שימושי קריאייטיב עבור Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint היא תוכנת יצירת מצגות המהווה חלק מחבילת התוכניות של Microsoft Office. עם השנים הוא הפך לסטנדרט התעשייתי וניתן להסתמך עליו מאוד על ידי עובדים ותלמידים הן למצגות עבודה והן בבית ספר. עם זאת, זה לא רק יוצר מצגות. אנשים רבים לעולם לא ישתמשו בפאוור פוינט מעבר למצגת בית ספר או עבודה. זה חבל כי ישנם שימושים יצירתיים נוספים לתוכנת Microsoft PowerPoint. עם מעט יצירתיות וידע כיצד להשתמש בתכונות האינטראקטיביות, תוכלו לגרום להצגה אישית להתעורר לחיים.

מצגת שקופיות לחתונה

איזו חתונה לא מושלמת ללא מצגת תמונות של החתן והכלה? לעתים קרובות אנשים הולכים לחתונות ומצפים לראות מונטאז ‚של תמונות תינוקות, תמונות מתבגרות מביכות ותמונות רומנטיות של הזוג הטרי המוזיקות למוסיקה רומנטית. Microsoft PowerPoint מספקת כל מה שכלה או חתן צריכים כדי ליצור מצגת תמונות כולל אפקטים של מעבר ומוסיקת רקע. תבניות בנושא רומנטיות להצגת PowerPoint של Microsoft זמינות באינטרנט.

קורות חיים אינטראקטיביים

כששוק העבודה קשה ככל שהוא, מחפשי העבודה חייבים להיות מסוגלים להבדיל את עצמם מההמון. מנהלי העסקה רואים לעתים את אותו קורות חיים משעממים פי מאה. קורות חיים אינטראקטיביים המדגישים כישורים וניסיון של אנשים עשויים להראות למעסיקים עד כמה אתה כשיר, מיומן ויצירתי. שיתוף קורות החיים שלך ב- PowerPoint הוא פשוט כמו לצרף אותו לדוא“ל, או להעלות אותו לאתר ולשתף את הקישור עם מעסיקים פוטנציאליים. ישנם מספר אתרי שיתוף של מצגות שקופיות כגון Scribd שאליהם תוכל להעלות את קורות החיים שלך ל- PowerPoint.

דו“ח ספרים אינטראקטיביים

עבור סטודנטים, Microsoft PowerPoint קשורה לעתים קרובות למצגת שפותחה על ידי אדם או בתוך קבוצה. עם זאת, תלמידים יכולים להשתמש בו גם ככלי לדוח ספרים. ניתן להשתמש באותה שיטה לשיתוף מידע הקשור לעתים קרובות למצגת גם בדוח ספרים. בעזרת דו“ח ספר PowerPoint, התלמידים יכולים לספק רקע על המחבר, הדמויות הראשיות, אירועים רלוונטיים ונושאים כלליים של הספר.

בסך הכל, אלה הם רק כמה שימושים יצירתיים עבור Microsoft PowerPoint. ישנם שימושים רבים אחרים לגלות רק על ידי משחק עם התוכנה. חיפוש באינטרנט יכול להביא לשימושים חדשים ואקזוטיים יותר עבור Microsoft PowerPoint. שחרר את היצירתיות שלך וגלה מה אתה יכול ליצור עם PowerPoint היום!


Source by Joseph Delos Reyes

About admin

Check Also

חברת קפה סטארבקס

חברת קפה סטארבקס נוסדה בשנת 1971 על ידי שלושה אנשי עסקים בסיאטל, וושינגטון, שאהבו קפה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments