מהו ‚ביקור חנות מלווה‘ במחקר איכותני?

אם אתה מקבל הזמנות משתתפי מחקר שוק בתשלום, ייתכן ששמעת את המונח ‚קניות מלווה‘ כדי לתאר סוג מסוים של פעילות מחקר שתוכל לקחת בה חלק. אם תהית מה זה אומר, אין מסתורין גדול.

יש הטוענים שהרחוב הראשי הבריטי נמצא בירידה, אך עדיין נמצאות החנויות בהן רוב העסקים הקמעונאיים מבצעים את המכירות והרווחים הגדולים ביותר שלהם, גם כיום. בכל רחוב או קניון טיפוסי תראו אשכולות דומים של חנויות, כגון בוטיקים, סופרמרקטים או בתי מרקחת-קוסמטיקה … לעתים קרובות יש הרבה חנויות באזור אחד שמוכרות קטגוריות די דומות אחת לשנייה.

אם כן, מה עושה לך את ההבדל כצרכן, כשאתה מחליט ביניהם היכן ללכת להוציא את כספך? כמובן שיש מגוון גורמים, כולל מחיר, נוחות וידיעה שאתה יכול להשיג את מה שאתה רוצה – אבל עם אשראי גרוע ושוליים סחוטים, מפרסמים ומשווקים מעולם לא היו להוטים יותר להבין מה בדיוק יכול להניע אותך ללכת להיכנס ולבלות בחנות אחת, תוך כדי מעבר ליד הסמוך.

טיולי קניות מלווים הם כאשר חוקר מתייג לידך, בזמן שאתה מנסה להתנהג ולהגיב בצורה „רגילה“ ככל האפשר על חוויית קמעונאות טיפוסית. כמובן שהחוויה בנויה בהכרח במידה מסוימת, כי תתבקשו לחשוב עליהם ולהסביר פעולות ופעילויות מסוימות כפי שאתם עושים אותן – דברים שכנראה אתם אפילו לא חושבים עליהם בדרך כלל, במיוחד בקניות יומיומיות טיפוסיות של מוצרי צריכה זולים. .

מכיוון שדברים אלה נמכרים בהיקפים כה גבוהים, ההבנה של מה בדיוק גורם לך להחליט בין מותג אחד למשנהו היא בעלת ערך רב עבור המשווקים. מה משך את עינייך לראשונה במתקן התצוגה? מה בלט? מה הציעה לך האריזה הזו – לגבי הערך, האיכות, האטרקטיביות של הפריט? החוקר ידון ויחקור תוך כדי תנועה בחנות, ואולי גם ירצה לראיין אותך לעומק יותר על קפה לפני או אחרי, כדי באמת להגיע ללב מה גורם לך לבחור בדרך שאתה.

השתתפות בחנות מלווה היא כיף גדול, מכיוון שבדרך כלל האנשים המגויסים נוטים להיות אלה שאוהבים לעשות קניות! ואם אתה נהנה לקניות, אז לעשות קניות עם מישהו שבאמת מתעניין במה שאתה עושה ולמה ומעודד אותך לשקף את זה ולדון בזה, לא משנה בעצם לשלם על הזמן שלך בכך, זו חוויה פנטסטית! כן, שמעתם נכון, חוקרי שוק ישלמו לא רק את עלויות הקניות שלכם במקרים רבים, אלא גם תמיד ישלמו על הזמן שלכם – בדרך כלל בין 30 ל -60 ליש“ט עבור מפגש קניות מלווה עם ראיון, שנמשך כמה זוגות שעות בסך הכל.


Source by Maya Middlemiss

About admin

Check Also

WD Gann Square of 9

בתחילת המאה ה -20 וול סטריט ושוק המניות בניו יורק היו סמלים מאוד בולטים של …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments