צוחקים בוול סטריט מאת כריס קמילו – סקירת ספרים

תקציר התוכן:

כותרת המשנה לספר זה היא „איך ניצחתי את המקצוענים בהשקעה (על ידי קריאת צהובונים, קניות בקניון והתחברות בפייסבוק) ואיך גם אתה יכול. זהו סיכום טוב של מה הספר הזה עוסק בו.

המחבר, כריס קמילו, נחשב לאחד המשקיעים החובבים המצליחים ביותר בעולם. טענתו היא שמספטמבר 2007 ועד שהספר יצא באפריל 2010 תיק ההשקעות בניהול עצמי שלו הוערך מ -83,752 דולר ל -2,388,311 דולר. לוח זמנים של הופעה זו זמין באתר האינטרנט שלו, chriscamillo.com.

השיטה של ​​קמילו היא להקפיד על מגמות ומוצרים חמים כפי שנצפו בקניונים, בתקשורת באינטרנט, וממה שהוא רואה בטלוויזיה ובפרסומים של צהובונים. הרעיון הוא שהביקוש למוצר או שירות מסוים יכול להרקיע שחקים מסיבות שלוול סטריט לעתים קרובות לא מודעים אליהן וכי שאם אתה רוכש את מניות החברה המעורבת לפני שוול סטריט נבון למגמה ונמכר ברגע שוול סטריט רואה את מגמה אתה יכול לממש רווח רציני. קמילו מדגים בספר בפירוט כלשהו כיצד עשה זאת כדי להרחיב את תיק העבודות שלו בצורה כה מרשימה.

הוא מספר לנו שהסוגים המסורתיים, לרוב הלבנים, הגברים והגיל העמידי של וול סטריט אינם מחוברים לטרנדים הפופולריים המניעים ביקושים בשוק מסוג זה. הם מסתמכים על דיווחים ארגוניים ועל דיווחי חדשות פיננסיות רגילות שאף אחד מהם לא מדווח על מגמות אלה עד שהם חדשות ישנות.

הוא מציע דוגמאות הכוללות תצפיות על נעל חדשה לוהטת שאותה צפה על החוף לפני שנודע בחוגים הפיננסיים ומותג בגדים שמשפחת אובמה הראשונה לבשה בחנוכה מה שגרם למהלך קנייה ששולח את מחיר המניות במהירות.

קמילו נותן קצת תשומת לב לשיטות מסחר יסודיות וטכניות מסורתיות ואומר לנו כיצד ומדוע הן אינן אמינות. לאחר מכן הוא דן כיצד צפייה במגמות פופולריות זו עדיפה. השיטה שלו דורשת התבוננות רבה, גלישה באינטרנט וצורה של בדיקת נאותות כדי להבטיח שהטרנד שהוא חושד שהוא רואה הוא אמיתי ושבורסה עדיין לא מודעת לכך בוול סטריט. לאחר מכן הוא צולל פנימה, קונה את המניה הזו ומחכה שיגיע לשיא כשהיא תהפוך לידע נפוץ.

הערעור של גישתו של קמילו הוא שהיא אינה דורשת ידע מיוחד במניות, השוק בכללותו, טכניקות דריכה טכניות או ניתוח יסודי של ניהול החברה שוורן באפט מפורסם בהן. שיטה זו יכולה להיעשות על ידי כל מי ששומר מצוות וממושמע ומוכן לבצע את עבודת הרגליים הנדרשת. תלמיד תיכון יכול היה לעשות זאת ועשה זאת.

כמו כל שיטה להרוויח כסף זו דורשת זמן ומאמץ משמעותיים. זו לא ממש תוכנית להתעשר-מהר, אם כי קמילו הוכיח כמה ביצועים יוצאי דופן במסחר שלו באמצעותו. זה גם לא קשור למסחר יומי, הוא ממתין עד שהוא מזהה יוצר פוטנציאלי אמיתי, קונה ומחזיק את המניה עד שהיא ממריאה והביקוש בשוק מסיים את הנסיעה כלפי מעלה, ואז מוכר לפני שהיא יורדת שוב ברגע שכולם יודעים על זה.

כמו כן יש לשים לב כי המחבר הוא חוקר שוק מקצועי במקצועו, זה מה שהוא עושה למחייתו, ובכך שהוא צופה במגמות שוק למחייתו הוא מתחיל עם יתרון כלשהו על פני הטירון.

ברור ששיטה זו אינה מתאימה לכולם. זה לוקח זמן ומחויבות למתודולוגיה וקצת מודעות והבנה של מגמות השוק של מוצר או שירות ספציפי שעדיין אינם ידע משותף. עם זאת נראה כי הוא מציע שיטה ייחודית ונגישה מאוד להכות את סיכויי השוק למי שמוכן לבצע את העבודה באופן שהוא ממחיש. לכל מי שיש לו את הזמן והנכונות ללמוד שיטה זו ברור שיש פוטנציאל לנצח את ממוצעים של קרן המדד.

ספר זה הוא חובה לכל מי שמחפש שיטה נגישה ופשוטה יחסית ללכוד רווחי שוק.

תוֹעֶלֶת:

עבור האדם שיש לו קצת כסף להשקיע והזמן והמשמעת העצמית ליישם שיטה זו ספר זה הוא יסוד מצוין לדרך חדשה ומבטיחה להגדיל את הרווח מהשקעות במניות.

כתב ויתור: כל שיטות ההשקעה טומנות בחובן סיכון כולל זו. אין להסתמך על סקירה זו כהשקעה מקצועית או ייעוץ פיננסי. פנה ליועץ פיננסי מקצועי לקבלת ייעוץ מקצועי.

יכולת קריאה/כתיבה:

הספר קריא מאוד וקל לעקוב אחריו. הוא מאורגן היטב.

הערות על המחבר:

כריס קמילו הוא חוקר שוק שהתרשם פחות משיטות מסחר מסורתיות יותר במניות והשתמש בכוח ההתבוננות שלו כדי לנצח את הממוצעים בשוק.

שלושה רעיונות נהדרים שאתה יכול להשתמש בהם:

1. אם ניתוח שוק מסורתי הוא לא בשבילך ואתה לא רוצה להשאיר את ניהול תיק ההשקעות שלך למנהל מקצועי, יש שיטה שרוב כולם יכולים להשתמש בה כדי ללמוד על מניות מבטיחות לפני שהן ממריאות.

2. שיטה זו דורשת המשך זמן התבוננות ולמידה על מוצרים ושירותים ומגמות השוק המתעוררות שאפשר להתבונן בהן בקניון המקומי, בפייסבוק, ובמקומות רבים אחרים. לאחר מכן נדרשת בדיקת נאותות כדי לוודא שראית מגמה אמיתית בהיקף גדול שתשאב את ערך המניה.

3. אם תנהגו בשיטה מוכחת ותדאגו להכין שיעורי בית תוכלו לשפר את הסיכויים שלכם עם מניות. אתה צריך לקרוא את הספר אם כי כדי ללמוד את הפרטים של אופן הפעולה.

מידע על הפרסום:

צוחק בוול סטריט מאת כריס קמילו

זכויות יוצרים 2011 מאת כריס קמילו. הוצאת הוצאת סנט מרטין


Source by Daniel Murphy

About admin

Check Also

WD Gann Square of 9

בתחילת המאה ה -20 וול סטריט ושוק המניות בניו יורק היו סמלים מאוד בולטים של …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments