מהו ערך השוק הרומנטי שלך? 6 סיבות מדוע אנשים מתאהבים

„ג’ון באמת מתעניין בך ניקי,“ אמר קישה לאחר שבלע מעט שוקולד חלב שוקולד.

„הוא לא כוס התה שלי,“ ענתה ניקי עם חיוך של גועל על פניה.

„קדימה, הוא באמת בחור נחמד. תן לבחור צ’אנס,“ התחנן קישה.

„הוא אפילו לא יודע לדבר אנגלית כמו שצריך. ותראה איך הוא מתלבש. הבחור שייך לתקופת האבן. הייתי כל כך נבוך להיראות איתו“, הגירוי צבע את קולה של ניקי. היא בלעה עוד טיוטה של ​​שייק.

„נחש שזה מה שג’ון בטח אומר עליך. הוא אפילו לא מסתכל עליך, ובכל זאת אתה מת להיות בחברתו. בדוק את הבנות שהוא מסתובב איתן – המתמודדות בתוכנית המלכה ומנהיגי העידוד המובילים. לאיש השנה אין זמן לבחורות פשוטות כמונו ניקי. תתעורר!“ קיישה התנגד בחריפות.

„בוא נעזוב את הנושא. בסדר,“ ניקי הטיחה את הכוס הריקה על השולחן.

ניקי גילתה את הגועל שלה מג’ון בגלל הערך שהיא מייחסת לג’ון. לג’ון היה ערך שוק רומנטי נמוך מאוד.

באופן דומה גברים נמשכים לנשים שהם יכולים להציג בפני חבריהם ובני משפחתם – גביע או נשים בעלות ערך גבוה. גברים חפצים בנשים שיגרמו לחבריהם לבהות בהערצה ותמיהה. כולנו רוצים שותפים שיכולים לשפר את התדמית והפרסונה שלנו.

המומחית לתקשורת בעל שם בינלאומי, Leil Lowndes, אומר כי „מחקרים אכן תומכים בתזה שלפיה לכל אחד יש ערך שניתן לכמת בשוק הפתוח. וכולם רוצים להשיג את העסקה הטובה ביותר גם בחיים. חוקרים כינו את הממצאים שלהם בתור תיאוריית ההון (או החליפין) מאהבה.“

במילים פשוטות כולנו רוצים לאדם מה שמכונה לפעמים „תופס“.

הדרך להשיג את ה“תפוס“ הטוב ביותר היא להפוך ל“תפוס“ טוב בעצמך.

כיצד נוכל להפוך לתפיסה הטובה ביותר עבור האנשים שאנו רוצים למשוך? כיצד נוכל להגדיל את ערך השוק שלנו כדי לפתות קונים רומנטיים לפי בחירתנו?

ראשית עליך לקבל שרוב האנשים נמשכים לאחרים שיש להם דירוג שווה או גבוה מהם. בקושי אנחנו נמשכים לאנשים שהם קצת „נחותים“ מאיתנו.

Lowndes בספרה רב המכר „איך לגרום לכל אחד להתאהב בך“, אומרת שיש שישה אלמנטים שהם נכס כשאוהבים עושים קניות של בעל או אישה:

1. מראה פיזי – יופי

2. רכוש חומרי – עושר

3. מעמד חברתי או פופולריות – יוקרה/כוח

4. מידע או ידע – מודיעין

5. חסדים חברתיים, נימוסים, כריזמה – אישיות

6. טבע פנימי – אופי

„חוקרים אומרים לנו שבמערכות היחסים המאושרות ביותר הם עם אנשים שווים פחות או יותר בכל אחת מהקטגוריות הנ“ל. אם לא, ישנן תכונות מאזנות זו את זו על פני הלוח“, אמר לוונדס.

האם שמת לב שאנשים עם כסף נוטים להתחתן עם אנשים אחרים עם כסף. ילדים של משפחות מהמעמד הגבוה כמעט ולא מתחתנים למשפחות של משפחות ממעמד הפועלים. באופן דומה רוב האנשים נוטים להינשא לאחרים שהם אטרקטיביים פיזית כמעט כמו שיש. זוגות רבים נוטים להיראות כמו אח ואחות. מחקרים מכל העולם (ארה“ב, קנדה, גרמניה, יפן) מראים שגברים ונשים בדרך כלל מתחתנים עם מישהו מושך כמוהם.

כן, אנשים יכולים להיות מעורבים עם אחרים שאולי לא יפים כמוהם. עם זאת אותו אדם יפצה בכך שיש לו דירוג גבוה בקטגוריה אחרת. כלומר, כשמלכת יופי מתחתנת עם חיה, היא בדרך כלל מאוד עשירה או חזקה. באופן דומה כאשר משפחה במעמד גבוה מתחתנת במורד הסולם החברתי, האדם הוא בדרך כלל מאוד מושך או אינטליגנטי מאוד. יש סחר אוף טוב בקטע אחר – כמו הנסיך צ’ארלס וליידי דיאנה.


Source by Hilton Samuel

About admin

Check Also

טכנולוגיית אופסט חדשה ומדהימה מדפיסה יותר צבעים ופרטים

כשטוב אינו מספיק סביר להניח שמעולם לא שמעתם על הדפסת אופסט ברזולוציה גבוהה (STO-chastic) החדשה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments