כיצד להשתמש ב- Rune Magic כדי למשוך כסף 24-7

רונה – קסם – כסף

כסף הוא אנרגיה המתבטאת בחייך כמו זהב, כסף, תכשיטים ומזומן. כדי לרכוש יותר כסף בחייך עליך למשוך אותו אליך. היכן קיימות אנרגיות הכסף? באוקיינוס ​​הקוונטי, מוחו של אלוהים.

ישנם שלושה דברים שאתה צריך לדעת על משיכת כסף לחייך. 1. חוקי הפיזיקה הקוונטית 2. מדע הרות 3. חוק המשיכה.

חוקי הפיזיקה הקוונטית מספרים לנו שקיים אוקיינוס ​​אינסופי של חשיבה אנרגטית אינטליגנטית שנקרא האוקיינוס ​​הקוונטי. זוהי מטריצת שדה המשחק של מוח האלוהים.

באוקיינוס ​​הקוונטי כל מה שהיה, קיים או יהיה קיים. אין זמן, אין עבר, הווה ולא עתיד. רק עכשיו! אין מקום רק כאן-עכשיו! איזה תיאור נפלא למוח האלוהים. „נקודה אינסופית כאן עכשיו בה הכל קיים.“

האוקיינוס ​​הקוונטי מגיב למחשבות ולסמלים שלנו. אנשים עשירים הם עשירים כי הם חושבים על להיות עשירים וחושבים על כסף 24/7. אנו אנשים עובדים חושבים להתפרנס ולשלם את החשבונות. מחשבות אלה יוצרות את המציאות שלנו ואנו מקדישים את חיינו בעבודה ומשלמים את חשבונותינו.

אנו זקוקים למתודולוגיה כדי למשוך את רטט הכסף מהאוקיינוס ​​הקוונטי ולחיינו 24/7. ואז נהיה עשירים.

רובנו נותנים אנחה חולפת וחושבים: „לא יהיה נחמד להיות עשיר?“ לאחר מכן אנו ממשיכים בעניינינו להישאר עניים.

רונים הם אנרגיות יצירתיות של היקום. הם קיימים באוקיינוס ​​הקוונטי כאנרגיה טהורה. כל רון כשהוא נמשך מהאוקיינוס ​​הקוונטי מגלה מציאות פיזית מסוימת.

Rune FA היא הרונה לכסף. אז כשאתה מושך את האנרגיות של Rune FA מהאוקיינוס ​​הקוונטי ולחיים שלך תמשוך כסף. חוק המשיכה אומר על מה אתה חושב ועל אילו סמלים אתה משתמש מושכים את חייך אליך. אתה יכול למשוך באופן מודע את האנרגיות של Rune FA לחייך באמצעות מדיטציות רונה, קסם רונה, יוגה רונה וכו ‚מדי יום.

בנוסף לזה אתה יכול להשתמש במכשיר רדיוניקה על ידי הצבת ה- Rune FA והתמונה שלך מול המכשיר המייצר כוח חיים. אלה ימשכו אנרגיית כסף מהאוקיינוס ​​הקוונטי ולחייכם 24/7.

אתה יכול גם להשתמש בגנרטור אורגני נורדי שיוצר כוח חיים. הצב רונה FA והתמונה שלך מתחת למחולל האורגנים הנורדי והתאזר בסבלנות.

שתי הערות אחרונות: אנחנו נשארים עניים כי יש לנו מחשבות גרועות שממלאות את ההילה שלנו. מחשבות אלו מושכות אלינו את חיינו. ייקח זמן עד שאנרגיות הכסף יעבירו את המחשבות נגד הכסף בהילה שלנו.

המחשבה השנייה היא כזו: קבל סטטיסטיקה. מדיטציה ב- Rune FA שלוש פעמים ביום. הגדר את מכשיר הרדיוניקה שלך 24/7 עם ה- Rune FA. הכינו או קנו תריסר גנרטורים אורגניים נורדיים, הניחו מתחת לכל אחד מפעל Rune ותמונה שלכם והניחו אותם מסביב לביתכם.

להתעשר דורש עבודה. אנשים עשירים עובדים כדי להישאר עשירים. למה אתה מחכה?


Source by Ellis Peterson

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments