כיצד לפרסם בהצלחה את העסק שלך באמצעות Google AdWords – תשלום לפי קליק – PPC

המפתח לשיווק מוצלח הוא ידע, התמדה והגעה לאנשים על מנת ליצור ערך ולמקסם את הניסיון שלהם. אני רוצה לחלוק איתך קצת מידע על שליטה ב-Google AdWords. עם העלות לקליק או (CPC) בעלייה, חשוב להבין שבקמפיין של גוגל אדוורדס, אולי תראה החזר חיובי על ההשקעה מיד. יצירת ערך היא המפתח למשווק המודרני, וייתכן שתצטרך לחכות עד שהלקוחות שנרשמו לניוזלטר המקוון או למנויי הדואר האלקטרוני שלך יצליחו.

גוגל אדוורדס היא מערכת הפרסום המקוון המוכרת ביותר בתשלום לקליק (PPC). זה מאפשר לעסקים או לכל מפרסם להגיע ישר לנקודה, ולקבל את מה שאתה משלם עליו. גוגל אדוורדס מחזיר את החיפוש ללקוח. במקום להכניס בפני המשתמש מודעות קופצות מעצבנות, הודעות דואר זבל או מודעות באנר, אנשים מחפשים את מה שהם רוצים באמצעות מנועי החיפוש. Yahoo Search Marketing שנקראה בעבר Omniture היא מערכת PPC נוספת שבה מפרסמים יכולים לשלם עבור קליקים. גוגל אדוורדס מאפשר למשתמש להגדיר היררכיה במבנה הפרסום שלו.

הקמפיינים מאורגנים משנה לקבוצות, ותוכלו להקטין אותם אפילו יותר לקבוצות מילות מפתח על מנת לעקוב טוב יותר אחר עלות לרכישה (CPA) והחזר על ההשקעה (ROI). עלות לרכישה מחושבת פשוט על ידי חלוקת העלות הכוללת שהושקעה בהמרות (הצלחה במה שאתה מוכר). החזר על השקעה שהוא עוד מונח פיננסי המשמש בשיווק הוא פשוט סך ההכנסות חלקי העלות הכוללת. מקסום ההחזר על ההשקעה עבור קמפיין השיווק שלך בגוגל אדוורדס יכול להיות משימה לא פשוטה, במיוחד עבור המפרסם המתחיל. מפרסמים חדשים רבים חושבים שאתה צריך להוציא המון כסף כדי להגיע למקום הראשון בסבב של Google AdWords (זהו הסדר שבו המודעות יופיעו כאשר משתמש מחפש את מילות המפתח שלך).

יש עשרה מקומות בסבב המודעות עבור העמוד הראשון. המשמעות היא שתרצו להיות בעשרת המיקומים המובילים על מנת לקבל נראות טובה במנועי החיפוש. אינטואיטיבית, אינך צריך להיות במקום הראשון, שבדרך כלל משלמים עליו יותר מדי במלחמת הצעות מחיר של Google AdWords. להיות באחד מעשרת המקומות הראשונים יספיק. עם Google AdWords, אתה מזין סכום הצעת מחיר מקסימלית שאתה מוכן לשלם. אם אתה משלם את המינימום, אתה עלול לקבל הצעת מחיר גבוהה מדי ויחס קליקים נמוך. יחס הקליקים מחושב לפי סך כל החשיפות חלקי המספר הכולל של הקליקים.

הגדלת הצעת המחיר שלך או אופטימיזציה של קבוצות מילות המפתח שלך (השתמש בכלי מילות המפתח של Google AdWords או בכלי מילות המפתח של Wordtracker) יסייעו להעלות את יחס הקליקים ואת מיקום המודעה שלך. בעזרת האסטרטגיה הנכונה, תוכל להפוך למפרסם מצליח בגוגל אדוורדס וליצור חוויה בעלת ערך ללקוחות תוך השגת רווח לעסק שלך.


Source by Joe Fanning

About admin

Check Also

טכנולוגיית אופסט חדשה ומדהימה מדפיסה יותר צבעים ופרטים

כשטוב אינו מספיק סביר להניח שמעולם לא שמעתם על הדפסת אופסט ברזולוציה גבוהה (STO-chastic) החדשה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments