שימוש בגנרטורים מקוונים של ברקודים – דרך מהירה וחופשית למעקב ואיסוף נתונים

ברקודים הופכים להיות הבאזז הגדול הבא בטכנולוגיה. החל ממעקב אחר פריטים לעסקים ועד לאיסוף נתונים טקטי לקמפיינים שיווקיים, ברקודים נמצאים בכל מקום. למעשה, אתרים מקוונים רבים מציעים כיום מחוללי ברקוד בחינם. אספקת משאב זה ללא עלות למבקר היא כלי מצוין לאתר האינטרנט להכניס תנועה וכלי חסכוני לעסקים ויזמים שירצו לעקוב אחר חשיפת השירותים והמוצרים שלהם.

ישנם מספר אתרים המציעים גנרטור לינארי סטנדרטי ומחולל ברקוד דו -ממדי. למי שמעולם לא השתמש בגנרטור ברקודים מקוון בעבר, אדם עשוי להיות מופתע מפשטותו של התהליך. השלב הראשון לשימוש בגנרטור הוא הכרת הפרטים לגבי סוג הברקוד ליצור.

מחוללי ברקוד מציעים בדרך כלל מספר סוגים שונים של פורמטים סטנדרטיים של ברקוד, כולל קוד 128, קוד 39, איאן 8 ו -13, UPC A, 2 ו -5, כמו גם דואר אמריקאי. כמה מחוללים דו -ממדיים נותנים למשתמש בחירה של פורמט מטריצת נתונים או פורמטים של QR. לאחר בחירת סוג הברקוד, המשתמש יצטרך לבחור את הפלט של הברקוד שיכול להיות תבניות קובץ JPG או PNG. אפשרויות נוספות הניתנות להתאמה אישית כוללות את סוג הגופן הרוחב וגובה הברקוד שלך. השלב האחרון בתהליך הוא הזנת הנתונים שיוצפנו בברקוד עצמו.

ההבדלים הברורים ביותר בין ברקוד 1D לברקוד 2D הם המראה שלהם. לדוגמה, קוד לינארי 1D מורכב מכמה קווים אנכיים המקודדים עם נתונים. באשר לפורמט מטריצת נתונים דו -ממדי, התמונה עשויה להיראות כפיקסלים בשחור -לבן אקראיים, אך היה סמוך ובטוח, קיימת הודעה מקודדת גם בתמונה זו.

נכון שברקודים ליניאריים 1D היו הכי ארוכים מכל פורמט ברקוד, אבל ברקוד מסוג זה הולך ונמחק בשלבי שימוש ברקודים דו -ממדיים ותלת -ממדיים. הנוחות העיקרית של ברקודים דו -ממדיים ותלת -ממדיים היא שניתן לקרוא אותם באמצעות טלפון מצלמה ויישומי טלפון חכם. המשמעות היא שצרכנים הנמצאים בדרכים יכולים לאסוף נתונים על מוצר ברגע על ידי סריקה באמצעות הטלפון שלהם במקום לדרוש סורק מיוחד. העתיד של שימוש בטלפונים וברקודים להעברת מידע ולעקוב אחריו הוא העברת קבצים ומסמכים. למרות שכבר חלו התפתחויות בתחום זה, הפופולריות של פונקציה זו עדיין גדלה. חלק מהברקודים התלת -ממדיים יכולים כרגע לאחסן קטעי וידאו למכשירים ניידים וזה רק עניין של זמן עד שברקודים יהפכו לצורה רגילה של תקשורת ושליחת נתונים זה לזה. היכולת ליצור ברקודים מקוונים היא צעד לקראת עתיד התקשורת ואיסוף הנתונים.


Source by Ashley Carney

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments