שוק הציוד הרפואי הלביש העולמי: צמיחה, מגמות ותחזיות – לפי סוג מוצר

השוק העולמי למכשירים רפואיים לבישים הוא אחד השווקים הצומחים ביותר עם CAGR של 17.7% בין 2014 ל-2019 והוא מוערך להגיע ל-8.3 מיליארד דולר עד 2019. מכשירים רפואיים לבישים הם חיישנים לא פולשניים שמתעדים סימנים חיוניים כמו פעימות לב, דופק, טמפרטורת העור ולחץ הדם.

מכשירים אלה זכו לאחרונה לפופולריות לא רק במערכות הבריאות אלא גם בתחום הספורט והכושר. האלקטרוקרדיוגרמות ומדירי הלב הלבישים מבטיחים אבחון וטיפול מוקדם בכל מחלת לב וחוללו מהפכה בטיפול בחולה ואיפשרו מעקב אחר מצבו הרפואי של החולה מהבית. בשנים האחרונות, אנשים הפכו מודעים יותר לבריאותם ולרווחתם, מה שהגדיל את השימוש במכשירי ניטור כושר ומכאן הסלמה את שוק המכשירים הלבישים. למכשירי טיפוח אישי יש שוק גדול יותר.

המכשיר הרפואי הלביש מחולק לפי פלח למכשירי אבחון (מוניטורים לבישים של סימנים חיוניים, מוניטורים לעובר לבישים והתקנים מיילדותיים ומכשירי ניטור עצבי לבישים), מכשירים טיפוליים (מכשירים לבישים לניהול כאב, מכשירים לניטור אינסולין וגלוקוז ומכשירים לטיפול נשימתי, לפי יישום (ספורט וכושר, חישת מטופלים מרחוק וטיפול ביתי) ולפי גיאוגרפיה (צפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק ושאר העולם).

ההתקדמות לא רק בטכנולוגיית מכשור רפואי אלא גם תקשורת סלולרית, אלחוטית וטכנולוגיית מידע הביאה מכשירים חדשניים שהפכו את הטכנולוגיה לפופולרית. המודעות הגוברת והמחיר סביר תרמו גם לשוק המכשור הרפואי הלביש המשגשג. בשנים האחרונות, ישנה שכיחות מוגברת של מחלות כמו סוכרת והפרעות בתפקוד הלב הדורשות ניטור רציף של מצב החולה מה שהופך את המכשירים הללו להכרח בחיי היום יום. ישנה גם מודעות גוברת לטכנולוגיה, בריאות ורווחה כללית שישאירו את המכשירים הללו מבוקשים. האילוצים היחידים הם חוסר היכולת להתמודד עם זרם הנתונים הקבוע והאחסון של כמות הנתונים הגדולה שנוצרת. מכיוון שהטכנולוגיה מתקדמת במהירות, המכשירים מוחלפים מהשוק במהירות.

צפון אמריקה עם ארה“ב מחזיקה בנתח השוק הגדול ביותר ואחריה אירופה. הסיבה לכך היא שההכנסה הגבוהה לנפש הופכת את המכשירים הללו לנגישים במדינות אלו. אבל למדינות אסיה כמו סין, הודו ויפן יש את השווקים הצומחים ביותר בגלל הטכנולוגיה המתפתחת במהירות, האוכלוסייה הגדלה והזמינות הגוברת של מתקני בריאות. חלק מהשחקנים המרכזיים בשוק הם דרייגר (גרמניה), Everist Health (ארה“ב), Intelesens Ltd (בריטניה), LifeWatch AG (ארה“ב), Nuubo (ספרד) ו-Polar Electro (פינלנד). השחקנים המרכזיים בשוק המכשירים הלבישים הקשורים לספורט וכושר הם גוגל (ארה“ב), אפל (ארה“ב) ו-Fitbit (ארה“ב).


Source by Sathish Chary

About admin

Check Also

Sisel International – סקירת חברה

מבט כולל על חברה SISEL (מבוטא „לחוש“) הוא ראשי תיבות של; מדע, חדשנות, הצלחה, אנרגיה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments