כתיבת תוכן SEO בתחום הנדל“ן

איכות התוכן שאתה כותב עבור כל חברת נדל“ן בתוספת כלי אופטימיזציה למנועי חיפוש קובעת את הדירוג הנדרש לנוכחותו המקוונת של כל חברת נדל“ן.

בהתבסס על ניסיוני ככותב תוכן בתחום הנדל“ן, עיקר תפקידי הוא בסופו של דבר להעביר תנועה לאתר של חברת נדל“ן שאני עובד עבורו באמצעות כתיבת תוכן. על ידי שימוש בפרקטיקות SEO טובות ועידוד מבקרי האתר ליצור קשר ולהעסיק את שירותי חברת הנדל“ן, אני גם ממלא את הדחף שלי לכתוב. שימו לב למילה ‚כתוב‘. אני כותב כדי למלא את הדחף שלי ולא להפציץ את כל מילות המפתח שאמנם מבחינה טכנית היו נותנות דירוג גבוה יותר אך יהיו מתאימות מספיק כדי להיות פריט של סל מיחזור.

אחרי הכל, מי קורא את ההודעות חסרות התועלת האלה שממלאות את תיבת הדואר הנייד שלך עם הודעות נדל“ן לא רצויות לקידום מכירות? להיות כותב תוכן … אתה צריך להיות אמיתי ולהיות SEO אתה צריך להיות אמיתי. יש איזון בין השניים. אתה צריך קודם כל להיות ברור שאתה לא כותב עבור מנועי חיפוש, בוטים או עכבישים.

לפני שאני כותב לנושא נדל“ן כלשהו, ​​אני בוחן קודם כל את כל הפרמטרים המשפיעים על משתמשי הקצה ומציג בפניהם את תחושת החיים בפועל באותו אזור, מבטא כל דאגה שצריך להדגיש ולספק זה לצד זה את כל הפרטים. ברגע שסיימתי לתת לקוראים את התחושה שהם חווים את החיים, אז אני מייעל. הסדר תמיד צריך להיות כזה ולעולם לא להיפך.
טענה לשטח האינטרנט שלך יכולה להיות פשוטה למדי אם אתה כותב מושבע בעל ידע בכלי SEO.

להלן מספר עצות מועילות אשר ישפרו את היכולת שלך להיות אחת:

חפש מה אנשים מחפשים: מילות מפתח

בחר בקפידה את מילות המפתח שלך מכיוון שהן החלק החשוב ביותר בייעול התוכן שלך. אם מילת המפתח שלך תואמת את מה שהמשתמשים מחפשים אז עשית את העבודה שלך היטב. ביצוע ניתוח מילות מפתח על ידי שימוש בכלי מחקר למילות מפתח יגביר את חשיפת התוכן על ידי שילוב זנבות ארוכים פחות תחרותיים וביטויי מילות מפתח רחבים יותר כדי להגיע ליעד הרצוי.

צפיפות מילות מפתח

תן לא גדול למילוי הכתיבה שלך במילות מפתח. זכור, התוכן תמיד צריך להיות הגיוני ולא מילות המפתח. 98% צריכים להיות התוכן המקורי שלך ולתת רק 2% תמונות למילות המפתח שלך. שמור על זה בצורה קפדנית.

כותרת תיאורית

מלבד מתן כותרת לכתיבה, עליך לתת תיאור כללי בנושא המאמר שאתה מפרסם.

הפיצו אותו בנקודות

הכללת נקודות, כדורים או מספור בכתיבה שלך מסייעת להעביר את המסר שלך בצורה ברורה.

פגע בעין השוורים: מטרה גיאוגרפית

עליך לדעת היכן נמצאים קוראי המטרה שלך. המוקד של אתר האינטרנט שלך יכול להיות כל דבר, בין אם מדובר בדירות יוקרה, רוכשי דירות בפעם הראשונה, נכסים בבעלות REO, תמחור בתעריפים, בתים חדשים שנבנו, נכסים מסחריים, רישומי מוכרים, נכסי השקעות וכו ‚. לדוגמה, אם מילת המפתח ‚דירת יוקרה בגורגאון‘ היא חיפושים רבים, ואז היא הופכת להיות חובה עבור קידום אתרים כדי למקד את הגיאוגרפיה לאזור גיאוגרפי כאזור היעד הספציפי. כמו כן, הכרחי שהתוכן יהיה טרי ואינפורמטיבי זה לצד זה. מיקוד גיאוגרפי נותן לאתר שלך את סמכות הנושא באזור, כך שהוא מביא תנועה ממוקדת יותר לשיעור המרות גבוה יותר.

השתמש בכרטיס טוויטר

זוהי אסטרטגיית פיתוח המותג הטרנדית ביותר בטוויטר. הוא מספק אפשרויות כרטיסים מסוגים שונים כמו סיכום, מוצר, תמונה, סיכום תמונה גדולה, אפליקציה וגלריה. אז יש גם כרטיס ייצור לידים. זה מועיל גם למערכות חדשות שבהן דפי הציוץ מקבלים אינדקס על ידי מנועי החיפוש.

הוסף קבצים הקשורים למדיה

הוספת דברים הקשורים למדיה כמו סרטונים או תמונות משפרת את החשיפה. אינפוגרפיקה היא עוד כלי פופולרי בקרב מקדמי אתרים. נתח מידע עצום מועבר בצורה קלה באמצעות ייצוג ציורי ותוכן.
זוהי עלייה פתאומית עם הופעתו של השיווק המקוון שהובילה את עליית התוכן המשווק בקצב גבוה יותר. אחרת, מי היה מעלה בדעתו לשלם לך על כתיבת ההתערבות שלך? אחרי הכל, זה גירוד משלך שאתה רוצה להיפטר ולקבל תשלום על זה מעולם לא חשבו עליו!

כתיבת תוכן הפכה בסופו של דבר לתחום עצום והיקף זה התאפשר רק בשל הופעת הטכנולוגיה. הדיגיטליזציה של התוכן היא ששינתה את גורל התפיסה שלו כמציל עבור מותגים שמצפים להתגברות או אפילו הצהרה חתימה התומכת בתדמית של כל ארגון. אחרי הכל, הטכנולוגיה היא שמייצרת עט וחרב כאחד, אך ההעצמה האולטימטיבית הלכה לעט.


Source by Sumit Kumar Das

About admin

Check Also

כיצד למצוא עורך למסמך מדעי

אם אתה מחפש עורך של המסמך המדעי שלך, הקדש רגע לשקול תחילה איזה סוג מסמך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments