רפידות טרמפולינה לקונים מודעים בעלות

רפידות בטיחות לטרמפולינה מונעות מקופצים לקרות תאונות הקשורות למעיינות. בעוד שחלק מבעלי הטרמפולינות מאפשרים לאנשים לקפוץ על טרמפולינות ללא משטח בטיחות, זה מהווה מפגע בטיחותי ואינו מומלץ על ידי אנשי מקצוע. רפידות חיוניות בכדי שיהיה לכם טרמפולינה בטוחה לחברים ולמשפחה. מובן שקשה לאנשים רבים להוציא את הכסף על רפידות יקרות לטרמפולינות בתקופות כלכליות קשות אלה, ולכן אנו הולכים להסביר לך מה עליך לחפש בכדי לקבל כרית בטיחות אמינה מבלי לבזבז יותר מדי כֶּסֶף.

אחד הגורמים החשובים ביותר שכדאי לבדוק בעת רכישת כרית הוא מאיזה סוג חומר מורכבת הפד. תמיד מומלץ לרכוש רפידות העשויות ויניל PVC ולא מחומר פוליאתילן. הסיבה לכך היא שבד פוליאתילן רגיש מאוד לקרני UV ויתדרדר במהירות. ויניל PVC הוא ויניל יציב העמיד בפני קרני UV למשך זמן ממושך.

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון כשמחפשים כרית בטיחות הוא עובי הרפידות. עובי רוב הכריות 0.25 אינץ ‚עד 0.5 אינץ‘. עובי זה יעבוד עבור כל טרמפולינה ונוטה להיות האפשרויות החסכוניות ביותר. ללקוחות המעוניינים להבטיח הגנה מרבית מפני צביטה וחבלות כתוצאה ממעיינות, ישנן כריות בטיחות בעובי 1 אינץ ‚. כריות אלה אמנם עולות מעט יותר, אך הן גם מספקות את רמת ההגנה האולטימטיבית.

לבעלי טרמפולינות של מותג Hedstrom יש אפשרות לרכוש כריות בטיחות של Hedstrom. רפידות אלה תוכננו במיוחד עבור טרמפולינות של מותג Hedstrom. הם האפשרות המושלמת למי שמחפש כרית בטיחות ידידותית לתקציב. בדרך כלל ניתן לרכוש את השרוול לרפידות המותג Hedstrom בנפרד. אז אם הקצף מהפנקס הקודם עדיין במצב טוב הדבר היחיד שצריך להחליף הוא השרוול, שיכול לחסוך לבעל הטרמפולינה עוד יותר כסף. דרך קלה לקבוע אם אתה הבעלים של טרמפולינה של המותג Hedstrom היא בחינת החומרה ההיקפית של מחצלת הטרמפולינה המקורית. לכל מחצלות הטרמפולינה של המותג Hedstrom יש פחיות במקום משולשי מתכת.

ישנם סוגים רבים ושונים של רפידות טרמפולינה, שכל אחת מהן נעה במחיר. הדבר הטוב ביותר עבור בעל טרמפולינה לעשות הוא מחקר כדי לקבוע מה איכות כרית הבטיחות המתאימה ביותר לצרכיו ולתקציב שלו. חשוב לזכור בעת רכישת ציוד טרמפולינה שהמשפט „אתה מקבל על מה אתה משלם“ נכון מאוד. לפעמים עדיף לשלם קצת יותר כסף מראש על מוצר איכותי יותר מכיוון שהוא יחסוך לך כסף לאורך זמן בגלל חוסר צורך בהחלפה.


Source by David S. Jones

About admin

Check Also

חברת קפה סטארבקס

חברת קפה סטארבקס נוסדה בשנת 1971 על ידי שלושה אנשי עסקים בסיאטל, וושינגטון, שאהבו קפה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments