מהם שירותי ניהול PPC וכיצד הוא מועיל עבורך?

על מנת לדרג את האתר שלך בגוגל באופן אורגני זה דורש הרבה עבודה וידע מעמיק כיצד אוספים אתרים. אם אתה בעל אתר או עסק ורוצה שהאתר שלך ידורג בגוגל כדי להביא תנועה רבה, אז אולי נוצר עבורך Google AdWords המכונה תשלום לפי קליק.

לכן, מהו PPC וכיצד הוא פועל?

גוגל אדוורדס היא מערכת הפרסום של גוגל בה המפרסמים מציעים על כמה מילות מפתח ליצירת מודעות שניתן ללחוץ עליהן המופיעות בתוצאות החיפוש של גוגל. מכיוון שמפרסמים צריכים לשלם על זה וכך גוגל מרוויחה כסף מחיפוש.

בשירותי פרסום PPC אתה מציע הצעות עבור מילות המפתח וברגע שאילתה הקשורה למילת המפתח שלך מתבצעת ב- Google, מנוע החיפוש מעבד את השאילתה ומפעיל את המכירה הפומבית, שתכריע את מיקומי המודעה ואת המחיר לקליק של כל מפרסם (עלות לכל נְקִישָׁה). כשמישהו לוחץ על ההוספה שלך, אתה משלם את המחיר לקליק מהתקציב שלך. לאחר שמיציאת כל התקציב שלך, Google מפסיקה להציג את המודעות שלך עד שתמלא את הקרן מחדש.

היתרונות של פרסום PPC:

בהיותם יקרים מדי, רוב העסקים אינם יכולים להסתמך אך ורק על פרסום PPC. אבל, תשלום לקליק ממלא כמה תפקידים חשובים:

תנועה המבוססת על מסע פרסום ונושאים: אם אתה משיק מוצר חדש, PPC יכול להיות הדרך הטובה ביותר ליצור באזז בשוק. אתה יכול להתחיל את זה תוך 24-48 שעות, וזה גם מאפשר לך לשנות את מודעות הטקסט שלך באמצע הקמפיין. בדרך זו קל לך להתאים את ההודעה שלך בתוך זמן קבוע.

הציעו תגובה ישירה: אם אתה מוכר מוצר או שירות שיכול לרכוש באופן מיידי כאשר לקוח פוטנציאלי מגיע לאתר שלך, PPC יכול להיות הוכחה ככלי נהדר. חנויות מקוונות הן דוגמא מצוינת לכך. ככל שכל קליק מייצר לקוח פוטנציאלי אמיתי, כך שההוצאה של כסף כדי להגדיל את מספר הקליקים הגיונית.

גמישות במונחי נישה: אם אתה רוצה לייצר תנועה עבור מילת מפתח מסוימת, PPC יכול לעתים קרובות לספק עבורך מציאות. למשל „חנות מקוונת לנעליים“ היא מילת מפתח יקרה, אך „נעלי עור לגברים“ בשל התחרות הנמוכה יותר יכולות להתגלות כמציאה.

אמנם נראה שקל ליישם את PPC, אך למהר לתהליך בכוחות עצמך יכול להיות דרך לאסון אם אין לך מספיק ידע. בעל שירותי ניהול PPC מועיל לך מאוד מכיוון שיהיה לך מנהל חשבון PPC שיוכל לייעץ לך באילו מילות מפתח עליך להציע במסגרת תקציב הפרסום שלך. בסופו של דבר זה תלוי בך מה אתה בוחר לעשות בנוגע לקמפיין ה- PPC שלך, אך עם חברת PPC לא סביר שתראה כף רגל מהקווים.


Source by Zack Will

About admin

Check Also

מנהל התגים של Google – סקירה כללית

לפני כמה שנים מנהלי אתרים שמרו על כל האתר ואכן זו הייתה עבודה מעייפת עבורם. …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments