שקעים יצירתיים מאפשרים לך לחשוב מחוץ לקופסה

לחשוב מחוץ לקופסה ולראות דברים אחרת, זו פארסה. נאמר לך לציית, ובשום אופן לא לתת לך מסגרת.

מלכתחילה, היצירתיות היא מעצמת -על, המאפשרת למוח להיכנס ולחקור, ארץ ללא רמה של רגש, תקווה, הקרבה וחוכמה.

אם כי, חשוב ביותר להקים מנגנון להבין כיצד מיצי היצירה שלך מתחילים לזרום. הצורה המתאימה ביותר של השיטה היא „חקירה עצמית“ או מבחן הערכה מקוון. שני החלקים במוח הקוגניטיבי שלך כוללים חצי הכדור לוגי וחצי רגשי. יתר על כן, ניתוח עצמי הוא כלי שימושי להגדלת הפרודוקטיביות שלך, והתוצאה הסופית הופכת אותו לנכס שלא ניתן להעריך אותו. כתוצאה מכך, הדבר עשוי להתרחש במשטר יעיל של ניהול זמן או ניסיון שמשנה את חייו.

האפשרויות הן בלתי מוגבלות, אתה יכול להיות צלם ווידיאו, מנהל אמנותי, מנהל מותג, מעצב גרפי, מעצב אתרים או אדם לא מעניין. המוקד העיקרי כאן הוא לכפות „דנט“ הוליסטי על אובייקט, ליצור תמונה ייחודית בנפש ולגלות את הקסם שבפתרון בעיות מורכבות.

יתר על כן, כדי ליצור מסגרת, תשקיע זמן, משאבים ומאמצים ביצירת תבנית המתאימה לך. לדוגמה, אם אתה פרודוקטיבי יותר בבוקר, תוכל להקצות משימות הדורשות נקודת מבט חדשה לסיום.

זכור, „השלבים הינם מרכזיים ומובילים אותך לפתרון“. יצירתיות היא רק הרחבה לעניינים החשובים בשגרה שלך.

יצירתיות היא טרמינולוגיה שאינה פגומה, ואם אתה מגדיר אותה במילים פשוטות „יצירתיות היא כל מה שמבדיל אותך מאחרים“, יש לה אפילו פוטנציאל לייצר רווחים מהרעיונות שלך.

מקבלי ההחלטות של היום משתמשים בחשיבה ביקורתית, ביצירתיות ובפתרון בעיות יחד, כדי למצוא פתרונות שאחרת אינם קיימים. היא המהות של כל הדברים, וההצלחה תלויה ברזולוציה היצירתית הטובה ביותר שלך. היצירתיות נעה בין מאמר מעורר אינטלקטואלית, לפוסט בבלוג המתאר את הרגשות הגולמיים של סופר. כדי להזהיר את הקהל, פגע פעם מהארה יצירתית, ולעולם לא תוכל לחזור להרהורים הקודמים שלך ולדרך הפעולה שלך. מילת המפתח כאן היא סקרנות בסיסית, רצון לגלות דברים. כדי לשחרר את הפוטנציאל האמיתי שלך, מומלץ לנתח את הכפוף, לגבש מסגרת ולהתחיל לעבוד על דברים שאתה אוהב לעשות. גם אם התוצאה שלך לא עומדת על 100%, תוכל לשנות את התהליך והתוצאות. לבסוף, בזבוז מוח יפה הוא פשע נפשי רך.

אני משאיר אותך עם שאלה תמימה, „האם היית רוצה לשלול מהעולם את הקסם של מוח מסוגל?“


Source by Rameez Qaiser

About admin

Check Also

חברת קפה סטארבקס

חברת קפה סטארבקס נוסדה בשנת 1971 על ידי שלושה אנשי עסקים בסיאטל, וושינגטון, שאהבו קפה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments