מדוע תחרויות עיצוב לוגו גרועות

הודות לאינטרנט, לעסקים קטנים כיום יש גישה למדריכים מקוונים ומשאבים לקידום טוב יותר של העסק, המוצרים והשירותים שלהם. זה גרם לעסקים קטנים להבין את החשיבות של פיתוח מותג ותוכנית שיווק. עיצוב לוגו הוא אחד השלבים החשובים ביותר לקראת תוכנית שיווק אפקטיבית ופיתוח מותג בר קיימא.

זה עולה כסף וזמן ליצור תוכנית שיווק ולהוציא את המשאבים שלך לקידום העסק והמוצרים שלך. לעסקים קטנים רבים יש תקציב מוגבל מאוד לשיווק המוצרים והשירותים שלהם. לכן, הם מחליטים להמשיך בגישה שבה הם יכולים להרוויח יותר על ידי הוצאת פחות משאבים, כסף וזמן. האינטרנט הוא שוק ענק, יש הרבה אנשים שמוכרים מוצרים ושירותים גרועים במחירים נמוכים מאוד. זה גורם לבעלי עסקים קטנים להאמין שהם יכולים למצוא קיצורי דרך ועסקאות מיוחדות לביצוע עבודתם.

אחד מקיצורי הדרך האלה הוא קבלת עיצוב הלוגו שלך על ידי ארגון תחרות באתרי תחרות העיצוב. לפני שנגיע לנקודה שמדוע ​​אין זה רעיון טוב לקבל את עיצובי הלוגו לעסק שלך מפורטלי התחרות הללו, הבה נדון תחילה כיצד פועלים אתרי תחרות עיצוב אלה.

אתרי תחרות עיצוב אלה מפרסמים את עצמם כשוק של מקורות קהל. הצגת קהל היא פרקטיקה שבה מתפרסמת עבודה וכל אחד יכול להשתתף בעבודה זאת על ידי הסכמה שזה תלוי בבחירת כרזת התפקיד אם ישלמו להם על העבודה שעשו או לא. אתרי תחרות עיצוב עובדים על אותה פילוסופיה; אתה מפרסם את תחרות הלוגו שלך וקובע לה פרס. לאחר מכן המעצבים באתרים אלה מגיבים להודעה שלך על ידי שליחת עיצוב לוגו מוגמר לבדיקה. אתה משלם רק את הלוגו שאתה הכי אוהב.

זה עשוי להישמע לכם מסקרן מאוד, אחרי הכל אתם מקבלים כל כך הרבה עיצובים ואתם רק צריכים לשלם על האחד. אבל אם אתה בעל עסק חכם, אז אתה בוודאי תוהה מה התפיסה?

מדוע זה רע לעסק שלך:

רוב מעצבי הלוגו הללו הם ממדינות המתפתחות בדרום אסיה, סין, אפריקה ומזרח אירופה. אז הם לא מבינים את הצרכים התרבותיים, האמנותיים, הטרנדיים והעיצוביים של עסקים הממוקמים בצפון אמריקה ובמערב אירופה.

מכיוון שהם עובדים על עיצובים שבהם אין אחריות לתשלום, הם לא צפויים לספק לך תוצאות באיכות גבוהה מאוד. למעשה על מנת להתפרנס בכבוד עליהם להגיש מספר עיצובים ביום ולקוות לתשלום. מה שאומר שהעבודה שאתה מקבל היא באיכות נמוכה מאוד.

על מנת ליצור במהירות עיצובי לוגו חדשים, אמני עיצוב לוגו אלה מעתיקים ברשלנות את הרעיונות מעיצובי לוגו אחרים. זה הופך את עיצוב הלוגו שלך לא כל כך ייחודי ומקורי. מכיוון שעיצוב לוגו משמש כעסק שלך וזהות המותג, הוא צריך להיות ייחודי בהתאמה אישית לעסק שלך. עיצוב לוגו שאינו עומד בדרישות אלה הוא למעשה חסר טעם לצרכי העסק שלך.

ישנן נושאים משפטיים רבים הכרוכים בעיצובים של תחרויות. לדוגמה, תנאי ההסכם שלך על פורטלי עיצוב אלה קובעים בבירור כי לא הפורטל ולא המעצב יישא באחריות לכל נזק שעלול להיגרם לך ולעסק שלך. אז אם מעצב גונב לוגו של מישהו אחר ותובע אותך על כך שהשתמשת בזהות המותג שלו בלוגו שלך, אין שום דרך שתתפוס את מעצב הלוגו הזה ותבקש ממנו לשלם על הנזקים.

סיכום:

כל מה שנוצץ אינו זהב, כך שבמקום להעסיק קהל להתנסות בעסק שלך, הרעיון החכם יהיה להזמין חברה לעיצוב לוגו מקצועי ואחראי.


Source by Claudia Winifred

About admin

Check Also

חברת קפה סטארבקס

חברת קפה סטארבקס נוסדה בשנת 1971 על ידי שלושה אנשי עסקים בסיאטל, וושינגטון, שאהבו קפה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments