מנהל התגים של Google – סקירה כללית

לפני כמה שנים מנהלי אתרים שמרו על כל האתר ואכן זו הייתה עבודה מעייפת עבורם. מאוחר יותר שיטת ה- JavaScript שימשה את Google Analytics, אך היא דרשה אינטגרציה טכנית מסוימת של מנהלי אתרים על מנת להוסיף את הקודים הנדרשים לאתר. מנהל התגים של Google עוקב אחר הרשימה, המהווה פתרון חינמי לשמירה על תגי אתרים צפופים. מנהל התגים של Google מקל על המפתחים לנהל את תגי האתר, כולל פייסבוק, טוויטר או אפילו קוד קטן של JavaScript.

מבנה התגים:

מבנה מעוצב היטב הוא משמעותי בהגשמת כל תהליך האינטרנט. למנהל התגים של Google יש מבנה הדומה למבנה של Google Analytics. זהו מרכיב משפר בשירותי אופטימיזציה למנועי חיפוש.

תיאור קצר של מבנהו

  • חֶשְׁבּוֹן – יצירת חשבון היא השלב הראשוני בתהליך זה. חברה צריכה רק חשבון אחד, ניתן לנהל מספר אתרים בחשבון יחיד על ידי יצירת מכולות חדשות.
  • מְכוֹלָה – יצירת מכולות היא החלק הבא במבנה התגים הזה. המיכל מכיל תגים נחוצים לאתר ספציפי. פשוט ליצור מיכל, בחר חשבון ולחץ על הכלי ליצירת מכולה חדשה.
  • תָג – יצירת תגים היא השלב הבא במבנה זה. לאחר שתסיים ליצור מכולות חדשות, התהליך הבא הוא יצירת תגים לאתר שלך. Google מפחיתה את התרחשות השגיאות על ידי מתן תבניות לתגים שלה. כדי ליצור „תג חדש“, עבור אל קטע המכולה ובחר את קטע התג שבו תוכל למצוא כפתור „תג חדש“. חלק מהתגים כוללים תגי תמונה מותאמים אישית, שיווק מחדש ב- GDN, מעקב המרות של AdWords, Universal Analytics, וכו ‚
  • מפעילים – לאחר יצירת התג תינתן הודעה למלא מספר פרטים עבור כל סוג תג. הטריגר הזה משמש גם כטריגר להפעלת התגית.

אחרי מבנה זה עוקבות רוב חברות השיווק באינטרנט כדי לבסס נוכחות חזקה בעסק המקוון שלהן.

יתרונות השימוש במנהל התגים של Google:

תהליך ה- SEO המוצלח אינו קורה ללא מאמץ. זו העבודה הקבועה של מנהלי אתרים ומומחי קידום אתרים שמודדים בקפידה את ניתוח התנועה ואת מסע הפרסום המקוון. גוגל אנליטיקס, ביצה מטורפת, אדוורדס וכו ‚הם הנכסים היקרים עבור המשווקים הדיגיטליים בחברת שיווק באינטרנט. מנהל התגים של Google מציע מספר יתרונות בביצוע כל משימת SEO.

בדוק את מספר היתרונות:

  • חסוך זמן – זה יאפשר לך לשנות את קטעי הקוד בכל עת ללא עזרת מפתח אינטרנט. שינויים אלה ייכנסו לתוקף באופן מיידי.
  • שפר את המהירות – הוספת תגים נוספים והצבת קטעי קוד נוספים תעכב את הביצועים וזמן הטעינה של האתר שלך. עם מנהל תגים זה, תהיה לך חווית אינטרנט חדשה על ידי הפיכת הקודים לנקיים ויעילים יותר. זה ישפר את המהירות ואת הביצועים של האתר.
  • תיקון שגיאות קל – אין צורך לעבד מחדש את אותם קודים, מנהל התגים מקל על איתור באגים של קודי התקלה והפעלתו באופן מיידי.
  • ניהול תגים משופר – אתר מכיל תגים מרובים ושפע קודים. מנהל התגים ינהל את כל התגים והקודים. היא תנקה את קודי האתר ותקל באמצעות גרסאות שונות.

סיכום:

תהליך קידום אתרים הוא עמוד השדרה המכה את שם המותג שלך בקרב מיליארדי משתמשי האינטרנט. מנהל התגים של Google הוא מדריך מוצלח להעלאת תהליך קידום אתרים יעיל. בעזרת מנהל תגים זה ניתן לקבל את המידע האנליטי של האתר שלך מבלי למחוק את הקודים או התגים המוגזמים של האתר. זה יוצר חווית משתמש טובה יותר וגם ניסיון תפעולי.


Source by Ceena Thomas

About admin

Check Also

תוכנית השיווק האלקטרוני – סקירה קצרה ותכנית העבודה

א סיכום תוכנית שיווק התכנון השיווקי (המתבסס בתכנית השיווק) הוא פעילות ארגונית חיונית, בהתחשב בסביבה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments