מי מעורב בארגון קונצרט?

ישנם אנשים רבים המעורבים בארגון אירוע גדול כמו קונצרט. יש לעשות הרבה דברים כדי שהקונצרט יצליח. אלה חלק מהאנשים המעורבים שמשחקים תפקיד מרכזי במהלך אירועים גדולים.

קבוצת הפקות חייבת לכלול מתכנן אירועים או מנהל אירועים שהוא האחראי על ההפקה הכוללת. מתכנן או מנהל אירועים אחראי על תכנון האירוע כולו ומבטיח שכל פרט קטן יטופל ולא יוזנח.

רכז האירוע הוא גם חלק מצוות ההפקה. אחריותו של הרכז היא לחפש אנשי מקצוע לאירועים ונותני שירות.

כדאי גם שיהיה מנהל מידע. זה מי שמטפל בכל הניירת. מנהל המידע אחראי על כל התיעוד לפני האירוע ואחריו.

מנהל אבטחה או מנהלים אחראים לתכנן תוכניות אבטחה וליישמן. אנשים בקבוצות אבטחה חייבים לוודא שבאולם הקונצרטים יש מספיק נקודות כניסה ויציאה, כמות מספקת של מטפי כיבוי, אזעקות אש, נתיבי בריחה לשעת חירום, ממטרות, אנשי אבטחה, רמפות נכים, מצלמות אבטחה, ערכות עזרה ראשונה וגיבויי חשמל (כמו גנרטור, מהפך, UPS). אבטחה היא לא רק עבור המבצעים והקהל; יש להרחיב אותו גם לספק השירות ולקבוצת האבטחה. ומכיוון שיש הרבה אנשים המעורבים בעריכת קונצרט, אחת הדרכים להגביר את האבטחה היא על ידי חברי צוות לענוד תעודה מזהה עם תמונה.

זוהי משב רוח כשאתה עובד במקום ואינך צריך לדאוג לביטחון אלא תוכל להתמקד בעבודה שלך במקום זאת. על ידי הצגת תעודות זהות של תמונות, אתה מכיר את האנשים שעובדים סביבך. אינך יכול להתעלם לחלוטין מהאפשרות שמישהו יחבל בתהליך הייצור, אך בעל תעודת זהות היא אחת הדרכים לצמצם את האפשרות. מנהלי האבטחה מכינים גם תכנית לניהול סיכונים. על פי ויקיפדיה, זהו מסמך שהוכן על ידי מנהל פרויקטים לחזות סיכונים, להעריך את האפקטיביות וליצור תוכניות תגובה להקטנתם. על מנת להימנע מסיכון, ניתן לשנות את התוכניות בכל פעם שצריך על מנת למנוע את הבעיה.

מנהל התשתיות אחראי לרכישת חומרים, להקים ולפרק תשתיות כמו הבמה שתשמש אותה במהלך האירוע. לאירועים המתקיימים בשטח הקונצרטים הפתוח, הוא יכלול את קיר הגבול, שערי כניסה ויציאה, חדרי צוות ועוד רבים אחרים.


Source by Catherine A Williams

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments