מחקר שוק נייד – האם אתה חושב על התעלמות מכך?

חוקרי מיתוג ומחקר שוק מסכימים שטכנולוגיות מובייל הן גורם מפתח לפיתוח בכל רחבי העולם. על פי סקר שנערך לאחרונה, ישנם 85% משתמשים המשתמשים בטלפונים חכמים בקרב כל משתמשי הסלולר, והמספר גדל. היא ראתה התפתחות מתקדמת אפילו בשכר נמוך, או בבסיס הפירמידה, ובשווקים מתפתחים, דבר המצביע על כך שטלפונים ניידים כבר אינם נתפסים כדברי אקסטרווגנטיות, אלא כצורך. בימים אלה, זה נורמלי לראות את כולם בעיר, מסוכנים ועד נהגי מוניות, משתמשים במכשיר חכם כמו טלפונים, טאבלטים או משהו כזה. הוא הציג ללא הרף את יכולתו לחבר בינתיים כמה אנשים.

בעוד שחלק גדול מהאוכלוסיות בשטחים אלה עדיין מחזיקים בטלפונים שמציעים רק תועלת בסיסית, כמו למשל הודעות טקסט ושיחות, התקנים ניידים וטלפונים חכמים בעלי 3G או 4G בולטים באופן בולט בקרב המגזרים העסקיים הללו. מאז 2008, טלפונים אלה, המציעים גלישה בסיסית באינטרנט, יצרו עניין רב של קונים בכל רחבי העולם, בעלייה בלתי משתנה כלפי מעלה.

לכן, הערכה לנייד היא בעלת חשיבות לא רק עבור הקונים אלא דווקא עבור אלה המובילים במחקרי שוק ניידים. האמת, חוקרי שיווק במובייל חזו שמכשירים ניידים יהפכו בקרוב למכשירים חשובים בהצטברות מידע כאשר אנשים מעבירים את הטלפונים שלהם לכל מקום ללא הרף.

ניכר כי העלייה ההדרגתית של עסק הסלולר אינה רחוקה מדי, וככל שמספר רב של אנשים מסתגלים לטכנולוגיה הניידת, מחקר זה אמור להתקדם גם בהתקדמות החדשה הזו. הם צריכים לדעת על תהליך האופן שבו ניתן להשתמש בניידים כדי להפוך אותו לבחירה הראשונה לאיסוף נתונים ניידים. יותר מאשר לימוד ההשפעה של טכנולוגיית הטלפונים החכמים המתפתחים במהירות, מחקר מסוג זה צריך גם לחזות נושאי הגנה בכל הנוגע לאיסוף הנתונים. חשוב ללמוד כיצד אנשים משתמשים בגאדג’טים שלהם וכיצד חוקרים עשויים לקיים אינטראקציה עם האוכלוסייה באמצעותו. חוקרים יכולים כעת לערוך מחקרים וסוגים שונים של בדיקות באמצעות היכולות הייחודיות שהמכשיר החכם מכניס לשולחן. כדי לשפר את ההצלחה מבחינת שיעורי ההשתתפות ודיוק המידע, עליך לשפר את חוויית המובייל.

בזמן מחקר שוק נייד, חוקרים יכולים לבצע שאילתות במהלך נקודת ההצעה, בדיוק כאשר זה קורה. הוא מעביר ארגונים קרובים יותר לקונים מאשר בכל זמן אחר. עם היכולת והרכיבים הנוספים של טלפונים חכמים מתפתחים כעת, איסוף הנתונים מתברר כמפורט ומשתפר יותר ויותר. תמונות, אודיו וסרטונים עשויים להיכלל כעת בכל סקירה או מחקר שבוצעו וכי הידע שנאסף מהמידע שנאסף הוא מהיר מה שהופך אותו ליותר מדויק ומדויק. כעת ניתן לקבוע נתונים לכמת נתח שוק, תדירות רכישה, התנהלות קונה ונטיות אז, והוגנים לכל מוצר או תהליך שיווקי.

מובייל בוודאי הוסיפה תמריץ בשיטות המחקר השיווקי, לכן עלינו תמיד לעקוב אחר הדרכים השונות בהן אנו יכולים להרוויח על ידי הערכת תעשיית המובייל.


Source by Suman Karmakar

About admin

Check Also

WD Gann Square of 9

בתחילת המאה ה -20 וול סטריט ושוק המניות בניו יורק היו סמלים מאוד בולטים של …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments