כיצד שיווק דיגיטלי יכול להגדיל את העסק שלך ב- 400%

כאשר יזם מתחיל עסק, המטרות העיקריות כוללות השגת צמיחה מהירה יותר והפיכתו לרב לאומי גדול. עם זאת, לא ניתן להשיג מטרות אלה על ידי יישום שיטות השיווק המסורתיות. במקום זאת, עליך להתמקד בשימוש באסטרטגיות שיווק דיגיטאלי המבטיחות תוצאות מהשורה הראשונה.

שלא כמו שיטות השיווק המסורתיות, אסטרטגיות דיגיטליות מקלות על קישור ללקוחות על ידי יצירת קהילות, מעורבות לקוחות בפיתוח מוצרים ושימוש בהפניות להנעת המרות. אם אתה מיישם היטב את השיווק הדיגיטלי, זה כל מה שהמותג יצטרך אי פעם כדי להשיג את יעדי ההמרה. פוסט זה מתאר כיצד שיווק דיגיטלי יכול לעזור להגדיל את העסק ביותר מ- 400%.

שיווק דיגיטלי מאפשר למשתמשים להשיג את התוצאות שאליהן הם מכוונים בקלות

שיווק דיגיטלי הפך ליעיל ביותר מכיוון שהוא מאפשר למשווקים מיקוד מושלם. השיטות המסורתיות היו גסות מאוד מכיוון שמנהלי מותגים פשוט שידרו מודעות עם מעט התמקדות במטרה. התוצאה הייתה שימוש רב במזומנים ותוצאות ללא או גרועות. אבל השיווק הדיגיטלי שונה מאוד. אתה יכול לצמצם בקלות את קהל היעד באמצעות תוכן אינטרנט, מדיה חברתית, SEO וטקטיקות מיקוד גיאוגרפי. למעשה, אתה יכול אפילו לבודד אנשים המתגוררים במיקום מסוים, לבחור אנשים עם הרגלי קנייה ספציפיים ודמוגרפיה. לדוגמה, מותג עם מוצר חדש לניהול משקל יכול לצמצם בקלות לאנשים הסובלים מעודף משקל על ידי יצירת קבוצות ממוקדות או קיימות ברשתות החברתיות.

הכנסת הלקוח והמותגים לאותו דף

האם אתה רוצה להצליח בהפרש עצום? להיכנס לאותו חדר עם קהל היעד. השיווק הדיגיטלי מסיר את מודל הפלחים שהקשה על קבלת תשובות ישירות מלקוחות לאחר הצבת מודעות. היא יצרה מודל חדש של הצבת לקוחות היעד והמותגים באותו דף. בין אם באמצעות מדיה חברתית, אפליקציות מובייל או בלוגים, ייזום תקשורת נמצא במרחק קליק אחד בלבד. חשבו על אפליקציה לנייד המשמשת מותג שלם בכיס הלקוחות. השימוש באפליקציה, כל מוצר, הצעה או אירוע חדש מועברים ישירות לקהל הנכון. כל יוזמה תבטיח אחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

יצירת מודל עסקי הפועל 24 שעות, 7 ימים בכל שבוע

עם שיווק דיגיטלי, זמני העבודה אינם חייבים להיות מוגבלים ל -8 שעות בלבד. עסקים הופכים את שירותי הלקוחות שלהם לאוטומטיים כך שכל פנייה תטופל באופן מהיר ומקצועי. ואכן, הם מיישמים כעת את העיצובים העדכניים ביותר של בינה מלאכותית כדי להבין מה הלקוחות רוצים ולספק אותו באמצעים עמוסים. אבל זה לא הדבר היחיד שגורם לעסקים לעבוד שעות ארוכות.

על ידי הפעלת חנויות מסחר אלקטרוני, עסקים יכולים כעת לפעול 24 שעות ביממה ולמכור כל דבר ברחבי העולם. זה מה שגרם לחברות כמו Amazon.com ו- Alibaba לירות במהירות לפסגה. הקפד לבחור את מודל המסחר האלקטרוני הנכון, וזה יהיה עניין של זמן עד שהצמיחה תעלה על רף 400%.

מעקב אחר תוצאות שיווק ושיווק מחדש כדי למכור יותר

לאחר השקעה בשיטת שיווק ספציפית, כיצד ניתן לדעת שהאסטרטגיה הצליחה? השיטות המסורתיות משאירות אותך תלוי. למעשה, זה הופך להיות מבלבל יותר אם היו מספר קמפיינים שיווקיים. הבלבול ואי הוודאות הללו הופכים להיות נחלת העבר בשיווק דיגיטלי. ניתן לעקוב אחר כל אסטרטגיית שיווק דיגיטלי כולל בלוגים, שיווק באמצעות תוכן, מדיה חברתית, PPC ואחרים כדי להכיר את הקמפיין שהביא את התוצאות הטובות ביותר. תוכל גם להשתמש בכלי מעקב כגון Google Analytics כדי לדעת מי ביקר, מי המיר ובאיזו שעה.

שיווק דיגיטלי מסייע עוד יותר למותגים לעלות על יעד הצמיחה שלהם ולעבור את 400% הציון להגיע גם לאלו שלא הצליחו להתגייר. אתה יכול לזהות בקלות את אלה שהגיעו עד לסל הקניות אך לא הצליחו להמיר, את אלה שבדקו מחירים ואחרים שביקרו בדפי הביקורת. אלה הלקוחות להתמקד מחדש כדי להשיג קצב צמיחה גבוה יותר. תוכל לעצב מחדש מודעת מיקוד מחדש או לספק הצעה מיוחדת. זה יבטיח את ההמרה הגבוהה ביותר האפשרית וצמיחה אופטימלית.

הטייק האחרון

שיווק דיגיטלי הוא הדרך האולטימטיבית להניע יותר תנועה, לשפר את תדמית המותג ולממש את ההמרה הגבוהה ביותר. הקפד לזהות את אסטרטגיות השיווק הדיגיטלי הטובות ביותר הפועלות עבור המותג, עקוב אחר תוצאות והטמיע שינויים באופן קבוע. עם יישום מתאים של שיווק דיגיטלי, אתה בטוח ליהנות יותר מ 400% צמיחה עסקית בתוך זמן קצר מאוד.


Source by Khaled Hayat Samir

About admin

Check Also

חברת קפה סטארבקס

חברת קפה סטארבקס נוסדה בשנת 1971 על ידי שלושה אנשי עסקים בסיאטל, וושינגטון, שאהבו קפה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments