מדריך לרכישת מחולל האוזון

אם אתה בעל בית והבית שלך סבל לאחרונה מנזקי מים, נזקי עשן, התפשטות עובש או „ריח המוות“ הנורא ממכרסם שפג תוקפו בחלל זחילה, אז כנראה קראת כי מחולל אוזון עשוי פשוט להיות התשובה לבעיות שלך. עם זאת, עם כל כך הרבה סוגים שונים של מכונות אוזון בשוק, איך אפשר לפענח בין עובדה, בדיה לבין BS טהור ובלתי מזוהה? יש לי כמה טיפים שיעזרו לך להימנע מלקות ולעזור לך לקבל החלטה נבונה בקניית מחולל אוזון.

הדבר הראשון שעליך להבין הוא שתעשיית מחולל האוזונים בכללותה אינה מוסדרת על ידי אף גורם ממשלתי. יותר ממחצית מיצרני הגנרטורים של האוזונים אינם אלא אופורטוניסטים באינטרנט המנסים להרוויח על מוצר במחיר גבוה, המבוקש במידה מסוימת. ספקים חסרי מצפון אלה מייצרים את מכונות האוזון שלהם במחיר מופקע במוסכים משלהם, מקימים אתר שמעלה כל מיני טענות מקוממות לגבי יכולות הפלט של מכונות האוזון שלהם, ואז מפרסמים את האתר שלהם במנועי החיפוש. דרך בטוחה להוציא כמה מהספקים האלה היא לבצע חיפוש בגוגל בכתובת העסק שלהם ולאחר מכן להשתמש בתכונה „תצוגת רחוב“ על ידי גרירה ושחרור של „סמל האיש הקטן“ לרחוב ממש מול כתובת העסק שלהם. . אם אתה רואה בית מגורים, ייתכן שתרצה להתרחק מהספק הזה. למה? קל לסגור את הפעילות כשאתה עושה עסקים מהבית. כאשר אתה משקיע במיקום עסקי, זה מראה שאתה נמצא בו לטווח הארוך וקשה יותר להתרחק ממיקום „על סף מרגמה“ מאשר מעסק ביתי. למה שיהיה אכפת לך שהספק בעסקים לטווח הארוך? מכיוון שמחוללי האוזון נוטים להיכשל בגלל אופיו המאכל מאוד של האוזון וההשפעות המזיקות שיש לו על רכיבי המתכת בתוך מתגים, טיימרים, ממסרים וכו ‚. אותו דבר לגבי ספקי eBay שקונים הרבה מכונות אוזון מבלי להשקיע גם חלקי חילוף. כשהאספקה ​​שלהם נגמרת, הם מחוץ לעסק האוזון, ואתה נשאר עם תחנת דלת יקרה כאשר המכשיר שלך נכשל בזמן.

ברגע שאתה מוצא מכונה לאוזון שמדגדג אותך ואתה מוכן להשקיע את הכסף שהרווחת קשה, השאלה הבאה שחייבים לשאול את עצמם היא „איך אני יודע אם המכונה הזו באמת מוציאה כמה אוזון כפי שהספק טוען? אוזון יצרני הגנרטורים לא צריכים לאמת את מכונות האוזון שהם מוכרים כדי לוודא שהם מייצרים את כמות האוזון הנתבעת. ראיתי כמה ספקים שטוענים בין 16,000 ל -20,000 מיליגרם לשעה, כאשר בדקנו את המכונות האלה בחנות שלנו עם האוזון שלנו. מטר, הם ייצרו 3000-5000 מ“ג/שעה. זה הבדל די גדול בין מה שמייצרים בפועל לבין מה שנטען. איך אז תוכל לוודא שמחולל האוזון שאתה רוכש מייצר למעשה את כמות האוזון המפורסמת? פשוט ! שאל את הספק את השאלות הבאות בדואר אלקטרוני (מספוא עתידי תמורת 100% החזר כספי אם תבדוק את המכונה ותמצא שהמידע שנמסר היה שגוי)

שאלה 1. כמה וולט הוא ספק הכוח! מחולל אוזון יוצר אוזון על ידי יצירת ניצוץ חשמלי המפצל חמצן באוויר. על מנת להשיג הישג זה, עליך ליצור ניצוץ חשמלי במתח גבוה. כלל פשוט שראיתי במעבדה והכרתי היטב בתעשיית האוזון הוא ששנאי של 3000 וולט יכול לייצר בערך 3000 מ“ג/שעה של אוזון לשעה כשהוא מחובר לרכיב אוזון בעל מתח גבוה או שש לוחות MICA או יותר ב -40 % לחות או פחות. כל צלחת מיקה יכולה לייצר עד 400 מיליגרם אוזון לשעה לכל היותר אם היא מותקנת כראוי בגלל הניצוץ החשמלי החלש שהיא מסוגלת לייצר מרשת התיל. אם אתה הבעלים של מחולל אוזון צלחת MICA, צפה בצלחת בחושך. הוא לא יבהיר במיוחד, עמום מאוד בעצם. סוגי לוחות האוזון שהופכים סגולים בוהקים בחושך נקראים „אלמנטים של אוזון גבוה“ והם יכולים לייצר בסביבות 3000-4000 מגה“ג לצלחת כשהם מוזנים עם שנאי כוח של 3000-4000 וולט. סוגים אלה של צלחות זוהרים סגול, כמעט כמו מנורת UV, בחושך. הם יוצרים ניצוץ חשמלי חזק מאוד שיעיל בהרבה לייצר אוזון לעומת צלחות ה- MICA המיושנות. למעשה שנאי ואלמנט אוזון של 4000 וולט משתמשים רק בכ -35 וואט חשמל, עכשיו זה יעיל! לכן טיפ מספר 1 הוא לבקש מהספק לשלוח לך בדואר אלקטרוני בכתב את המתח המדויק, אמפר וואט המשמשים את שנאי החשמל שלהם וכמה וסוג צלחות אוזון משתמשים במכונותיהם. אם ספק טוען למשל שהמכונה שלו מייצרת 16 עד 20 אלף מיליגרם אוזון לשעה אך המכונה משתמשת רק בשנאי אחד של 5000 וולט, אז הדברים פשוט לא מסתכמים.

שאלה 2. באיזה סוג של אלמנט אוזון משתמשת מכונת האוזון? תאמינו או לא, כמה ספקים ינסו לשכנע אתכם כי רכיבי האוזון במכונות שלהם הם „קבועים“ ויחזיקו מעמד לנצח. אנשים, אין דבר כזה צלחת אוזון קבועה! אם משתמשים בהם בלחות של 90-100%, אפילו לוחות האוזון במתח גבוה יקרים רק 20-40 שעות. מחוללי האוזון אינם מיועדים לשימוש ב -90% בתוספת לחות! באזורים לחים עליך להפעיל את מיזוג האוויר או מסיר הלחות על מנת לבצע טיפול בהלם. טיפ מס ‚2 לכן הוא לחשוב פעמיים לפני רכישת מחולל אוזון אצל ספק שאינו מציע פלטות אוזון חלופיות או מייצר מכונה שמשתמשת בלוחות „MICA“.

לאחר שיש לך את התשובות בכתב, שמור את הדואר האלקטרוני למקרה שתצטרך להשתמש בו כדי לקבל החזר כספי בעתיד. כאשר אתה מקבל את מחולל האוזון שלך, פנה לחבר חשמלאי מקומי של המשפחה (או שכור מישהו) שיפתח את מחולל האוזון שלך וייתן לו את הפעולה פעם אחת ותבדוק את כוחו (בוולט) של שנאי החשמל. אם גילית שהמתח הנקוב אינו תואם את המתח המפורסם, בקש החזר כספי. אחרי הכל, מה שאתה קונה כשאתה קונה גנרטור אוזון הוא שנאי מתח גבוה, לא מגרש מכירות חלקלק! הספקים הכנים יציינו בבירור את מפרטי המכונות שלהם באתרי האינטרנט שלהם ובדואר אלקטרוני אם תתבקשו. הם גם יספקו לך תמונה של החלק הפנימי של היחידות שלהם ויחשפו את כמות הצלחות, סוג השימוש וכו ‚. אתה צריך להיות עייף מספקים שמחזיקים את המידע הזה קרוב לאפוד או מסרבים להיכנס לרשומה עם זה מֵידָע.

עכשיו אתה יודע אילו שאלות לשאול ספק מכונות אוזון לפני שאתה מבצע רכישה. אני רוצה לסגור את „מדריך הקנייה של מחולל האוזון“ על ידי לתת לך כמה טיפים כיצד לחסוך כסף ברכישה.:

טיפ מס ‚1. שאל את הספק אם הם מוכרים יחידות משומשות או מחוללי אוזון „חשופים“. לספקים רבים של מחולל האוזונים יהיו חלקי חילוף בהישג יד מיחידות שהוחזרו או קבועות שיוכלו למכור „במחיר נמוך“ במחיר זעום של המחיר הקמעונאי. אחרים אולי יוכלו למכור לך „מחולל אוזון עצמות חשופות“ ללא שום פעמונים ושריקות שבהן תוכל להשתמש בקלות לייצר מחולל אוזון משלך, במיוחד אם אתה מסוג „עשה זאת בעצמך“. ייתכן שתרצה לבדוק גם באיביי אם מישהו מוכר שנאי מתח גבוה בטווח 3000-12,000 וולט או אלמנטים של אוזון גבוה שניתן לחבר אותם בקלות לשנאי החשמל. כמה ספקי אוזון רוצים 1000 $ או יותר עבור מחוללי האוזון שלהם, אולם העובדה היא שמכונות האוזון הן רכיבים אלקטרוניים די בסיסיים והם לא אמורים לעלות כמו מכונית משומשת, במיוחד אם אתה קונה את הרכיבים העיקריים ו “ עשה זאת בעצמך.“

טיפ מס ‚2. אל תקנה מחולל אוזון עם יותר מדי „פעמונים ושריקות“. האוזון כפי שכבר ציינתי הוא מאוד מאכל לאורך זמן לכל המתכות למעט נירוסטה. למרבה הצער, כל המתגים האלקטרוניים, הממסרים וכו ‚צריכים להשתמש במתכת רגילה על מנת להוביל חשמל. מה שיש לנו הוא אפוא דילמה. הפתרון? אל תקנה מחולל אוזון עם כל הפעמונים והשריקות! זה יכלול טיימר פנימי, חיוג פלט של האוזון (כדי להפוך את האוזון למעלה ולמטה) וכו ‚רק תבין שאם אתה קונה מחולל אוזון עם חלקים אלה שבסופו של דבר האוזון יהרוס את החלקים האלה וכל מה שצריך כדי כיבוי מחולל אוזון הוא שאחד המרכיבים החשמליים נכשל. אם אתה רוצה טיימר, קנה טיימר חיצוני במחיר של $ 5 אצל Lowe’s. אם אתה רוצה להיות מסוגל להפוך את תפוקת האוזון למעלה ולמטה, קנה „טיימר מחזור חוזר“ שיכול להפעיל את מחולל האוזון שלך במשך מספר שניות x כמות דקות וחזור על המחזור ללא הגבלת זמן. ניתן לחבר את שני הפריטים הללו באמצעות כבל מאריך בחדר אחר למחולל האוזון שלך. פחות הוא יותר בכל הנוגע לאריכות ימים בגנרטורים של אוזון לטיפול בהלם.

טיפ מס ‚3. אל תעשה את זה יותר מדי בעת ביצוע טיפולי הלם! יש סיבה שאנשי המקצוע המאומנים המנהלים טיפולי הלם באוזון גובים אלפי דולרים לבצע טיפולי הלם; הם יודעים מה הם עושים ואיך לבצע טיפול הלם בבטחה וביעילות מבלי לעזוב את הבית מריח כמו אוזון במשך שבועות לאחר הטיפול בהלם! מלבד היותי יצרן מחולל אוזון, אני גם מנהל עסק לשיקום המעסיק אוזון בחלק מעבודותינו. לשיקום עובש, לאוזון יש רק תפקיד קטן ברכיבה על בית של עובש רעיל למשל. יש להוריד את סלע הגיליון ולהחליפו, חומרי ניקוי אוויר גבוהים מסוג CFM מוודאים שהתבנית, כאשר היא מופרעת, אינה מופצת מחדש בכל המבנה. יש לייבש עץ רטוב. יש לתקן צינורות דולפים וכו ‚וכו‘. כן, רמות הלם של האוזון יהרגו את העובש, אבל זה רק חלק קטן מהתקנת עובש, ללא קשר למה שחלק מספקי האוזון עשויים לפרסם כדי לסייע לנצל את יחידותיהם.

הטעות העיקרית שאני רואה שבעלי בתים עושים בעת טיפול בהלם היא לא להסיר או לכסות את כל המוצרים המבוססים על נפט כגון קצף שטיחים, כריות ספה וכו ‚. עמיד וימנע מהקצף אינטראקציה עם האוזון. האוזון יחמצן קצף וגומי ויגרום לריח כימי-אוזון שיכול להתעכב במשך שבועות. אז טיפ מס ‚3 הוא לא לעשות זאת יותר מדי עם טיפול בהלם באוזון! מומלץ טיפולי הלם של שעה או שעתיים בבתים מלאים ברהיטים. יתכן שתצטרך לבצע מספר טיפולי הלם כאלה, אך עדיף להיות בטוח מאשר להצטער כשאתה מזעזע בית מלא בריהוט. כמה ספקים אומרים ללקוחות שלהם פשוט להפעיל את מחולל האוזון ולתת לו לפעול במשך כמה ימים. אני ממליץ בחריפות על נוהג זה.

טיפ מס ‚4. כאשר אתה מוכן לקנות, התקשר לספק והזמין טלפונית. הסיכויים הם בשלב מסוים של מחולל האוזון שלך יזדקק לשירות. אני לא יודע מה איתך אבל אני שונא לקנות משהו באינטרנט, כשהוא מתקלקל, ואז לא יכול לדבר עם אדם חי לתמיכה מבלי להמתין 30 דקות או יותר גרוע, לא יכול דבר עם אדם חי אז שלא תענה על הודעות הדואר האלקטרוני שלי! אתה יכול לקמץ מצב מסוג זה בניצן על ידי התקשרות ראשונה. אם אינך מצליח לעבור בקלות ולקבל אדם חי מושכל שיענה לטלפון לביצוע ההזמנה שלך, שקול לקנות במקום אחר. עצה זו מתייחסת לרכישת כל פריט כרטיסים גדול באינטרנט.

אם אתה רוצה לחסוך כסף ולהשקיע בצורה נבונה, שאל את השאלות הנכונות לפני שאתה קונה את מחולל האוזון שלך ושקל גם לשלב כמה מהצעות הטיפים שלי. ככל שאתה עושה קניות יותר, אתה משקיע יותר זמן במחקר באינטרנט, והכי חשוב, ככל שאתה מבלה יותר זמן בדואר אלקטרוני ומשוחח ישירות עם הספק, כך גדל הסיכוי שתבצע השקעה נבונה ובסופו של דבר מכונת אוזון מעולה שמחזיקה אותך לכל החיים.


Source by Mickey Alcantara

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments