כיצד לשלוח מאמרים ביעילות לקידום אתרים

כיום, איש אינו יכול להכחיש את העובדה שהגשת מאמרים הפכה למגמה גדולה בשיווק באינטרנט לשיפור הפופולריות של האתר ברשת. ישנם אלפי מאמרים, ספרים וערכי פורום המראים כי שליחת המאמר שלך למספר ספריות מאמרים ו- ezine (אתרי אירוח מאמרים) היא הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להגדיל את התנועה הממוקדת בעלת הערך לאתר האינטרנט שלך ולגדול במהירות את הקישורים הקישורים של האתר שלך. . במאמר זה תוכל למצוא כמה דרכים שיכולות לעזור לך להגדיל את האפקטיביות, כמו גם להקל על תהליך הגשת המאמר שלך.

* הכנה טובה לפני הגשתך: הכינו תקציר קצר ורשימת מילות מפתח עבור המאמר שלכם. לא כל ספריות המאמרים יבקשו אותן, אך כאשר הן צריכות, הפוך את התקציר הזה ואת רשימת מילות המפתח למוכנות להעתקה והדבקה. חוץ מזה, תוכל גם להכין מספר גרסאות שונות של המאמרים שלך כדי למנוע זיהוי תוכן כפול ממנועי החיפוש. פשוט החלף כמה מילים במילים נרדפות, ואז יהיה לך מאמר זהה עם קוראים אך שונה במנועי חיפוש. לאחר מכן, אסוף את כל המידע הדרוש לרוב אתרי ההגשה, לרבות: כותרת, שם מחבר, שם עט, ספירת מילים … ליצירת חשבון מחבר. ואחרון חביב, וודא שקראת מחדש ותיקנת את כל המילים או שגיאות הדקדוק כתיב שגויות לפני שליחת המאמר שלך כיוון שתאבד אמינות עם הרבה טעויות בעבודתך.

* הפיכת תיבת המשאבים שלך ליעילה: זו הסיבה הראשונה לכתיבת המאמר מכיוון שזוהי תיבת המשאבים שתביא תנועה ממוקדת וקישורים נכנסים לאתר שלך. שמור אותו קצר, תמציתי וכולל את המידע החשוב ביותר – שמך, כמה משפטים אטרקטיביים על מה שהאתר שלך מציע והקישור (URL) הבולט ביותר לאתר שלך. אם ספריית מאמרים תומכת בקוד HTML (או תמיכה בעורך טקסט עשיר), אל תקליד את כתובת האתר שלך בשלמותה. השתמש בו עם טקסט העוגן (מילת מפתח) שברצונך לבנות עבורו קישורים נכנסים. עם ספריות שונות, עליך לשנות את טקסט העוגן המפנה לדפים שונים באתר שלך. כמובן שעליך לקבל את המדיניות של ספריות מאמרים, אל תעשה שימוש יתר או שימוש לרעה בתיבת המשאבים שלך.

* שימוש בפורמט ברור למאמר שלך בעת שליחתו: כתוב מאמר פשוט ככל האפשר עם מבנה ברור. עדיף להימנע מתגי HTML מורכבים, תמונות, קישורי שותפים ותווים מיוחדים. הקפד לבדוק היטב את ההנחיות של ספריות מאמרים שונות ופעל לפי אורך המאמר המינימלי או המקסימלי, הפריסה והסגנון הכללי. אם מותר לך להשתמש ב- HTML (או בעורך טקסט עשיר), עליך להשתמש בכמה תגים בסיסיים כגון (b) ישן, (i) טלק, (br) שורה eak, (p) aragraph, (a) קישור כדי להפוך את מאמר אטרקטיבי יותר. חוץ מזה, שים לב לכותרת שלך מכיוון שזה הדבר היעיל ביותר שאתה יכול לעשות כדי לקרוא את המאמר שלך. בכותרת עליכם להדגיש בעיה או לציין פתרון שהקוראים שלכם מחפשים.

* יותר עדיף: יש אלפי מדריכי מאמרים באינטרנט. כך שככל שתשלח יותר ספריות למאמר שלך, כך תוכל להשיג יותר קישורים נכנסים. עדיף שתכין רשימה של כל ספריות המאמרים המתאימות למאמר שלך. עם מילות המפתח „הגשת מאמרים“, „ספריית מאמרים“ או „מאמרים בחינם“, תוכל למצוא במנועי החיפוש אלפי מדריכי מאמרים המזמינים אותך לשלוח מאמרים משלך. באינטרנט, מלבד ספריות מאמרים גדולים, יש הרבה ספריות קטנות שאתה לא יכול לברר עם מילות המפתח הפופולריות לעיל. רובם מבוססים על אותה תוכנה כגון לוח המחוונים של מאמר, מאמר ביץ ‚, … כך שמילת המפתח „מופעל על ידי לוח מחוונים של מאמרים“ תוכל לקבל רשימה של כל ספריות המאמרים המשתמשים במערכת לוח המחוונים.

* בדיקת חשיפת המאמר ושמירה על רשימת ספריות המאמרים לקראת ההגשה הבאה: כמעט כל ספריות המאמרים מבוססות על עורכים אנושיים. הם זקוקים לזמן כדי לקרוא ולאשר (או לדחות) את המאמרים ששלחת. לכן, הזמן המתאים לבדוק את חשיפת המאמר שלך הוא כ 2-3 שבועות לאחר ההגשה. אתה יכול לבדוק באמצעות כלי חיפוש (אם קיים) בספריית המאמרים או באמצעות אינדקס מהיר ועדכון מנועי חיפוש כגון MSN. שלב זה חשוב מאוד כדי לוודא שפורמט המאמר שלך נכון ותיבת המשאבים כלולה. בנוסף, זהו גם השלב להערכת ספריות המאמרים: האם הם עדיין מנוהלים או נטושים? האם המאמרים שלך מתאימים לאתרים אלה? המידע שנאסף מבדיקות אלה יעזור לך לשמור על רשימה סבירה ושימושית של ספריות המאמרים לקראת ההגשה הבאה.

במאמר זה, סיפקתי לך כמה טיפים בסיסיים אך יעילים להמשך מסעות הפרסום השיווקיים שלך במאמרים. כתיבת המאמר והגשתו מביאים יתרונות לכל המחברים ולכן אין לזלזל בו. אם המאמרים שלך אינם כתובים ונשלחים ביעילות, ניתן לבזבז הרבה מאמצים.

כתיבה נעימה ושליחת מאמרים!


Source by Mike Pham

About admin

Check Also

כיצד למצוא עורך למסמך מדעי

אם אתה מחפש עורך של המסמך המדעי שלך, הקדש רגע לשקול תחילה איזה סוג מסמך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments