קורס התרסקות רכיבה על שוורים

חבל השוורים

חבל השור הוא חבל קלוע העוטף את חזה השוורים ישירות מאחורי רגליו הקדמיות. חבל השור הוא מה שהרוכב נתלה עליו במהלך הנסיעה של 8 שניות. לחלק התחתון של החבל מוצמד פעמון פרה מתכת אשר נותן לו משקל כלשהו כך שהוא ייפול ברגע שיד הרוכבים תשוחרר על ידי או שהתרחקו או הורידו את החיה.

נסיעה של 8 שניות

ברכיבה על שוורים, נדרש שרוכב השוורים יישאר על השור ויצמד לחבל השור במשך 8 שניות מלאות כדי לקבל ציון מהשופטים. במהלך הנסיעה של 8 שניות אסור לו לקבל פסילה (ראו להלן) או שלא יקבל ניקוד.

פָּסוּל

רוכב שוורים יכול להיפסל ולא יקבל ציון לנסיעה גם אם יישאר על השור במשך 8 שניות. אם רוכב השוורים נוגע בשור או בעצמו בידו החופשית בכל עת לפני הבאזר של 8 שניות, הוא נפסל. כמו כן, אם יד הרכיבה שלו משתחררת מחבל השור בכל עת לפני שהזמזם בן 8 השניות נשמע, הוא נפסל.

נדחק

רוכב שוורים נחשב לנדנד כאשר הוא נזרק מהשור לפני שנשמע הזמזם בן 8 השניות. אם מתרחש הכסף, הרוכב לא יזכה בציון על ניסיון הרכיבה.

רצועת האגף

ציוד מפתח ברכיבה על שוורים הוא רצועת האגף. זוהי רצועה שמסתובבת באגף השור. מטרת רצועת האגף היא לעודד את תנועת הבקיעה הטבעית של השור ולנסות לגרום לשור להאריך את רגליו האחוריות כאשר הוא מנסה לסלק את הרוכב. בניגוד לדעה הרווחת, רצועת האגף אף פעם לא באה במגע עם איברי המין של השוורים ואף פעם לא מונחים חפצים חדים או זרים בתוך רצועת האגף כדי להסעיר את השור. משיכת רצועת האגף חזק מדי תהיה בתנועה מגבילה ותגרום לכך שלא יהיה נוח לשור לבצע. עיצוב הרצועה המהירה של רצועות האגף מאפשר להסיר אותו מיד לאחר שהשור יוצא מהזירה. הרעיון מאחורי רצועת האגף הוא לשים עליה מספיק מתח כך שהיא תישאר דלוקה אך רק רופפת מספיק כדי שהשור ינסה לבעוט אותה, וכתוצאה מכך תנועת הדפקה.

מְגוּנֶה

עבירה יכולה לקרות בכל עת במהלך הנסיעה של 8 שניות. זה קורה כשמשהו קורה שמעמיד את רוכב השוורים בעמדת נחיתות מכיוון שהשור פגע בעצמו או ברוכב במזחלת הכניעה בתחילת הנסיעה או שרצועת האגף נופלת לפני סיום הנסיעה. האפשרות לרכיבה חוזרת מוענקת לרוב לרוכב השוורים כאשר מתרחשת עבירה.

שופט

100 נקודות יהיו ציון מושלם, והוא נרשם רק פעם אחת בהיסטוריה של רכיבת שוורים מאורגנת. לשני שופטים יש 50 נקודות כל אחת שהם מחלקים בין השור לרוכב. כל שופט יכול להבקיע את השור מ -1 עד 25 נקודות וזהה לרוכב השוורים. הציון של כל אחד משני השופטים יתווסף לאחר מכן כדי לקבל את הציון הכולל של הנסיעה.

רכיבה חוזרת

שופטים יכולים לתת לרוכב השור רכיבה חוזרת על שור אחר אם השור הראשון לא הופיע ברמה של השוורים האחרים בתחרות, מה שגורם לכך שהרוכב יהיה בעמדת חיסרון ביכולת לקבל ציון גבוה יותר.


Source by L A Smithies

About admin

Check Also

WD Gann Square of 9

בתחילת המאה ה -20 וול סטריט ושוק המניות בניו יורק היו סמלים מאוד בולטים של …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments