מהו מינוף אולטימטיבי לפיקסיזם?

בעולם של חברות שיווק מרובות רמות, הידועות גם בשם MLMs, חבילת הפיצויים היא שם המשחק. חברות מסוג זה ידועות לעתים קרובות בכך שהן לא רק משתמשות במאות ואף אלפי חבריהן כדי להקים צבא שיווק ומכירה וירטואלי עבור המוצרים שלהן, אלא גם בזכות השימוש בחבריהן בגיוס חברים חדשים. כל אחד מהחברים מקבל פיצוי על סמך יכולתו הן למכור את המוצר והן לגייס חברים חדשים. חבילת פיצויים חזקה ותחרותית יכולה לא רק לשפר את ההכנסה שלך כשאתה חבר בחברת MLM, אלא שהיא גם יכולה לעזור לך לגייס חברים חדשים, מה שהופך את עבודתך לקלה בהרבה. מינוף Pyxism Ultimate נחשב לאחת מחבילות הפיצויים התחרותיות ביותר בשוק.

אז מה יש במינוף האולטימטיבי של Pyxism Ultimate שהופך את התוכנית לכל כך ייחודית ומושכת? עם כל חברת MLM, אתה רוצה מטריצת פיצויים שנועדה להקל עליך להתקדם לרמות חדשות ולהגיע ליעדים שלך, ומודל הפיקסיזם עושה בדיוק את זה. זוהי אחת מסוגי התוכניות האמיתיות של „עקוב אחריי“ שיש, והיא יוצרת הכנסה למסגרת הזמן הנוכחית, כמו גם היכולת לייצר הכנסה לטווח ארוך או הכנסה שיורית. אם תבחר להצטרף לתוכנית, תהיה אחראי על מכירת חבילות נסיעות וכן גיוס חברים חדשים לארגון. אנשים רבים בוחרים להשקיע יותר זמן בבניית עושרם לטווח ארוך או שיורי, דבר שנעשה על ידי גיוס חברים נוספים לארגון.

כאשר אתה מקבל תשלום על סמך המכירות שלך והיכולת שלך לגייס חברים חדשים, אתה רוצה להיות מסוגל להציע את חבילת הפיצויים התחרותית ביותר האפשרית על מנת להקל על עבודת המכירות והגיוס שלך. השקיעו זמן בהשוואת מינוף האולטימטיבי של Pyxism Ultimate מול חבילות תגמול אחרות של MLM כדי לראות כיצד הוא מסתדר.


Source by Kevin W. Montrose

About admin

Check Also

טכנולוגיית אופסט חדשה ומדהימה מדפיסה יותר צבעים ופרטים

כשטוב אינו מספיק סביר להניח שמעולם לא שמעתם על הדפסת אופסט ברזולוציה גבוהה (STO-chastic) החדשה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments