שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג מקום 6 ב- Alexa.com. בגלל היכולת להתאים אישית מאוד דפי פרופיל נוצרו אתרים רבים שיעזרו למשתמשי MySpace ליצור דפים מותאמים אישית עם גרפיקה, מחוללי שמות, גלילות אלבומי תמונות ועוד ווידג’טים רבים.

אני הולך להתרכז בווידג’ט אחד מסוים במאמר זה והוא יישומון שעון הספירה לאחור.

שעוני ספירה לאחור

ווידג’ט של שעון הספירה לאחור מאפשר לך לספירה לאחור ליום מסוים, למשל יום חג המולד הוא ב -25 בדצמבר, כך שהיית מזין את התאריך הזה בווידג’ט הספירה לאחור ואז יישומון יציג ספירה לאחור בימים, שעות, דקות ו שניות עד ה -25 בדצמבר. ישנם מספר סוגים שונים של ווידג’ט לספירה לאחור כולל יום הולדת, חתונה, חופשה, חגים ציבוריים ועוד רבים אחרים. הווידג’ט הפופולרי ביותר לספירה לאחור בזמן כתיבת מאמר זה הוא טיימר ספירת ההריון עם מעל 3000 חיפושים ביום. טיימרים לספירה לאחור של הריון משמשים לספירה לאחור לתאריך שבו תינוקך אמור לעבוד ולעבוד בדיוק כמו כל טיימר אחר.

כדי לחפש שעוני ספירה לאחור עבור פרופיל MySpace שלך ​​עבור אל Google וחפש טיימרים של ספירה לאחור, יהיו רבים לבחירה עם עיצובים שונים, גופני טקסט, אנימציות, צבעים וגדלים, כאשר מצאת אחד המתאים ביותר לפריסת הפרופיל שלך. הזן את קוד הווידג’ט בקטע שתרצה למקם את הווידג’ט.

שיתוף מוזיקה

תכונה נהדרת נוספת של MySpace היא מתקן שיתוף המוסיקה, זה מאפשר לך לחפש להקה ב- MySpace ולאחר מכן לבחור שיר להוספה לדף הפרופיל שלך, כאשר מבקר מסתכל על הפרופיל שלך השיר יופעל ברקע באופן אוטומטי אם הוא מוגדר לעשות זאת באפשרויות הפרופיל שלך.

להקות יכולות גם להגדיר פרופילים ללהקה שם ולהעלות מוזיקה בפורמט mp3 למשתמשים להוסיף לפרופיל שם, זוהי דרך מצוינת להבחין בלהקה שלך.


Source by Mark R Hughes

About admin

Check Also

תקני אוזון למטהרי אוויר הנמכרים בקליפורניה – AB 2276 Regulation Cleaner Air

הצעת חוק 2276 לכנסת קליפורניה דורשת שכל מנקי האוויר הביתיים הנמכרים במדינה יעמדו בדרישות מחמירות …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments