מהו קובץ NFO? גלה מה זה וכיצד לפתוח אותו

מהו קובץ .nfo ומדוע אינני יכול לפתוח אותו?

השם הוא קיצור של „מידע“ או „קובץ מידע“. כך או כך, השימוש בהם עשוי להיות שונה במצבים מסוימים. אם אינך בטוח כיצד לפתוח אחד, ופשוט לחץ עליו פעמיים, ייתכן שתקבל שגיאה המציינת משהו על „מידע מערכת“, ומכאן המילה nfo, פירוש מידע או מידע.

הסיבה לכך היא ש- Windows משתמשת בתוכנית הלא נכונה לפתיחת הקובץ.

קבצי NFO (בשם זה בגלל סיומת הקובץ.nfo שלהם) הם בדרך כלל רק מסמכי טקסט המכילים הוראות. לפעמים הם יכולים לקבל עטיפה רעה על היותם קשורים לתוכנות פיראטיות ותכנים אחרים. אולם קבצי nfo אינם חוקיים בשום אופן והם אינם בהכרח קשורים לכל סוג של פעילות. מכיוון שהקובץ הוא קובץ טקסט בלבד (קובץ or.txt) הוא אינו אלא מילים.

אז איך אני פותח קובץ NFO זה?

תרצה לפתוח את הקובץ באמצעות פנקס רשימות או Wordpad. פנקס הרשימות ו- wordpad כלולים שניהם ב- Windows. לשם כך, בצע את השלבים הבאים:

  1. לחץ לחיצה ימנית על קובץ ה- nfo
  2. בחר „פתח באמצעות“
  3. בחר „בחר תוכנית“
  4. בחר Wordpad או Notepad (Wordpad ייתן עיצוב טוב יותר)

כיצד Windows זוכר במה לפתוח קבצים אלה?

הדרך שבה Windows יודע לפתוח קובץ מסוים לשימוש נקראת „שיוך קבצים“. כאשר שיוך הקבצים מסתבך, יש בעיות בפתיחת קבצים! למרבה המזל ניתן לפתוח קבצי nfo על ידי כל עורך טקסט רגיל, אך לפעמים קבצים אחרים שיבשו אסוציאציות ו- Windows לא יודע לפתוח אותם!

המידע אודות אסוציאציות קבצים מאוחסן בהיררכיה המורכבת מאוד של ההגדרות הידועות בשם רישום Windows. זוהי קבוצה מפורטת מאוד של הוראות והגדרות שאומרות ל- Windows כיצד לפעול. חלק מההגדרות הללו מיועדות לשיוך קבצים ויכולות לשנות באילו תוכניות Windows משתמשת לפתיחת קבצים.

עריכת הרישום יכולה להיות משימה מרתיעה ומסוכנת במקצת. לא מומלץ לערוך אותו אלא אם אתה מנוסה או מרגיש מספיק בנוח עם ההגדרות כדי לבצע שינויים. ביצוע שינויים בו עלול להפוך את המחשב שלך ללא שמיש לחלוטין. תוכנה איכותית שיכולה לתקן ולנהל סיומות קבצים ולהגן עליהן מפני שגיאות נוספות היא הפתרון הקל והבטוח ביותר. האתר WindowsCan’tOpenThisFile.com יכול לעזור לך למצוא תוכנות איכותיות שיתקנו ויתקנו קבצים.nfo ואסוציאציות קבצים אחרות. ענה על שאלות רבות כמו מהו קובץ nfo? איך פותחים מסמך? ועוד שאלות רבות.


Source by Matthew DeBord

About admin

Check Also

כיצד למצוא עורך למסמך מדעי

אם אתה מחפש עורך של המסמך המדעי שלך, הקדש רגע לשקול תחילה איזה סוג מסמך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments