פנקס רשימות של Windows – תכונות נסתרות

פנקס רשימות נרדף למערכת ההפעלה Microsoft Windows מאז הקמתו.

עורך טקסט מובנה זה משמש לכתיבת קוד תכנות (HTML, PHP, ASP וכו ‚) לפיתוח אתרים. יש גם שימושים אחרים. מאמר זה ידגיש את התכונות הללו. הנה הרשימה.

1. ניתן להשתמש ב- Windows Notepad לאחסון הודעות עם תאריך ושעה. פתח את יישום פנקס הרשימות. הקלד „.LOG“ בשורה הראשונה ללא מרכאות. שמור את הקובץ. בפעם הבאה שתפתח את הקובץ תמצא ש- notebook הוסיף לו זמן ותאריך. דרך מצוינת ליצור קובצי יומן/הודעות. ניתן להפעיל תכונה זו גם על ידי לחיצה על מקש F5 לפני שמירת הקובץ.

2. פנקס רשימות שימושי כאשר ברצונך להעתיק תוכן מדפי אינטרנט ולהדביק ביישום Microsoft Excel או Word. בדרך כלל, אם תדביק ישירות ב- Excel או ב- Word, התוצאה עלולה להיות הרת אסון למדי. הפתרון הוא Notepad.

העתק את התוכן מדף אינטרנט והדבק אותו בפנקס הרשימות. כעת, העתק את התוכן מפנקס הרשימות והדבק ב- Microsoft Excel או Word בשיטת Unicode.

3. זו לא טיפ או פקודת עזרה. זה נקרא ארבע שלוש שלוש וחמש הרצפים (פנקס רשימות מפרש זאת כ- unicode ולא ANSI). כתוב את הטקסט הבא בפנקס הרשימות ללא מרכאות „שרה הסתירה את העובדות“. שמור את הקובץ. פתח וצפה בתוכן. מוּפתָע!

4. אפקט מטריקס: פתח את פנקס הרשימות והקלד את הדברים הבאים.

@echo כבוי

צבע 02

:הַתחָלָה

הד % אקראי % % אקראי % % אקראי % % אקראי % % אקראי % % אקראי % % אקראי % % אקראי % % אקראי % % אקראי %

ללכת להתחיל

שמור את זה כקובץ a.bat. פתח קובץ זה לאחר השמירה. אתה אמור להיות מסוגל לראות את אפקט המטריצה.

בנימה מתחשבת יותר. הקלד Q33N בפנקס הרשימות. זה היה מספר הטיסה של אחד המטוסים שפגעו במרכז הסחר העולמי. שנה את הגופן ל- WINGDINGS. בדוק את התוצאה. נראה ש- Notepad הישן והטוב שלנו ידע על פיגוע הטרור.

הערה: כל התכונות שהוזכרו לעיל נבדקו ב- Windows XP.


Source by Lalit Navani

About admin

Check Also

כיצד למצוא עורך למסמך מדעי

אם אתה מחפש עורך של המסמך המדעי שלך, הקדש רגע לשקול תחילה איזה סוג מסמך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments