כלים חשובים לאופטימיזציה למנועי חיפוש – בחירת מנהלי אתרים

רובנו השקענו הרבה בכלים לקידום אתרים כדי לייעל בצורה הטובה ביותר ורצינו להשיג את הכלי המתאים כדי ש-SEO יפעל. הנה כמה כלים לקידום אתרים שיעזרו במאמצי האופטימיזציה של מנועי החיפוש שלך.

פופולריות קישור:

אתה יכול להשתמש בכלי זה כדי לבדוק את הפופולריות של קישורים בגוגל, יאהו, MSN ומנועי חיפוש אחרים. אתה יכול לבדוק את הפופולריות של הקישור לאתרי האינטרנט שלך או של המתחרים שלך על ידי הזנת כתובת URL.

לפי גוגל, אתה יכול גם לבדוק את הפופולריות של שלושת האתרים הממוקמים המובילים עבור ביטוי המפתח שבחרת. כלי זה שימושי כדי לגלות עד כמה רחוקים האתרים שלך נמצאים במקום הראשון.

ההצלחה שלך נשפטת לפי הפופולריות שלך. זה כלי מדהים לדעת כמה קידום אתרים משלם לך.

דירוג מנוע חיפוש:

ניתן להשתמש בכלי זה כדי לבדוק את מיקומי מנועי החיפוש שלך במנועי החיפוש ובספריות הגדולות.

דירוג מנוע החיפוש יאחזר מיקומים מהדומיין שלך. הוא מציע דוחות מקוונים של דירוג אתרי אינטרנט ב-9 מנועי חיפוש מובילים ובספריות אינטרנט, כולל גוגל, יאהו! חיפוש, MSN, AOL, AltaVista, AllTheWeb, Yahoo! Directory, Open Directory (Dmoz) ו-LookSmart. כל התוצאות לקוחות מהמדדים בארה“ב.

בודק טקסט עוגן:

זה נחשב לעובדה בימינו שמנועי חיפוש משתמשים בטקסט עוגן קישורים נכנסים לדירוג. האתר צריך להיות מדורג גבוה עבור מילות מפתח בטקסט עוגן קישורים נכנסים.

גלה באילו מילים אנשים משתמשים כדי לקשר לאתר שלך. הידיעה הזו שימושית מאוד מכיוון שהיא תאפשר לך לדעת באילו ביטויי מפתח אתה צריך להשתמש במהלך מסעות הפרסום ההדדיים שלך עם קישורים.

חיפוש דירוג דף:

כלי החיפוש בדירוג הדף מאפשר לך לחפש בגוגל באמצעות כל מילת מפתח שתרצה. לאחר מכן, הוא יחזיר, לפי סדר הרלוונטיות ל-Google, את האתרים המשויכים למילות המפתח הללו.

כל תוצאה עשויה להציג סרגל גרפי עם דירוג הדף של אותו אתר מסוים. ניתן לצפות בתוצאות לפי סדר דירוג הדף.

התפלגות דירוג דף:

בסיס חיוני להשפעות החיוביות של החלפת קישורים הוא ששני הדפים המעורבים מפיצים כמות דומה של דירוג דף זה לזה. אם לאחד מהעמודים המעורבים יש דירוג דף גבוה משמעותית או פחות קישורים יוצאים, סביר להניח שכל דפי האתר שלו מאבדים את דירוג הדף, בגלל הגורם המשפיע ביותר, כלומר גודל האתר.

ניתן להשתמש בכלי זה כדי לראות כיצד דירוג הדף מתפזר על פני השאילתות המובילות והמובילות של מנועי החיפוש מול אינדקס החיפוש של גוגל. זה יאפשר לך להשוות את דירוג הדף של השגת דירוגים מובילים עבור שאילתות אלה זו מול זו.

הצעות למילות מפתח:

מילת המפתח היא הנשמה של קידום אתרים. מיקוד למילות המפתח הנכונות הוא חלק חשוב מאוד בכל קמפיין אופטימיזציה למנועי חיפוש. רבים מתבלבלים בזמן שהם מחליטים על מילת המפתח הנכונה עבור האתר שלהם.

ישנם כלים רבים זמינים שיכולים להציע לך מילות מפתח מתאימות לאתר שלך. גוגל החלה לאחרונה את AdWords שלה שמציעה מילות מפתח מתאימות.

כלי ההצעות למילות מפתח צובר מידע ממאגרי המידע של Overture ו-Google כדי לעזור לך לקבל את האיזון הנכון בין בחירת מילות מפתח פופולריות מאוד לבין בחירת מילים עם פחות תחרות.

מעקב/ מאתר קישורים נכנסים:

ניתן להשתמש בכלי זה כדי למצוא שותפים פוטנציאליים להחלפת קישורים. זהו כלי חשוב למעקב אחר הקישורים שלך. אתרים רבים מספקים לך מסלול קישור אחורי בחינם, אך עליך להירשם כדי לקבל את הנתונים הנכונים. קישורים אחוריים חיוניים לבניית קישורים.

כלי זה עוזר לך לדעת את מספר הקישורים הנכנסים ואת דירוג הדף שלך לאורך תקופה. כדי לפקח על קישורים נכנסים עליך להוסיף את כתובת האתר שלך. כלי מעקב אחר קישורים יכול לעזור לך לדעת את מספר הקישורים הנכנסים לאתר שלך.

Google Sitemap Generator:

כלי זה מאפשר לשלוח מפת XML של האתר המכילה מידע כגון תדירות שינויים, עדיפות, תאריך יצירה ועוד. גוגל משתמשת במפות ה-XML הללו כדי להבין טוב יותר את האתר שלך ובכך טוב יותר.

זהו כלי שימושי מאוד ליצירת מפות אתר XML. יצירת מפת אתר היא פשוטה מאוד רק כדי להזין את כתובת ה-URL שלך בכלי ליצירת מפת אתר, אותה תוכל למקם בספריית השורש שלך כדי ש-Google תוכל לאינדקס את אתר האינטרנט שלך.

הדרך הדומה שהכלי הזה יכול ליצור Sitemap לטקסט כדי ליצור קובץ טקסט פשוט (.txt) המפרט את כתובות האתרים באתר שלך בזו אחר זו. Yahoo דורש סוג זה של מפת אתר; שם הקובץ נקרא ‚urllist.txt‘. זה אמור לאפשר ל-Yahoo לעכביש את האתר שלך מהר יותר ויסודי יותר.

אותו כלי יכול ליצור מפת אתר HTML, אשר פירטה את כל הדפים באתר שלך בצורה פשוטה כדי לאפשר חיפוש. מפות אתר חשובות מאוד כדי לעזור למשתמשים ולמנועי החיפוש למצוא את דרכם באתר שלך.

כותב מחדש כתובות אתרים דינמיות:

כתובות URL דינמיות נוצרות משאילתות ספציפיות למסד הנתונים של אתר. רוב מנועי החיפוש אינם מוסיפים לאינדקס כתובות אתרים דינמיות.

ניתן להשתמש בכלי זה כדי להפוך כתובות URL דינמיות לכתובות URL סטטיות ידידותיות למנועי חיפוש. כתובות URL סטטיות מדורגות בדרך כלל טוב יותר במנועי החיפוש מאשר כתובות URL דינמיות ארוכות ומורכבות עם הרבה פרמטרים מורכבים, הן קלות יותר לאינדקס מלכתחילה והן גם ידידותיות יותר למשתמש הקצה.

כרטיס דוח אתר:

כרטיס דוח אתר מספק דוחות ניתוח, אופטימיזציה וקידום אתרים בחינם. כאשר האתר שלך מוכן להמריא, עליך לשפוט את כרטיס הדו“ח של האתר שלך.

כלים אלה מציעים מידע רב ערך שיעזור לשפר את דפי האינטרנט שלך ולהגדיל את דירוג מנוע החיפוש שלך בהתאם לקישורים שבורים, מילים שגוי איות, אימות HTML, ניתוח זמן טעינה, אופטימיזציה של מטא תגים, אופטימיזציה של תמונות, הכללת מנוע חיפוש, פופולריות אתרים, ניתוח מילות מפתח.

סיכום:

כלי אופטימיזציה למנועי חיפוש מוצעים למי שרוצה אותם בראש. הרעיון של מאמר זה הוא לשלב כלים שונים לקידום אתרים, כלי אינטרנט וכלים למנהלי אתרים במקום אחד ולעזור למנהלי אתרים לבנות אתר מצליח. אלה הם בערך כמה כלים חשובים לקידום אתרים שדנו בהם, מלבד כלים אלה, רבים מהם נותרו בחוץ עבור קידום אתרים עצמי.


Source by Dipankar Chakraborty

About admin

Check Also

תקני אוזון למטהרי אוויר הנמכרים בקליפורניה – AB 2276 Regulation Cleaner Air

הצעת חוק 2276 לכנסת קליפורניה דורשת שכל מנקי האוויר הביתיים הנמכרים במדינה יעמדו בדרישות מחמירות …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments