סקירה קצרה של בטון 5 CMS

לכל ארגון כיום יש את האפשרות לבחור מתוך מגוון רחב של מערכות ניהול תוכן בקוד פתוח. חלק ממערכות ניהול התוכן פופולריות, ואילו אחרות פחות מוכרות. עם זאת, חלק ממערכות ניהול התוכן הפחות מוכרות כמו Concrete5 מגיעות עם מגוון תכונות שיפשטו את הפיתוח והניהול של מגוון אתרים ויישומי אינטרנט.

כמערכת ניהול תוכן בקוד פתוח (CMS), Concrete5 מסייעת למשתמשים לצמצם את פיתוח האתרים ואת עלויות הניהול. יחד עם זאת, היא מפשטת פיתוח וניהול יישומי אינטרנט על ידי מתן מספר תכונות חזקות, יחד עם תמיכה בקהילה ובארגון. תכונות אלה גורמות לארגונים רבים להעדיף את Concrete5 על פני מערכות ניהול תוכן פופולריות אחרות.

הבנת המאפיינים החשובים של CMS Concrte5

ערכות נושא, הרחבות ותוספות

Concrete5 מאפשר למפתחי אתרים לעצב אתרים במהירות תוך שימוש במספר כלים חינמיים ומסחריים. באופן דומה, המפתחים יכולים להוסיף פונקציונליות בקלות ליישום האינטרנט באמצעות מספר תוספות מסחריות בחינם. הנושאים והתוספות מאפשרים למפתחים לבנות אתרים מותאמים אישית במהירות מבלי לכתוב קוד נוסף. במקביל, המפתחים יכולים להרחיב את ה- CMS באמצעות הרחבות ארגוניות כמו בינלאומיות, יצואן HTML וזרימת עבודה של תוכן רב שלבי.

עורך תוכן

עורך התוכן המסופק על ידי Concrete5 מסייע למתכנתים להתאים את האתר בהתאם לדרישות עסקיות מדויקות. עורך התוכן WYSIWYG מאפשר עוד למפתחים להתאים אישית את האתר מבלי לכתוב או לשנות קוד. הוא מגיע גם עם תכונות חזקות כמו עריכה בהקשר, פקדי נושא קלים וצורות דינאמיות. למתכנתים יש אפילו אפשרות לגרור ולשחרר בלוקים של תוכן בתוך תבנית.

עורך סגנון

Cocrete5 מאפשר למפתחים להתאים אישית את עיצוב האתר באמצעות מגוון גופנים, פריסות, צבעים. המפתחים יכולים לערוך עוד אלמנטים אלה באמצעות עורך הסגנון שמספק CMS. עורך הסגנון מפשט עוד יותר את ההתאמה האישית של האתר על ידי מתן תכונות כמו עורך תמונות, קטעי וידאו, גלריה, בלוקים, ערימות, תבניות ופריסות דפים.

אופטימיזציה לנייד

Concrete5 מאפשר למפתחים לייעל אתרים למכשירים ניידים על ידי אימוץ עיצוב אתרים רספונסיבי. המפתחים יכולים עוד לגרום לדפי האינטרנט להיראות טוב במכשירים משתנים באמצעות HTML, CSS ו- JavaScript. כמו כן, הם יכולים לייעל את יישום האינטרנט למכשירים ניידים על ידי שימוש בתכונות המסופקות על ידי Concrete5 – תמונות רספונסיביות, פריסות רספונסיביות, וידאו רספונסיבי וניווט/תפריטים לנייד.

יוצר טפסים

Concrete5 מאפשר למשתמשים להאיץ קמפיינים שיווקיים דיגיטליים על ידי יצירת טופס וסקרים באופן דינמי. המתכנתים יכולים להשתמש בונה הטפסים שמספק CMS ליצירת טפסים וסקרים מבלי לכתוב קוד נוסף. המשתמשים יכולים לאסוף נתוני משתמשים ביעילות רבה יותר על ידי שימוש בתכונות המסופקות על ידי בונה הטפסים-שדות טפסים מותאמים אישית, אימות טפסים, איתור שגיאות וגרירה ושחרור.

כלי דיווח משולב

ל- Concrete5 יש גם כלים ליצירת מגוון דוחות משולבים. הוא מאפשר למשתמשים ליצור מגוון דוחות באמצעות ממשק יחיד. מנהלי האתרים יכולים להשתמש בממשק ליצירת דוחות המבוססים על תוצאות טפסים, תוצאות סקר, רישום שגיאות, סטטיסטיקות מעקב אחר הפעלות משתמשים ומערכות רישום דוא“ל. דוחות אלה מסייעים למנהלים להאיץ את תהליך קבלת ההחלטות ולפקח על מסעות פרסום שיווקיים ביעילות רבה יותר.

מאפייני אבטחה

תכונות האבטחה המסופקות על ידי Concrete5 מסייעות למפתחים להגן על אפליקציית האינטרנט מפני התקפות אבטחה ממוקדות שונות. המפתחים יכולים לשפר בקלות את אבטחת האתר על ידי שימוש בתכונות כמו captcha, אימות דוא“ל, אישור תוכן, הטמעת SSL, ניסוי ביקורת ולכידת היסטוריית התחברות. יש להם גם אפשרות לעקוף את הגדרות האבטחה המוגדרות כברירת מחדל של ה- CMS מבלי לשנות את ארכיטקטורת הליבה שלה.

ניהול משתמשים והרשאות

Concrete5 משפר עוד יותר את אבטחת האתר על ידי מתן אפשרות למנהלי מערכת ליצור מספר חשבונות משתמשים ולהטיל הגבלות גישה. בהתבסס על מדיניות הארגון שלו, מנהל מערכת יכול ליצור קבוצות, פרופילים, תכונות, אי הכללות ודפים בודדים בהתאמה אישית. באופן דומה, הם יכולים להנגיש דפי אינטרנט בודדים למשתמשים וקבוצות ספציפיים. כמו כן, הם יכולים להפעיל אירועים המבוססים על זרימות עבודה כנגד הרשאות שמורות.

בלוגים והערות

Concrete5 מגיע עם תכונות המאפשרות שילוב בלוג ודיונים מקוונים. המשתמשים יכולים בקלות לשלב בלוגים הניתנים להתאמה אישית באתרי האינטרנט שלהם על ידי שימוש בתכונות כמו נושאים, מחברים מרובים, אפשרויות הצגת פוסטים והפצת RSS. באופן דומה, הם יכולים להשתמש במערכת ההערות המשולבת המסופקת על ידי Concrete5 כדי למתן הערות בודדות ושרשורות ביעילות.

אינטגרציה חברתית וקידום אתרים

Concrte5 מסייע למשתמשים להפנות את התעבורה לאתרי האינטרנט שלהם ממנועי חיפוש פופולריים ורשתות חברתיות. המשתמשים יכולים בקלות להגדיל את דירוג מנועי החיפוש ואת החשיפה של אתרי האינטרנט שלהם על ידי שימוש במגוון תכונות קידום אתרים המסופקות על ידי CMS – מפת אתר XML, מטא תג תיאור, כותרות דפים, כתובות אתרים מותאמות אישית ועדכון דפי SEO בכמות גדולה. באופן דומה, הם יכולים להשתמש בתוסף השיתוף החברתי שסופק על ידי Concrete5 כדי לשלב את האתר עם פלטפורמות פופולריות של רשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר ו- Google+.

עם זאת, ל- Concrete5, כמו מערכות ניהול תוכן אחרות, יש חסרונות משלה. למשל, זה גדל פיתוח אפליקציות אינטרנט עלות על ידי דרישת ארגונים לרכוש הרחבות מסחריות. הארגונים עדיין יכולים להשתמש ב- Concrete5 כדי לבנות ולנהל מגוון יישומי אינטרנט בצורה חלקה.


Source by Arun Kumar Biswal

About admin

Check Also

כיצד למצוא עורך למסמך מדעי

אם אתה מחפש עורך של המסמך המדעי שלך, הקדש רגע לשקול תחילה איזה סוג מסמך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments