כיצד להפוך משימות שיווק תוכן שגרתיות לאוטומטיות

שיווק תוכן נועד למשוך את הקהל האידיאלי שלך, להמיר אותם ללקוחות או לחברי רשימה, וגם לשמח את הקהל שלך לאחר ההמרה. לשם כך תצטרך ליצור, לפרסם ולקדם מגוון סוגי תוכן לקהל שלך לאורך זמן.

זה דורש שתבין את הקהל שלך מספיק כדי ליצור את התוכן הנכון. אבל ברגע שהוא נוצר, איך אתה יכול להפוך משימות שיווק תוכן ארציות כדי להקל על הכל? בואו נסתכל על כמה דוגמאות.

קריאה הוכחה

לא משנה מי כותב או יוצר את התוכן, יש לבדוק אם יש בעיות. אתה יכול להשתמש בתוכנה כמו Grammarly.com כדי לעזור. אתה יכול גם לשכור מומחים שיצפו בסרטונים לפני פרסומם, כמו גם לערוך תוכן כתוב לפני פרסומו. אם זה חלק מהתהליך שלך ומושלם באופן אוטומטי בתוך זרימת העבודה, זה יהיה הרבה יותר יעיל.

שיווק במייל

האמת היא שלא תוכל לבצע כל סוג של אסטרטגיית שיווק באמצעות תוכן ללא הגדרת המענה האוטומטי הנכון של הדוא“ל. יש הרבה לבחירה. קרא את האותיות הקטנות כדי לוודא שיש לך את זה שעושה את הדברים שעוזרים כמו תיוג, הסכמה כפולה, שליחת סדרה אוטומטית וכו‘.

בניין רשימה

בניית רשימת הדואר האלקטרוני שלך כמעט יכולה להתבצע על טייס אוטומטי אם אתה משתמש בתוכנת דף נחיתה טובה. חלק מהמשיבים האוטומטיים של דוא“ל כוללים תוכנת דפי נחיתה כלשהי, אז בדוק תחילה את בחירתך. אתה צריך לבנות משפך אוטומטי כדי שהכל יהיה קל.

קידום מדיה חברתית

שימוש בתוכנות כמו Hootsuite.com או Buffer.com יעזור לך להפוך את הקידום שלך במדיה החברתית לאוטומטית. אתה יכול להגדיר את הבלוג שלך לשיתוף אוטומטי עם החשבונות החברתיים שלך כאשר פוסט חדש נוסף. בנוסף, אתה יכול אפילו להגדיר את זה כדי לשלוח אימייל לרשימה שלך, להפנות אותם לפלטפורמות המדיה החברתית שלך.

ניהול זרימת עבודה

הגדרת זרימת עבודה תעזור מאוד. בחירה טובה היא Trello.com או Basecamp.com. בהתאם לתכונות שאתה צריך ולתקציב שלך, אלה יכולים לעזור לך לפתח ולהשתמש בזרימת עבודה מתאימה עבור הפרויקטים והצוות שלך.

מחקר שיווקי

כולם עושים מחקר, אבל זה יכול להיות משעמם לנסות למצוא בדיוק את הדברים הנכונים לקריאה ולהשתמש בהם. אתה יכול למיקור חוץ על ידי העסקת חוקר שיוכל לעשות את העבודה בשבילך. תוכל גם להגדיר התראת Google כדי להבטיח שתמצא איזכור למותג, לתעשייה או למוצר שלך.

פרסום תוכן

זה יכול להיות מאוד מייגע מכיוון שלפרסם בלוג באתר וורדפרס שלך ולהבטיח שהוא נראה טוב עם הכותרות הנכונות, כותרות המשנה, הגופנים, התמונות ותוכן SEO לוקח כמה דקות לכל פוסט. אתה יכול להפוך את התהליך הזה לאוטומטי על ידי שכירת מישהו שיעשה זאת עבורך. מי שרגיל לעשות את זה ייקח פחות זמן ויעשה עבודה טובה יותר


Source by Jon Allo

About admin

Check Also

טכנולוגיית אופסט חדשה ומדהימה מדפיסה יותר צבעים ופרטים

כשטוב אינו מספיק סביר להניח שמעולם לא שמעתם על הדפסת אופסט ברזולוציה גבוהה (STO-chastic) החדשה …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments