כיצד להשתמש במגנט כסף נורדי פשוט עם ריטוניקה

מחולל ה- Orgone Ond Nordic יכול לשמש כמכשיר פשוט לרדיו ומגנט כסף. זה עובד על העיקרון של Simple Radionics. Radionics צריך שלושה חלקים עובדים. מקור כוח. זהו ה- NOOG עצמו.

משאלה, רצון של כוונה. זהו סמל הכסף. וגם מטרה. זו יכולה להיות תמונה המוצבת מתחת ל- NOOG כל מי שמחזיק אותה בידיו הופך למטרה. הודות לפרדיגמה החדשה של הפיזיקה הקוונטית הרוחנית וחוקי התדרים התהודהיים, NOOG זה ימשוך רעידות כסף מהאוקיינוס ​​הקוונטי.

האוקיינוס ​​הקוונטי מלא בתנודות כסף. כל מה שאתה צריך הוא שיטה למשוך אותו. מצאתי אחת פשוטה. איך הכסף הזה בא לידי ביטוי בחייך הוא תהליך אינדיבידואלי בהתאם למערכת האמונה בכסף שלך ובתכנות הכסף בעבר. אבל תמשוך אליך כסף. ככל שההתנגדות לכסף שלך מתחילה להישחק, תנודות הכסף יתחילו להתבטא כמו כסף פיזי בחייך.

אני משתמש בו במשך מספר חודשים ומשכתי סכומי כסף קטנים מאנשים ומקומות שלא הייתי חולם עליהם. קיבלתי כמויות קטנות מאירופה, סינגפור, אוסטרליה וביקשתי את הניוזלטרים והספרים האלקטרוניים שלי. זה היה אזור עקר במשך שנים.

אפילו כפתור ה- PayPal לתרומה בסך 2.00 $ שיש לי באתר Ole Viking שלי קיבל 7 קליקים לאחר שנרדם במשך 4 שנים. קניתי ספר במכירת הספרייה והיו 6 שטרות של 2.00 דולר שנמחקו בין הדפים. בזמן שבוולמארט מצאתי שטר של 20.00 דולר בעגלת הקניות שלי. הכנסה חדשה של 787 דולר בחודשיים האחרונים. עוד מגיע. אני מוצא כל יום מעניין ומחפש לראות איך יגיע אלי כסף, אם זה פרוטה מבריקה ברחוב, כסף בדואר של מכירה באיביי לאיזו מדינה לא ברורה.

זה עובד בשבילי! אני רוצה לשתף אתכם. אבל אתה צריך סבלנות! אם עברת כל כך הרבה זמן בלי הרבה כסף זה ייקח קצת זמן. יותר מדי התנגדות לכסף בהילה שלך. אבל ברגע שאתה מתחיל את הטקס היה מודע לגישה של כסף. זה יכול להתחיל פשוט כמצאת אגורה מבריקה חדשה ברחוב. תרים את זה. ואז עוד ועוד.
סבלנות! תניע את גלגלי הכסף ותמשיך בעסק היומיומי שלך.

טקס ה- NOOG בפועל מתחיל בישיבה על הכיסא האהוב עליכם ומרגיעה. קח כמה נשימות עמוקות.

כעת החזק את פירמידת ה- NOOG בשתי ידיך הפוך כשהתחתית כלפי מעלה כמו משפך. שפע של שפע. כך יזרמו רעידות הכסף לחייך מהאוקיינוס ​​הקוונטי, שם יש היצע אינסופי.

עכשיו קראו לגמדים ולטרולים העתיקים של הצפון. האחראים על הכסף והאוצרות.

בעיניים עצומות והפוך NOOG בשתי ידיים:
„למילים שלי יש כוח כמו פעם. אז תקשיב לי עכשיו גמדים צפוניים וטרולים. תביא לי כסף, תביא לי זהב,
תביא לי דברים ירוקים שמתקפלים. בוא מהר עכשיו, תיהנה איתי, ותביא אוצר
אז תעשו זאת! „

דמיינו נפשית את צורות החשיבה הכספיות שלכם הנאספות מהאוקיינוס ​​הקוונטי ממש מעל לראשכם.

ראה את המשפך הגבוה והרחב שלך מתמלא בכסף.

אמר:
„המשפך לשגשוג שלי בנוי ועכשיו הוא מתמלא בנהרות ובנחלים ודליים ומריצות גלגלים מלאות כסף.
הוא זורם לתוך המשפך שלי בזרימה הולכת וגוברת של עושר ושפע.
אני מודה לגמדים ולטרולים שעוזרים. עכשיו עזוב לעזור לאחרים ולא לפגוע באף אחד „.

עשה זאת לעתים קרובות ככל האפשר זה עובד. החוקים החדשים של הפיזיקה הקוונטית הרוחנית פתחו לרווחה את השערים לשגשוג, השתמשו בהם.

עזרו לעצמכם בקסם משלכם.


Source by Ellis Peterson

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments