קורס שיווק דיגיטלי הפותח אופקים חדשים של הצלחה בשיווק

למה ללכת לקורס שיווק דיגיטלי?
כסף מתנקז במהירות משיווק קונבנציונאלי לפלטפורמות דיגיטליות, ועם זאת גדל הצורך של אנשי מקצוע בתחום השיווק להתמצא בטכניקות דיגיטליות וביסודות אנליטיים.

מה ילמד בקורס שיווק דיגיטלי?
אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO): קידום אתרים הופך לאפיק קריטי לשיווק ומסייע בהעלאת דירוג האתרים שלך על ידי משיכת תנועה רבה יותר עם ניהול מילות מפתח, אופטימיזציה בדף ומעבר לדף, בניית כתובות אתרים, בניית קישורים ועוד הרבה היבטים כאלה. לתלמידים תינתן הזדמנות לעשות זאת באתר וורדפרס באמצעות תוסף SEO SEO.

שיווק ברשתות חברתיות: אסטרטגיית קמפיין של מדיה חברתית למוצר או שירות נבנית ומיושמת בפלטפורמות שונות כמו פייסבוק ויוטיוב. יתר על כן, הצלחת האסטרטגיה בקרב קהל ממוקד מנותחת לפי שיעור ההמרות וההגברה. זה גם נותן תובנה כיצד המדיה החברתית יכולה למלא תפקיד קריטי בבניית מותגים ואם לייקים ברשתות החברתיות באמת עוזרים בשיפור המכירות.

ניתוחי רשת: חלק זה מספק הזדמנות להתמודד עם נתונים אמיתיים על מנת לאמת או לאשר שההשערות נכונות לכל חנות מסחר אלקטרוני. כלי הניתוח של Google הוא די שימושי והוכיח את ערכו לאורך זמן ולכן הוא הכלי הנפוץ ביותר. תלמידים יכולים להוריד את האפליקציה לנייד של Google Analytics כדי להתמצא בזה.

פרסומות מקוונות: זה נותן הזדמנות להתרשם בפלטפורמות בתשלום באינטרנט כגון Google AdWords, מודעות פייסבוק ומודעות YouTube כדי למקד את הקונים הפוטנציאליים, להבין את עלות הרכישה ואת עלויות הקמפיין. גיליון אלקטרוני מוכן להעריך את שולי הרווח ולהשוות ביסודיות את המחיר לקליק עם מחיר הזמנה ממוצע וערך לכל החיים של הלקוח.

נתונים להדמיה: קטע זה עוסק בהמרת נתונים גולמיים למידע שימושי לעיצוב לוחות מחוונים כדי לסייע לבעלי העניין להישאר מעודכנים בנתונים חשובים ושינויים בהם לאורך זמן.

הזדמנות לעבוד עם חברות מסחר אלקטרוני אמיתיות: מכונים מזמינים מעצבים, אסטרטגי קמפיינים ומשווקים מומחים להעביר הרצאות מיוחדות בנושאים שונים כמו יתרונות וחסרונות של כלי שיווק שונים, שיווק בדוא“ל, בניית רשתות מקוונות, אופטימיזציה למנועי חיפוש, עיצוב חוויית משתמש ושיווק במובייל וכו ‚. התלמידים מקבלים גם הזדמנות להתמודד עם הכלים הללו ממקור ראשון על ידי ביצוע פרויקטים קבוצתיים וגם יחידים ובניית אתר אישי שלהם בוורדפרס. הם גם נועדו לעבוד עם חברות מסחר אלקטרוני בזמן אמת ברגע שהם מצוידים היטב בידע של היבטים שונים של שיווק דיגיטלי.

סיכויי קריירה לאחר הקורס
תלמידים לאחר שסיימו בחינות שונות שנערכו מעת לעת, מבינים היטב את כל הטקטיקות של שיווק דיגיטלי, כלים ומשאבים שונים הקיימים. הם מסופקים גם בסיוע השמה איכותי. זוהי אחת המחלקות המשולמות ביותר בכל חברה. יש לך אפשרות לעבוד כעצמאי או להתקשר עם חברות ולעבוד בסביבה מאורגנת יותר. להלן הפוסטים הזמינים לבוגרי שיווק עם התמחות בשיווק דיגיטלי:

  • מנהל שיווק דיגיטלי
  • מנהל שיווק תוכן
  • מומחה לשיווק במדיה חברתית
  • מנהלי קידום אתרים
  • כותבי קופירייטרים
  • כותבי תוכן
  • ייעול שיעור המרות
  • משווקי מנועי חיפוש
  • מומחי שיווק נכנס

Source by Shalini M

About admin

Check Also

תוכנית השיווק האלקטרוני – סקירה קצרה ותכנית העבודה

א סיכום תוכנית שיווק התכנון השיווקי (המתבסס בתכנית השיווק) הוא פעילות ארגונית חיונית, בהתחשב בסביבה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments