שימוש ב- LEUKIC – הטוב והרע

ישנן סיבות רבות לשימוש ב- LEUKIC. הוא פותח על ידי MuscleTech וזכה לתשומת לב רבה בעולם פיתוח הגוף. הוא מבטיח תוצאות עדיפות על מוצרים דומים.

אבל האם זה בטוח? ראשית החדשות הטובות. LEUKIC ממריץ את צמיחת השרירים ומסייע לבניית מסת שריר צפופה לצמיתות. היצרנים שלהם, MuscleTech אומרים שזה אפשרי מכיוון שזה מניע אותות טסטרון אנבוליים והורמון גדילה מבלי לתמרן את ההורמונים. הוא יוצר מצב אנבולי ללא משוב שלילי של סטרואידים. במצב זה, הגוף נמצא במצב בו עליו לבנות שרירים קשים ורזים והוא יישאר מחוץ למצב קטבולי. דבר נפלא לגבי LEUKIC הוא שזה לא מופיע ברשימת האנטי-סימום. הוא למעשה מיועד כתחליף לתוספים אנבוליים או סטרואידים.

הוא מכיל חומצה Leucine-ketoisocaproic שהיא הפעילה האנאבולית. יצרניהם טוענים כי מדובר בתרכובת של 100 אחוז בלבד בשוק, כלומר אין לה תופעות לוואי אנדרוגניות או אסטרוגניות. אלה כוללים נפיחות וגינקומסטיה, שבהן מפתח הגוף הגברי יכול לפתח שדיים דמויי נקבה בגלל האסטרוגן המוגבר במערכת שלו.

זה יכול גם להעלות הורמונים לא רצויים אחרים כמו אסטרוגן. זה יכול להחזיר את האימון לשבועות וחודשים. ההשפעות מורגשות מיד כאשר נלקחות לפני האימון כדי להימנע מהעמסה. מומלץ ליטול מנה אחת כאשר מתעוררים לראשונה בבוקר ובימי הפעילות, מומלץ ליטול מנה אחת מיד לפני האימון. לקבלת תוצאות טובות יותר, MuscleTech ממליץ ליטול שתי מנות ביום, אחת בבוקר ואחת בערב.

כמו כל תוסף, יצרני LEUKIC טוענים רבות לגבי היותו הטוב ביותר בשוק. לפעמים זה יכול להיות קשה להוכיח. עדיף לבדוק את הביקורות של אחרים לפני שתנסה את המוצר. רבים אמרו שהם אוהבים את המוצרים, עם זאת, חלקם הגיבו על עליה מוגזמת במשקל.


Source by Ty Johns

About admin

Check Also

טכנולוגיית אופסט חדשה ומדהימה מדפיסה יותר צבעים ופרטים

כשטוב אינו מספיק סביר להניח שמעולם לא שמעתם על הדפסת אופסט ברזולוציה גבוהה (STO-chastic) החדשה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments