שפר את כתיבת הבלוג שלך בעזרת הטריקים הפשוטים האלה

כפי שאתה כבר יודע היטב, כתיבת בלוג היא חלק חשוב בכל מאמץ שיווקי מקוון. לכן, שיפור בסוג התוכן שפורסם בבלוג שלך הוא חובה. להלן מספר דרכים שיכולות לעזור לך ליצור פוסטים טובים יותר בבלוג.

יצירת עקביות

כמו בכל שיווק תוכן, עקביות חשובה אם אתה רוצה שהבלוג שלך יהיה מזוהה יותר. הפקת תוכן בלוג תואם זה לזה מסייעת גם בבניית המוניטין שלך כמקור מידע אמין.

אחת הדרכים הטובות ליצור עקביות בפוסטים בבלוג שלך היא להמציא מדריך סטייל לאלה.

מדריך בסגנון עריכה הוא פותר בעיות גדול בחדר הכתיבה. בעזרת מדריך סטייל, אין צורך לתהות מהי הדרך הנכונה או כיצד הדברים נעשו בפעם הקודמת. מדריך סטייל יודע. מדריך סטייל זוכר. מדריך סגנון קובע את הכללים שיש לפעול על מנת שכולם יהיו באותו דף.

יצירת מדריך סגנון הוא תהליך פשוט יחסית. אם אתה מכיר היטב את הקהל, יהיה לך מושג טוב לגבי סוג התוכן שהוא מגיב אליו בצורה הטובה ביותר. משם יהיה קל לבחור אפשרויות סגנון כתיבה מסוימות הנפוצות בתכנים אלה ולרכב אותן למדריך כתיבה מקיף.

יש תהליך עריכה נרחב

שים לב שגם אם יש לך סגנון כתיבה בבלוג מובהק, הפלט שלך עדיין יש מקום לשיפור. לכן זה יהיה תרגול טוב שכל התוכן שלך יעבור תהליך עריכה נרחב לפני שהוא יפורסם באינטרנט. כאן, העריכה אינה מוגבלת רק בתיקון שגיאות כתיב ושגיאות דקדוקיות, היא יכולה להגיע עד לשכתוב חלקים שלמים של התוכן כדי להעביר טוב יותר את המסר המיועד של היצירה המסוימת.

ברוב המקרים אתה יכול לבצע את העריכה בעצמך. עם זאת, ישנם יתרונות לאפשר למישהו אחר להתמודד עם העבודה עבורך. ראשית, הם יוכלו לזהות טעויות שאתה מתעלם מהן. עורכים עצמאיים אינם חפים מהטיה שבעצמך עשויה להיות כלפי עבודתך ויוכלו לספק לך חלופות טובות יותר לשיפור התוכן. התרחקו מבודקי הדקדוק האוטומטיים, מכיוון שבעוד שהם עושים את העבודה מהר יותר, אלה אינם מציעים תוצאה טובה בהשוואה לעורכים אנושיים.

קבל משוב

הדרך הקלה ביותר לקבל משוב מהקוראים שלך היא באמצעות תיבת ההערות על פוסטים. קרא את כל אלה ותמצא הרבה הצעות מועילות לשיפור. אינטראקציה איתם כדי לקבל יותר דופק על התוכן שלך.

הסופר מייקל הייאט גם מציין כי זה רעיון טוב לעודד את הקוראים שלך לבחון באופן פעיל את עבודתך. בקש מהקוראים שלך לספר אילו חלקים מהפוסטים שלך מבלבלים, לא מעניינים או בעייתיים בעליל. השתמש בהערות אלה כדי לשפר את כתיבת הבלוג שלך בנושאים מסוימים שהזכירו.

תוכל לקבל עדכון נוסף מ- קבוצת ווטסאפ אם יש לך חשבון כאן.


Source by Edward Flora

About admin

Check Also

מידע על פיתוח עסקי מקוון למתחילים

לפיתוח עסקי מקוון יש מרכיבים רבים ושונים. הדבר החשוב ביותר שיש להבין הוא שזה תהליך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments