2. להבטיח נוכחות מקוונת

חשוב להבטיח שלמותג שלך תהיה נוכחות מקוונת ניכרת, תוך התחשבות בכך שהאינטרנט הוא כלי רב עוצמה המפגיש לקוחות וקונים. תוכן וידאו טוב מעניק לעסק הקטן שלך נוכחות מקוונת ומעמיד אותו במיקום הנכון להצליח.

3. יכול לעזור לחנך וליידע

המוצרים או השירותים שלך הם לא הדברים היחידים שחשובים ללקוחות שלך: מידע מועיל גם בדרכים מדהימות. על ידי חינוך הקונים הפוטנציאליים שלך ומתן מידע משמעותי עבורם, תוכל לגרום להם להרגיש משוכנעים לבצע רכישה מבלי שתצטרך לשכנע אותם ישירות.

4. עזרו להפיץ את הבשורה על תקציב

הימים הטובים חלפו, כאשר יצירת סרטון הייתה מחייבת אותך לחפור כל כך עמוק בכיס שלך כדי להבטיח שהתוכן שלך ייצא בדרך הנכונה. בימים אלה, יש הרבה כלים במחירים נוחים, כמו גם שירותי עריכת ופתרונות וידאו שמקלים על בעלי עסקים קטנים להגיע לצרכנים שלהם באמצעות סרטונים מבלי לפרוץ את הבנק.

5. בנה אמון

סביר להניח שאתה כבר יודע שאמון הוא הבסיס לעסק מצליח. אתה לא יכול לצפות שיהיו לך יותר לקוחות שיקנו ממך אם הם לא בטוחים במותג שלך. בעוד שפוסטים בבלוג ופוסטים ברשתות החברתיות יאפשרו לך ליצור אינטראקציה וליצור קשר עם הלקוחות שלך, ייתכן שהם לא יהיו יעילים כמו תוכן וידאו. בעזרת סרטונים, הקהל או הלקוחות שלך מכירים אותך ומחבבים אותך יותר.

6. שפר את הדירוג

יצירת סרטונים טובים גורמת לאנשים לבקר באתר שלך לעתים קרובות יותר. אתה יודע מה זה אומר לגוגל, נכון? בְּדִיוּק. התוכן שלך יגרום לאנשים לבלות יותר מזמן הגלישה באתר שלך, מה שמתורגם לדירוג טוב יותר.

7. קל יותר לשתף בפלטפורמות שונות

אינך יכול לשתף פוסט בבלוג ללא שימוש בקישורים במדיה חברתית, אך תוכל לשתף סרטון. אם היית מפרסם סרטון שמנסה להוביל אנשים לאתר שלך ונסה את אותו הדבר עם קישור לפוסט בבלוג שעדיין נמצא באתר שלך, תקבל יותר תגובה עם הסרטון בהשוואה לקישור לפוסט הבלוג. זה מחזיר אותנו לעובדה שאנשים אוהבים יותר תוכן וידאו ומתקלים יותר לשתף אותם.

8. זה נותן למותג שלך מראה מעודכן

זה טבעי עבורנו בני האדם לאהוב את הגרסה המעודכנת והטובה יותר של משהו. לכן היית קונה אייפון חדש למרות שיש לך עוד אייפון מהשנה הקודמת. בידיעה זאת, הגיוני מאוד להשתמש בתוכן וידאו כדרך לגרום למותג שלך להיראות מודרני? חוץ מזה, שיווק בוידאו הוא הילד החדש שנמצא בלוק השיווק ויכול להועיל לעסק הקטן שלך בדרכים בלתי נתפשות.

9. להגיע לקבוצות דמוגרפיות שונות

בניגוד לשיטות שיווק קונבנציונאליות, שיווק בוידיאו חולל מהפכה בעולם השיווק בכך שהוא מאפשר להגיע בקלות רבה לקבוצות דמוגרפיות שונות. שיטות שיווק אחרות, למשל, דורשות ממך לדעת יותר על ההתנהגות של גיל היעד הדמוגרפי שלך ולאחר מכן ליצור תכנים המותאמים במיוחד עבורם. תוכן וידאו, לעומת זאת, מגיע לדמוגרפיה של גיל רחב יותר מאחר וסרטוני אהבה צעירים ומבוגרים כאחד.

10. התקשר עם משתמשי מובייל

רוב משתמשי האינטרנט עברו לגלישה בנייד מגלישה בשולחן העבודה. עם יותר משתמשי מובייל בהשוואה למשתמשי מחשב שולחני, אתה אמור להתעניין בשיווק בוידאו מכיוון שהוא מקל להגיע לשוק רחב יותר: משתמשי מובייל. זאת בהתחשב בכך שהוכח כי משתמשי הסלולר הם בעלי תשומת לב רבה יותר לתוכן וידאו בהשוואה למשתמשי שולחן העבודה. מיקוד לשוק הרחב כעסק קטן מעמיד את העסק שלך באור הזרקורים ומאפשר לו לצמוח בטווח הארוך.

לסיכום,

שיווק בוידאו הוא פשוט לא הייפ שייעלם לאחר זמן מה – הוא כאן איתנו והוא כאן כדי להישאר. ככל שתשתמש מהר יותר בשיווק בווידאו כדי לשפר את העסק הקטן שלך, כך ייטב לך. אין צורך לומר שכדי שיווק בוידאו יעבוד עבור העסק שלך, עליך ליצור סרטונים עם תוכן טוב. בעזרת אסטרטגיית שיווק בוידאו טובה והרצון להצליח, תוכלו לצפות בעסק שלכם צומח מקטגוריית העסקים הקטנים להפוך לענק בתחומכם.


Source by Paul John Collins

About admin

Check Also

חברת קפה סטארבקס

חברת קפה סטארבקס נוסדה בשנת 1971 על ידי שלושה אנשי עסקים בסיאטל, וושינגטון, שאהבו קפה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments