מדריך מומחה SEO – אופטימיזציה של דפים (חלק 5/10)

בחלקים 1 – 4 למדת כיצד לפתח את ההצעה העסקית המקוונת שלך, ליצור רשימה של מילות מפתח ולייעל ברמת האתר. הכירו גם את דאג המיתולוגי שלנו (שמוכר דלתות עתיקות, ידיות לדלתות, דפיקות, פעמוני דלתות או משיכות ושירותי התאמה) בוינדזור בבריטניה.

כעת הגיע הזמן להתמקד באופטימיזציה של כל דף בנפרד. המסר העיקרי שלי הוא לשמור על כל עמוד קצר! אתה אמור לכסות רק מוצר, שירות או פיסת מידע מרכזית אחת לדף. אם אתה מוצא את עצמך מכסה יותר, פיצל את התוכן וצור עוד עמודים!

צפיפות מילות מפתח היא מושג מפתח באופטימיזציה של דפים ומוגדרות כ“מספר הפעמים בהן משתמשים במילת מפתח בדף אינטרנט מחולק במספר המילים הכולל בדף. מבוטא באחוזים „. מונח מפתח נוסף הוא רלוונטיות של מילת המפתח, המוגדרת כ“תדירות שבה מופיעות מילות מפתח הקשורות זו לזו בדף „.

(א) ייעול מטא נתונים

המומחים חולקים על חשיבות המטא נתונים. בימים הטובים, מטא נתונים שימשו רבות את מנועי החיפוש לדרג אתרים. כעת, כתוצאה מהתעללות מצד מנהלי אתרים, המנועים העיקריים מתעלמים במידה רבה ממטא נתונים באתרי דירוג. עם זאת, מטא נתונים עדיין משמשים את מנועי החיפוש לעריכת תיאורי אתרים בתוצאות מנועי החיפוש ו (מסיבה זו בלבד) היא עבודה בה משקיעים מעט זמן!

תג META-Description הוא אחד מתגי ה- META הבודדים שיכולים להיחשב כחשובים, מכיוון שהוא משמש כמה מנועי חיפוש כתיאור לאתר שלך. עליך לשמור אותו על פחות מ -180 תווים (כך שהוא לא ייחתך על ידי המנועים) ולוודא (i) שהוא קורא היטב, (ii) כולל keyords בצפיפות סבירה, (iii) מושך דפדפנים ללחיצה ו- (iv) מתאר את דף היעד בצורה מדויקת (באמצעות מילים החוזרות על עצמן בכותרת העמוד, הכותרת הראשונה והפסקה הראשונה של תוכן הדף). דאג (לדף הבית שלו) בוחר בדברים הבאים:

דלתות עתיקות והתאמת דלתות מדאג צ’אלמרס ממידלסקס, בריטניה. דפיקות דלתות ישנות, פעמוני דלתות וחומרת דלתות אחרות מפליז וברזל, נשלחות ברחבי העולם „.

תג META-Keyword הוא כיום כמעט חסר תועלת, כך שלא הייתי מוציא עליו יותר מדי זמן. כל שעליך לעשות הוא לשים את רשימת מילות המפתח שלך לכל דף בין התגים (זכור שארבע מתוך עשרה צריכות להיות משותפות לכל דף באתר שלך ושש ספציפיות לדף המדובר). השתמש ברווחים, ולא בפסיקים, להפרדת מילות מפתח. בדף דפיקות הדלת שלו, דאג בוחר ב:

„דלתות עתיק פליז חומרה דופק ברזל ידיות דקורטיביות חרותות“

כמעט כל תג אחר הוא די חסר תועלת למען האמת. הייתי נמנע לגמרי מהגנרטור, תגיות היוצרים והמחברים (הם רק מבלבלים את הקוד שלך) ומשתמש רק בתגי סוג תוכן, תוכן-סגנון ותוכן-שפה כאשר האתר שלך אינו באנגלית.

התגים האחרים היחידים שהייתי שוקל הם תג הדירוג של ICRA (שיכול למשוך תנועה ממספר מנועי חיפוש חדשים לכל המשפחה) ותג גיאוגרפי (למשל תגי ICBM). שני התגים הללו עשויים להיות בשימוש נרחב יותר בעתיד, ולכן הם שווים לפחות לשקול.

(ב) אופטימיזציה של כותרת וכותרת

תג הכותרת אינו תג מטא אך הוא חיוני בהחלט לאופטימיזציה למנועי חיפוש. תגי כותרת מוצגים (i) בחלק העליון של חלון דפדפן, (ii) בדרך כלל משתמשים במנועי החיפוש ליצירת הקישור שמופיע לדף שלך ברישומי התוצאות, ו- (iii) משמש ככותרות סימניות לדף שלך. מכל הסיבות הללו, חיוני לתקן אותן.

הם צריכים להיות תיאוריים וקצרים (באופן אידיאלי מתחת ל -100 תווים) וצריכים לנצל היטב את מילות המפתח שלך. שימוש מופרז במילות מפתח יכול להיחשב כהתעללות מצד מנועי החיפוש, אך זה לא יקרה אם תכתוב את הכותרת כמסלול פירורי לחם (וזו הגישה שאני ממליצה עליה). כדוגמה, שקול את דף דפיקת הדלת של דאג:

„antique-door-knockers.com> חומרת דלתות> דופקי דלתות פליז-דפיקות וכפתורים ישנים דקורטיביים וחקוקים“

הכותרת מסכמת את הדף היטב, תוך מיקומו בתוך מבנה האתר הכולל. כמעט אף אחד לא משתמש בגישה מהסוג הזה – וזו הסיבה שבגללה כדאי לך. זו ללא ספק הדרך הטובה ביותר להבדיל את עצמך ולעלות בדירוג.

מנועי החיפוש שמים לב לתגי כותרות, ולכן אני מופתע לעתים קרובות לגלות שמנהלי אתרים אינם משתמשים בהם. חלקם נמנעים מתגי כותרת מכיוון שהם לא למדו כיצד לשלוט במראה שלהם, באמצעות גיליונות סגנון או תוכנת חיבור האינטרנט שלהם – אבל זו טעות עצלה ויקרה! דאג משתמש בכותרות הבאות כדי לבנות את דף דפיקות הדלת שלו:

מכוון ל 1

– כותרת 2

דפיקות דקורטיביות

– דפיקות אריות או ידיות

– דפיקים או ידיות אננס

דפיקות רגילות

– דפיקה עגולה

באופן כללי, אני נמנע מלרדת לכותרות משנה (כותרת 3) מכיוון שמנועי החיפוש ייחסו פחות חשיבות לכל רמה למטה בקינון וידללו את הערך של הרמות הגבוהות יותר. אם אתה מוצא את עצמך זקוק לכותרת 3, אני מציע לפצל את התוכן לדפים נפרדים.

(ג) אופטימיזציה של מבנה הדף

דיברנו קודם לכן במדריך על החשיבות של השמאלי העליון של הדף שלך. בדף הבית שלך, אזור זה צריך להיות מפת האתר של כל שאר האתר. בדפי הכסף שלך, אזור זה צריך להכיל את הכותרות הראשונות ואת הפסקה הראשונה שלך.

מנועי חיפוש מסוימים ימדדו רק את צפיפות מילות המפתח ואת הרלוונטיות שלה בשורות הראשונות, ולא בכל הדף. ככזה, שימו לב במיוחד לאופן שבו אתם מתחילים כל עמוד. להלן דוגמא מדף דופקי הדלתות של דאג:

דפיקות דקורטיביות (כותרת ראשונה)

דפיקות אריות או ידיות

(כותרת שתיים)

בְּ antique-door-knockers.com, יש לנו את הוויקטוריאנית והגיאורגית הטובים ביותר חומרה לדלת. שֶׁלָנוּ דפיקות דלתות פליז הם מאוד פופולריים; במיוחד הדפיקות והכפתורים הישנים שלנו הדקורטיביים או החקוקים. בנוסף לקלאסיקות האספניות הנדירות שלנו, אנו מחזיקים מלאי רבייה דפיקות אריות, כולל דופק דלתות ראש האריות מלכותי ודופק האריות הגאורגי, שניהם זמינים בפליז מלוטש או ברזל יצוק.

תוכלו להבחין כאן בכמה דברים. ראשית, השימוש הליברלי בקישור פנימי (לדף הבית, דף הקטגוריה ורמת דף המוצר). שנית, השימוש במילות מפתח של רשימת B (כמו ויקטוריאנית ואדוארדיאנית) ובפרט מילות מפתח קשורות (כמו ישן, קלאסי ואספנות). שלישית, העזה של מילת המפתח שילוב של אריות דופקים (לא מוגזמת ומובנת לחלוטין בפסקה זו).

שאר הדף אמור להמשיך בצורה דומה (אם כי אתה יכול להיות קצת יותר רגוע ולהתמקד בפרטים המייגעים אך החשובים יותר לביצוע מכירה, כמו מידות, מחירים וכו ‚) בדפי כסף, החלק התחתון של הדף צריך להיות המקום בו אתה מציב את הניווט הרשמי שלך לשאר האתר.

(ד) אופטימיזציה של טקסט דף

יתכן שכבר אספת כמה מנקודות המפתח. השתמשו באותיות מודגשות או נטויות בכדי למחוק מילות מפתח (אך רק בהקשר מוצדק). השתמש בשרשראות מילות המפתח של שתיים ושלוש מילים שזיהינו בחלק 3 (ניתוח מילות מפתח). אולם מעל לכל, שואפים לא יותר מ- 450-600 מילים בסך הכל בכל עמוד (ובאופן אידיאלי ליד הקצה התחתון של טווח זה).

הדעות חלוקות לגבי צפיפות מילות המפתח האידיאלית. הרבה תלוי עד כמה מילות המפתח שלך תחרותיות וכמה אתה פונה ברצינות. עבור ארבע מילות המפתח הטובות ביותר שלך (ובכל רחבי האתר), הייתי שואף לצפיפות של 20% לכל מילה בנפרד בגזרה אחת (כאשר מגזר אחד מוגדר ככותרת + כותרות + טקסט מודגש + טקסט נטוי + טקסט חלופי).

הצפיפות הכללית לתוכן טקסט רגיל של דף (סקטור 2) – צריכה להיות 2-4% עבור מילות המפתח הספציפיות (והחשובות ביותר) שלך, 0.8% – 1.5% עבור שתי/שלוש שרשרות מילות המפתח שלך ו- 0.2% -0.5% עבור מילות מפתח קשורות מילות מפתח (אבל עם הרבה מהן).

כמו דאג, עליך להשתמש ב- מנתח צפיפות מילות מפתח של Spannerworks כדי למדוד את צפיפות העותק שלך ולהמשיך לשפר אותו עד שאתה מרוצה מהתוצאות.

(ה) אופטימיזציה של תמונת עמוד

הזכרתי טקסט alt בסקטור אחד למעלה. באופן כללי, הייתי שומר תמונות למינימום מוחלט באתר שלך (ורק כדי להפוך את האתר למושך מבחינה ויזואלית). אולם, במקומות שבהם אתה משתמש בתמונות, הייתי מוודא שיש לך טקסט חלופי תיאורי עבור כל תמונה אשר (i) עוזרת למשתמש הנכה להבין את התמונה ו- (ii) צפופה במילות מפתח. לדוגמה, דאג משתמש בטקסט האלט הבא עבור תמונה של דפיקה:

רפרודוקציה לדפיקות הדלתות של ראש האריה ריגל (בפליז מלוטש, ניתן להשיג גם בברזל יצוק)

שים לב שאין צורך לומר „תמונה של“ בתחילת התיאור שלך (למעשה זה רק יטריד משתמשים נכים שעושים שימוש בקוראי מסך, מכיוון שהתוכנה שלהם תגיד להם שזו תמונה לפני שהם קוראים להם את האלט טֶקסט).

בשלב הבא אנו מפנים את תשומת ליבנו לקידום האתר שלך …

נווט במדריך

קודם :

מדריך מומחה SEO – אופטימיזציה לאתר (חלק 4/10)

הַבָּא:

מדריך למומחי קידום אתרים – קידום אתרים חינם (יח“צ) (חלק 6/10)


Source by David Viney

About admin

Check Also

תקני אוזון למטהרי אוויר הנמכרים בקליפורניה – AB 2276 Regulation Cleaner Air

הצעת חוק 2276 לכנסת קליפורניה דורשת שכל מנקי האוויר הביתיים הנמכרים במדינה יעמדו בדרישות מחמירות …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments