שילוט אלקטרוני מול שילוט דיגיטלי

שילוט אלקטרוני הוא כל סוג של שלט, המשמש בדרך כלל לצרכי מיתוג החברה, פרסום או שידור מידע-העושה שימוש ביחידת מדיה מוארת לתצוגתו. מודולי תצוגה ניאון, ניאון ועוצמה גבוהה הם כולם דוגמאות לסוג תצוגה מסוים זה. שלטי חוצות שמשתמשים לעתים קרובות במנורות מוארות לעיצוב ברקים או לוח תפריטים המוארים באורח אחורי המשמשים בדרך כלל במסעדות רבות אינם שלטים דיגיטליים אלקטרוניים. אותם סימנים המאפשרים יכולות נתונים קבועות מאוד הניתנות לשינוי. מצד שני שילוט דיגיטלי משתמש בטכנולוגיות כגון LED, LCD ומודולי הקרנה כדי להציג צורות שונות של תוכן כגון וידאו, תמונות דיגיטליות, הזרמת מדיה ומידע רלוונטי אחר ומוצבים בשטחים ציבוריים, מערכות תחבורה, אצטדיונים, מוזיאונים, חנויות קמעונאיות, בתי חולים, מסעדות ובניינים עסקיים וכו ‚.

תצוגות שילוט דיגיטאלי משתמשות במערכות ניהול תוכן מוקדמות ובמודולים להפצת מדיה דיגיטלית הניתנים להפעלה ממחשבים אישיים, שרתים או ספקי אירוח מדיה.

ההבדל העיקרי

מחוץ לתעשיית השילוט אנשים רבים משלבים שילוט עם שילוט דיגיטלי. בהקשרים מסוימים, הם עשויים למעשה להתכוון לאותו דבר. עם זאת, אם אתה בעל עסק, מנהל החברה או נציג החברה שחושב על יישומי לוח תצוגה מודרניים כאמצעי פרסומת עבור הארגון שלך, חשוב שתדע את ההבדל העיקרי בין שני אלה. שילוט דיגיטלי אלקטרוני הוא שלטים המשתמשים ביחידת תצוגה דיגיטלית בשילוב טכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת ליצירת שליטה, ניהול ורבגוניות של התוכן המוצג. טכנולוגיה זו מאפשרת לארגון להציג תוכן וידאו בגודל גדול, לעצב לוחות תצוגה מרובים שניתן לסובב אותם על פי לוח זמנים מוגדר, לקבל משוב ומידע חשוב על יעילות השלט הדיגיטלי; אפילו לשלב מסכי מגע ליצירת חוויה אינטראקטיבית עבור לקוחות ושאר הקהלים. יש לזכור כי לא כל סוגי החומרה תומכים בטכנולוגיה זו. שלטי ניאון ושאר סימני ניאון דומים אינם יכולים לאמץ יכולות מתקדמות אלה, ואילו LCD ונורות LED יכולות.

דיגיטל מול שילוט אלקטרוני

מנקודת המבט של קהל משותף, אולי לא נראה הבדל גדול בין שילוט אלקטרוני ודיגיטלי. בהקשר של שלט LCD „סטטי“ בסיסי וכזה המשדר באופן קבוע תוכן דיגיטלי אחד, אולי לא נראה הבדל כלל. עם זאת, מעבר לכל יכולות התוכנה המאפשרות לארגונים ולחברות לנהל את התוכן הנדרש שלהם בצורה טובה יותר, עדיין ישנה תחרות ישירה בין סימנים שונים. חלק מהבולטים שבהם הם לוחות LCD שמתחילים להחליף את שלטי בית הספר הישן ביותר ויותר מקומות ציבוריים. במקרים מסוימים, הבחירה המודרנית הזו עשויה להיות קשורה לא פחות למגמות התרבותיות וליכולות החומרה האחרות מכל תועלת שמערכת חדשה זו יוצרת. בעוד שמצד שני שלטי ניאון כבר מתויגים בעיטור דביק, כאשר חברה שכנה מתקינה שלט LED, הניגודיות של התצוגות ניכרת. יתרה מכך, LED חסכוני בחשמל לפחות פי שישה עד עשרה מאשר תצוגות ניאון והוא גם תואם יותר את כוח השמש. שלטי LED גם קלים יותר לטיפול, מחזיקים מעמד זמן רב יותר וקלים יותר לתמיכה ולתיקון.


Source by Luke Harper

About admin

Check Also

מנהל התגים של Google – סקירה כללית

לפני כמה שנים מנהלי אתרים שמרו על כל האתר ואכן זו הייתה עבודה מעייפת עבורם. …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments