כיצד למצוא עורך למסמך מדעי

אם אתה מחפש עורך של המסמך המדעי שלך, הקדש רגע לשקול תחילה איזה סוג מסמך יש לך וסוג שירותי העריכה הדרושים לך. לדוגמה, אם יש לך מאמר טכני שברצונך לפרסם בכתב עת ספציפי, בקר במאמר שלנו בנושא מציאת עורך למאמר בכתב עת; אם אתה כותב עבודת דוקטורט, בקר במאמר שלנו לקבלת כמה עצות מועילות לבחירת עורך עבודת תזה או קורא הגהה.

עבור כל מסמך או דו“ח מדעי כללי, אולי תרצה לפשט את השפה כך שהמידע יהיה נגיש לקהל רחב יותר של קוראים. אם קשה לקרוא את המסמך עבור האדם הממוצע, ייתכן שהמאמר שלך אינו נצפה באופן נרחב. אתה יכול להקטין את מספר המילים בלי לשנות או לפשט מידע מפתח. אתה יכול גם לעצב את כתב היד שלך כך שיתאים למפרטים של פרסום מסוים, מה שמגדיל את סיכויי הקבלה שלך לפרסום.

אנו ממליצים לך לחקור עורכים שהניסיון שלהם תואם את המטרות המוצהרות שלך. לדוגמה, אם אתה צריך עזרה בפישוט השפה, אתה יכול לשקול עורך עם ניסיון בהוראה – אחרי הכל, החלק העיקרי בתפקידו של מדריך הוא לקחת חומר מורכב, לזקק אותו ולהעביר אותו לבעלי פחות ידע וניסיון. באופן דומה, אם עליך לצמצם את ספירת המילים שלך או לנסח פרקים ספציפיים, שקול לבחור עורך בעל ניסיון בכתיבה אקדמית או טכנית; להיות תמציתי וישיר חשוב מאוד בתחומים אלה. לבסוף, אם אתה צריך לעצב את המאמר המדעי שלך בהתאם להנחיות של פרסום מסוים, חפש עורך בעל ניסיון בהוצאה לאור אקדמית, שעשוי לכלול שירות כעורך בכיר בעיתון, עורך עותקים של חברת ספרי לימוד או מישהו שיש לו עבד כיועץ לתזה או לתזה במוסד להשכלה גבוהה.

ההסבר העיקרי של מאמר קצר זה הוא שכאשר אתם מחפשים עורך השיקול החשוב ביותר הוא התוצאה שבסופו של דבר אתם רוצים להשיג. זכור, עורכים הם בני אדם שניסיונם הקודם, השכלתם ותפיסת עולמם משפיעים על האופן שבו הם רואים את העולם והדרכים שבהן הם ניגשים למסמך. יתר על כן, בעוד שחלק מהעורכים הם מוכשרים להפליא, שום רמה של כישרון לא יכולה להפוך אדם לקורא מחשבות. לכן, זכור לזהות בבירור מהן מטרותיך ולתת אותן לעורך שלך, יחד עם כל דבר אחר שיכול להועיל בעת בקשתך.

פורסם במקור ב https://www.EditorWorld.com.


Source by Samuel Josephs

About admin

Check Also

מידע על פיתוח עסקי מקוון למתחילים

לפיתוח עסקי מקוון יש מרכיבים רבים ושונים. הדבר החשוב ביותר שיש להבין הוא שזה תהליך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments