ניהול מותג יצירתי – מה זה?

בעולם העסקים החודר ולפעמים התחרותי ביותר, מה מפריד בין העסק שלך לבין המתחרים שלך? העיקר מלבד המוצר עצמו הוא – המותג שלכם. אתה צריך מיתוג ומזה מגיע ניהול מותג יצירתי. מאמר זה לניהול מותגים יצירתי יספר ויחנך אתכם לגביו, מהו הדבר, מה הוא יכול לעשות, עבורכם ועבור לקוחותיכם, ועד כמה הוא חשוב לעסק שלכם ולשורה התחתונה שלכם. במילים אחרות, למידה על ניהול מותג יצירתי היא חלק חיוני בחינוך העסקי.

מה זה? ניהול מותג יצירתי הוא יישום של טכניקות שיווק על מוצר מסוים, קו מוצרים או מותג – פשוט במילים פשוטות, זהו יישום היצירתיות על מוצר, קו או מותג מוצר. הוא חשוב לכל עסק מכיוון שהוא מבקש להגדיל את הערך הנתפס של המוצר ללקוח ולכן להגדיל את הזיכיון וההון העצמי של המותג.

איך זה עובד? מנהלי מותגים יצירתיים ומשווקים יצירתיים רואים במותג יצירתי הבטחה משתמעת שרמת האיכות שאנשים מצפים ממותג תמשיך ברכישות עתידיות של אותו מוצר. הדבר עשוי להגדיל את המכירות על ידי הפיכת ההשוואה למוצרים מתחרים לטובה יותר, ולמען המותג הטוב יותר. זה עשוי גם לאפשר ליצרן לגבות יותר ובכך להרוויח פרמיה על המוצר, ובכך לשפר את הרווחים. מכיוון ששווי המותג נקבע למעשה על פי כמות הרווח שהוא מייצר ליצרן, הדבר מראה בבירור כי ניהול מותג יצירתי הוא שימושי ובמובנים רבים למעשה נהדר עבור כל עסק.

באופן ספציפי, איך זה בעצם מעלה רווחים? עליית רווחים זו יכולה לנבוע משילוב של עלייה במכירות ועליית מחיר עקב תמחור המוצר המופרז, ועלות המוצרים הנמכרים, ואולי אף מהשקעות שיווק מופחתות או יעילות יותר.

מה זה בעצם אומר עבורך ועבור העסק שלך? המשמעות היא שאתה יכול להגדיל את המכירות שלך. המשמעות היא שאתה יכול להעלות את המחיר שלך למחירי פרמיה. המשמעות היא שאתה יכול להפחית את עלויות הסחורה הנמכרת. המשמעות היא שאתה יכול להפוך את השיווק ליעיל והרבה יותר חסכוני. כל אלה הם שיפורים מרכזיים שלמעשה יקרו אם ניצלת את כוחות המיתוג.

כל השיפורים החשובים הללו בהחלט ישפרו את הרווחיות של מותג מוצר, ולכן מנהלי מותגים יצירתיים נושאים לעתים קרובות אחריות של ניהול קו על הרווחיות של מותג מוצר, בניגוד לתפקידי מנהלי צוות השיווק, שמוקצים להם תקציבים מלמעלה, לניהול ו לבצע. בהקשר זה, ניהול המותג נתפס לעתים קרובות בארגונים רבים בעולם, לא רק בסינגפור ובסין, כתפקיד רחב יותר ואסטרטגי יותר מאשר שיווק מוצרים רגיל ונפוץ בלבד, ובמובנים רבים ניהול המותג חשוב יותר משיווק המוצר.

אם אתה רוצה לשפר את המכירות והעסק שלך, ניהול מותג יצירתי הוא בהחלט הגורם המבדיל החשוב ביותר המפריד בין העסק שלך לבין המתחרים.


Source by Larry Lew

About admin

Check Also

חברת קפה סטארבקס

חברת קפה סטארבקס נוסדה בשנת 1971 על ידי שלושה אנשי עסקים בסיאטל, וושינגטון, שאהבו קפה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments