כתיבת תוכן ו- SEO: 7 סודות של שירותי כתיבת תוכן מובילים

ולמרות שלפעמים קשה לראות לאן אתה נוסע, ישנם כמה כלים שבהם תוכל להשתמש כדי לעזור לך להגיע לאן שאתה הולך. קידום אתרים מעולה הוא חִיוּנִי לשירותי כתיבת תוכן מעולים. כאן ב- Express Writers אנו מבינים את הערך של החזקת אצבעות על הדופק של המטרה הנעת של קידום אתרים טוב: זה ההבדל בין ניווט בנהר של כתיבת תוכן עם רפסודה מאולתרת ומשוט, לבין טייס במורד הנהר בסירת קיטור. .

קידום אתרים, או אופטימיזציה למנועי חיפוש, הוא תהליך שבו תוכן האינטרנט נוצר בקפידה כדי להגיב בחיוב לתוצאות חיפוש ספציפיות של Google. על מנת לטפח ערך SEO גדול לתוכן האינטרנט שלך, אתה רק צריך לחזות כיצד מישהו באינטרנט עשוי למצוא אותך. לדוגמה, אם אתה מכונאי רכב המתמחה ביבוא, תוכל לפנות לשירות כתיבת תוכן כדי לייצר תוכן אינטרנט סביב מילות המפתח „נורית בדיקת מנוע טויוטה“ או „מיצובישי לא תתחיל“, שכן סביר להניח שהן קרובות מאוד. למה שחלק מהלקוחות הפוטנציאליים שלך מחפשים. בואו נעקוף רגע בג’ונגל של תוכן האינטרנט כדי לדון כיצד SEO יכול ליצור או לשבור שירותי כתיבת תוכן טובים, ונסתכל על 10 טיפים שכל כותב תוכן לא יכול להסתדר בלעדיו.

1. כתוב כותרת מצוינת. אנו מרגישים כמו שיא שבור בכל פעם שאנו כותבים את המשפט הזה, אבל את הערך של כותרת טובה פשוט אי אפשר להפריז. שמור על כותרות קצרות; פחות מ -120 תווים מתאימים לשיתופי מדיה חברתית. זכור שמנועי החיפוש מדווחים רק על 65 התווים הראשונים, לכן צור את הכותרות שלך בהתאם: מילות מפתח חשובות ליד ההתחלה. לבסוף, השתמש בכמה מהשיטות המוכחות לכתיבת כותרות יעילה כדי להבטיח כמה ביקורים:

– כלול ספרות, כגון סטטיסטיקה, או פרסום ברשימה: „7 תסרוקות חמות להמציא את המראה שלך מחדש“ או „סוד בניית העושר ש -80% מוול סטריט לא רוצים שתדע“.

– כלול מילים בלעדיות כגון „סוד“.

– הציעו את התיקון המהיר: „6 דרכים לגרש כתמי גיל באופן מיידי.“

– מרמזים על הסכמה קיימת: „מי בכלל רוצה להפסיד 10 פאונד השבוע?“

2. ביטויי מפתח, לא מילות מפתח. כתיבה למילות מפתח היא פרקטיקה סטנדרטית של שירותי כתיבת תוכן, אך לא הרבה אנשים יודעים את סוד הכתיבה לצפיפות מילות מפתח: התמקדות במפתח ביטויים ולא רק מילות מפתח. כדי להשתמש בדוגמה של מספרה, אפשר לייצר תוכן פשוט למילות מפתח כמו „הדגשות“ ו“סלון „, אבל סביר להניח שתצא טוב יותר אם תכתוב סביב ביטויי מפתח כמו“ איזה מספרה מייצגת את השיער הטוב ביותר? “ כתיבת תוכן המתבצעת בצורה זו נכנסת ישירות למוחו של הצרכן שעושה חיפוש באינטרנט, ומבטיחה שאם מישהו אכן רוצה לדעת איזה סלון מבצע את הדגשים הטובים ביותר, התשובה היא אתה.

3. Geo-Target. אם רוב העסק שלך מגיע מהסביבה הקרובה שלך, בדרך כלל נהוג לכלול מילות מפתח במיקוד גיאוגרפי בביטויי המפתח שאתה כותב בהם תוכן. לדוגמא: „רופא רגליים“ עשוי לפתור כמה חיפושים ברשת שאינם רלוונטיים לעסק שלך, אך „פודיסטריסט בפרובו“ ימשוך באופן טבעי יותר תנועה מקומית.

4. תוכן חשוב! שירותי כתיבת תוכן אינם עוסקים רק במילוי הבלוג שלך במילים שיתנהגו כמגנטים לתעבורת האינטרנט. אמנם יהיה פשוט למלא דפים בעותק עתיר מילות מפתח, אך הקוראים שמגיעים למצוא דף שאינו רלוונטי למה שהם חיפשו לא יישארו. כאשר אתה עוסק בכתיבת תוכן, וודא שאתה כותב תוכן הרלוונטי למה שאתה עושה, אינפורמטיבי לקוראים שלך, וגורם להם לרצות להישאר כדי ללמוד עוד עליך ועל מה שאתה עושה.

5. אורך הודעה אידיאלי. אין תשובה קלה לאורך האידיאלי של פוסט כשאתה כותב תוכן, אך ראוי לציין שרוב התוצאות המדורגות בדף הראשון של גוגל עבור כל מילת מפתח נתונה הן בסביבות 2,000 מילים בממוצע. עם קטע באתר שלך המוקדש לשירות כתיבת תוכן כגון בלוג, קל למלא אותו. באופן כללי, לעולם אל תכתוב פחות מ -400 מילים עבור כל פוסט בבלוג אחד, ואף פעם לא יותר מ -1000. אמת מידה זו מאפשרת פוסטים ארוכים מספיק בכדי להיות אינפורמטיביים ומכילים צפיפות מילות מפתח מתאימה מבלי להיות מוגזמים.

6. אין לערום מילות מפתח. אם אתה יודע שאתה כותב לרשימה ספציפית של מילות מפתח כגון „סופגניות, בייגל, מאפים ועוגות,“ אל תערום את מילות המפתח האלה ברשימה כזו בכל פעם שאתה משתמש בהן. הם יהיו יעילים יותר להתפשט באופן טבעי בין הכתיבה שלך, ופחות מביך עבור הקוראים שלך.

7. השתמש בתוכן מקורי! אין צורך לומר שכתיבת התוכן שלך צריכה להיות מקורית וייחודית לאתר שלך. פלגיאט הוא גניבה, וזה משהו שאנו כותבי תוכן האינטרנט מתייחסים אליו ברצינות רבה. יתר על כן, כדאי להימנע משימוש בתוכן כפול באתר שלך. במילים אחרות, אל תפרסם מחדש מאמר מהבלוג שלך לדף אחר באתר שלך. מנועי חיפוש הרואים תוכן כפול בשני דפים נפרדים באתר רואים בכך ניסיון לדואר זבל של מילות מפתח, ויקברו את העמודים עמוק בתוצאות החיפוש.

אנו מקווים שהפוסט הזה הביא לך הבנה טובה יותר של כתיבת תוכן לקידום אתרים וכי זה יעזור לך להתקדם בין אם אתה יוצר תוכן משלך או בוחר שירות כתיבת תוכן. כאן ב- Express Writers, אנו תמיד יוצרים את התוכן שלנו כדי להיות עשיר, משכנע ואינפורמטיבי, כמו גם כדי להבטיח שהוא יעלה על הפוסט הממוצע בתוצאות החיפוש הרלוונטיות עבורך ומה שאתה עושה. כתיבה בעין אחת על המטרה הנעת של קידום אתרים היא אתגר ייחודי ומרתק ששומר על תפקידו של כותב תוכן האינטרנט כל יום מעניין.


Source by Julia Spence-McCoy

About admin

Check Also

כיצד למצוא עורך למסמך מדעי

אם אתה מחפש עורך של המסמך המדעי שלך, הקדש רגע לשקול תחילה איזה סוג מסמך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments