מאוורר דייסון להנעה והפוך מהונדסים ללכידת אנרגיית טורבינות רוח?

לפני כמה ימים דיברתי עם מכר על הצורך לפתח מערכת טורבינות רוח מתאימה יותר לייצור חשמל. למה אתה שואל? למחוללי טורבינות רוח פשוטים של היום יש כמה אתגרים מובנים. האחת, בסיס הבטון עצום ונדרש CO2 לייצור בטון, ומשך הזמן לקיזוז CO2 הוא 10-15 שנים לכל הפחות. לאחר מכן, להבי טורבינת הרוח הורגים ציפורים ועטלפים. ובנוסף לכך הם לרוב מכוערים, ומייצרים אולטרסאונד שאינו כל כך טוב לבריאות האדם.

אוקיי אז, מכרי מציע „מאווררים חסרי להב“ הנקראים „מכפיל אוויר“ או משהו מהסוג הזה ש“יש להם טבעת גדולה עם פיצוץ קטן בתוך הטבעת שמסתובבים יחד סביב טבעת המסגרת „, כפי שהוא מסביר.

אכן, ראיתי את מאוורר דייסון כפוטנציאל לגנרטור טורבינות רוח, רק אפשר לו לפעול הפוך. כמו כן, אם גרמת ליישור מולקולרי מול זרימת האוויר היחסית הדבר יעבוד טוב, אפילו להנעה. כמה מהנדסי הפוך של תיאוריות קונספירציה של עב“מים ראו דברים אלה וזרימות אוויר מערבולת כמכשיר הנעה פוטנציאלי; נשמע שאפשר לעשות משהו כזה, אז אולי ההיכרות שלי בדרך הנכונה.

אם אתה רק רוצה לקחת זרימת רוח טבעית ולאסוף את האנרגיה הזאת – אז תגיד בוודאי שזה אפשרי, פשוט תכנן את מאוורר דייסון הפוך, לא בטוח שהוא יהיה טוב יותר, אבל עם קצת שיפורים אולי „אפקט ונטורי“ כניסת תכריכים, תוכל ליהנות מהעיצוב.

אם אתה תוהה במה מדובר במאוורר דייסון אתה יכול לחפש אותו בתמונות Google ולראות בעצמך, נראה שזהו עיצוב חכם ומרושע לדעתי. היי, הנה מחשבה נוספת, חידוש מקורי שהגעתי אליו במהלך השיחה עם הממציא/מכר המעצב החדשני שלי;

ניתן להשתמש בגרסה קלה, אולי להכין פריזבי, וכשמשחקים עם זה היא צוברת אנרגיה ואז אתה מחבר אותה לחשמל כדי להטעין את האייפד שלך? חה חה חח, אל תצחקו, אנשים היו קונים את זה. אוקיי אז אולי כך נולדים רעיונות ומושגים חדשים, רק דנים בטכנולוגיות, אתגרים ודרכים לעקוף אותם.

אחרי הכל הכרח הוא אם ההמצאה כמו שאומרים. לסיום, אני רוצה להמליץ ​​לכולם לשקול דרכים להמציא מחשבות ועיצובים מקוריים – במיוחד אם אנו מקווים להוביל את העולם בחדשנות עתידית. אכן, אני מקווה שתשקול את כל זה ותחשוב על זה.


Source by Lance Winslow

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments