שמור על עצמך! בדוק את הדרישות המוקדמות האלה לפני סיום CMS

„אני מחפש CMS מסוגל לאתר שלי. וואו! מערכת לניהול תוכן! אבל האם אתה יודע כיצד לבחור אחד? ובכן לא.“

אם אינך מודע גם לתנאים המוקדמים שעליך לשקול לפני בחירת מערכת ניהול התוכן המתאימה למיזם האינטרנט שלך, להלן כמה רמזים. תסתכל על כמה מהדרישות המוקדמות שעליך לזכור לפני שאתה בוחר CMS.

תאימות לנייד: כל העולם הופך לנייד, אז למה לא אתה? יש לך שתי אפשרויות- או שיש לך אתר ספציפי לנייד או שיש לך CMS המגיב לפלטפורמת הנייד. אז בעת בחירת מערכת לניהול תוכן, וודא שהיא מוכנה לנייד. בעולם המהיר של ימינו בו מרבית המשתמשים ניגשים לאינטרנט באמצעות המכשירים הניידים שלהם, אתר רגיל לא יספיק.

עיצוב גמיש: עיצוב אתר האינטרנט שלך צריך להיות בלתי תלוי ב- CMS שבחרת. זה לא צריך להיות מונע על ידי טכנולוגיה. אז בדוק את מערכת ה- CMS שלך לכל מחסומים שעלולים לעכב את עיצוב הפורטלים שלך. כמה דברים שעליכם לשים לב אליהם הם: חוסר יכולת לכלול תכונות עיצוב מודרניות כמו קוד מוטבע לסרטונים, סמלים של מדיה חברתית, JavaScript לגרפיקת תנועה או לחיצה להתקשרות למספרי טלפון סקריפטים מיושנים של קידוד שאינם תואמים מכשירים ניידים באמצעות סיבוב תמונות אשר אינו נתמך על ידי מכשירים ניידים

עורכי דפים מצוידים: עורכים הם המאפיין הפעיל ביותר בשימוש במערכת ניהול תוכן. כל דף באתר שלך נוצר באמצעות עורך הדפים המובנה בתוך מערכת ה- CMS. בעת בחירת CMS חדש, בדוק היטב את עורך הדפים שלו. עורך הדפים חייב להיות קל לשימוש ולכלול את כל הפריסות החיוניות ופונקציות עיצוב ועריכה מפתות. בנוסף, אם אתה בוחר CMS טוב, תקבל גם קומץ קודים קצרים שיעניקו יתרון נוסף לסגנון ולפריסת התוכן של דף האינטרנט שלך. אם עורך הדפים יעניק חוויה מאומצת, המשתמשים לעולם לא יחזרו לעבוד באתר שלך. למעשה, אתה בעצמך תפסיק לפנות אליו.

חווית גב אינטואיטיבית: עד כמה ידידותי למשתמש ואינטואיטיבי הוא הצד האחורי או לוח המנהלים של CMS? שאלה זו אמורה לנהל את הבחירה שלך במערכת ניהול תוכן. האם אזור הניהול קל לשימוש לאנשים שאינם מתמצאים במיוחד בטכנולוגיה? או שעליך להתייחס למדריך בכל פעם שאתה עובד על החלק האחורי? אם אתה מחשיב את המאוחר יותר, שנה מיד את ה- CMS שלך. פאנל ניהול קשה להרוס יהרוס את חווית האתר שלך, יקשה עליך לנהל את האתר שלך ובסופו של דבר תצטרך להיעזר בחברת פיתוח אתרים. לכן, היזהר מאוד מלבדוק את עורך הדפים בעת סיום CMS.

בדיקת ההנחיות האמורות תוודא כי מערכת ה- CMS שתבחר מתאימה לאתר העסק שלך ותעזור לך להגביר את טווח ההגעה שלך ברחבי העולם.


Source by Jason Roiz

About admin

Check Also

כיצד למצוא עורך למסמך מדעי

אם אתה מחפש עורך של המסמך המדעי שלך, הקדש רגע לשקול תחילה איזה סוג מסמך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments