עובדות מתמטיות – נסה כמה דרכים מהנות ללמוד אותן

שינון עובדות במתמטיקה הוא חלק הכרחי בבית הספר היסודי. כרטיסי פלאש וזמורים חוזרים ונשנים מקומם, אך עבור ילדי היו עבודת פרך טהורה. מתוסכל מחוסר העניין שלהם לתרגל את עובדות המתמטיקה שלהם, חיפשתי דרכים להפוך את שינון עובדות המתמטיקה למהנות יותר.

אתר המתמטיקה האהוב עלינו, Aplusmath הוא אתר קל לשימוש המציע מחולל דפי עבודה, כרטיסי פלאש מקוונים ומשחקים כולל Matho, ריכוז ותמונות נסתרות. מת’ו משלב בינגו וגם עובדות מתמטיות במשחק מתוזמן ומרגש. או, התאם את בעיית המתמטיקה לתשובה בריכוז. גלה צילומים יפים על ידי פתרון בעיות במתמטיקה במשחק התמונות הנסתרות.

שני ילדי נהנים ממוזיקה, כך שקלטות ותקליטורים מושלמים בשבילנו. Rock ’n Learn עושה תוכניות שמע מהנות הכוללות „מוזיקה מגניבה המלמדת“. תוכניות עובדות המתמטיקה מגיעות בגרסאות ראפ, רוק וקאנטרי כדי לספק מגוון טעמים מוזיקליים. הבן שלי סוקר בשמחה עובדות ריבוי לקצב ראפ פאנקי.

„צעצוע“ חינוכי מועדף הוא טוויסט וצעקות של Leap Frog. ילדים מתפתלים וצועקים את דרכם ללמוד עובדות. זה כיף, הוא תוסס והלמידה מתבצעת בקצב מוזיקלי הקשה. ילדים נעים ומתפתלים בארבעה משחקים, כל אחד עם מצב „ללמד“ ו“חידון „. אחר כך הם מסובבים את חיוג המספרים כדי לפתור את המשוואה ולוחצים עליה כדי לבחור תשובה. התשובות נשמעות ונראות על מסך ה- LCD.

כמו כן, השתמשנו היטב בכרטיסי הבזק של Hot Dots. ניתן להשתמש בכרטיסי Hot Dots כמו כרטיסי פלאש רגילים, או להוסיף את עט ה- Power Dots והילדים יכולים לקדוח באופן עצמאי בחיזוק מיידי! ילדים פשוט נוגעים בעט לנקודה והוא מגיב באופן מיידי ומסמן תשובה נכונה או לא נכונה.

אם כרטיסי פלאש מסורתיים אינם מספיקים כדי לעורר את ילדיכם לתרגל עובדות מתמטיות, נסו את החלופות המהנות האלה. עזרה לילדך ללמוד עובדות מתמטיות כעת תעשה מתמטיקה מתקדמת הרבה יותר קלה. תעשה חיים!


Source by Caren Bugay

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments