כיצד להכין מכסות ספרים בקלות

כולנו מבינים את הצורך שיהיו דפי אינטרנט מרשימים למראה אם ​​אנו מנסים למכור משהו. כן, המילים שאנו משתמשים בהן הן מה שהולך לשכנע את האדם לרכוש את המוצר שלנו, אך עלינו גם לוודא שדף האינטרנט שלנו אינו נראה חובבני בו זמנית. אחת הדרכים שבהן תוכל להלביש את דף האינטרנט שלך ולהוסיף ערך נתפס למוצר שלך היא על ידי יצירת תמונת כריכה של ספר אלקטרוני. למרות שרוב האנשים אינם מרגישים שיש להם את הכישרון הדרוש לשם כך, זה רק בגלל שהם לא למדו כיצד להכין עטיפות של ספרים אלקטרוניים בקלות.

השלב הראשון בתהליך הוא להוציא את הרעיון להוריד מחולל כריכות ספרים אלקטרוניים מהראש. רבים מהם הם פשוט תוכנה חופשית מונעת על ידי פרסום שמניבה תוצאות מאוד לא סטנדרטיות. הדבר האחרון שאתה רוצה בדף האינטרנט שלך הוא עטיפה של ספר אלקטרוני שתוריד ממכירותיך במקום להוסיף אותן. אתה יכול להתגבר על זה על ידי למידה כיצד להפוך את הספר האלקטרוני לעטיפת עצמך. גם אם אתה מאתגר מבחינה גרפית, כפי שרבים מאיתנו, אתה עדיין יכול להתחיל לייצר תוצאות איכותיות תוך פרק זמן קצר בלבד.

המפתח להוצאת איכות הוא בעל המדריך המתאים. אף אחד לא יכול לצפות מעצמו לקפוץ לתוכנית גרפיקה ולהתחיל מיד להוציא עבודה טובה. כל עוד יש לך הוראות שלב אחר שלב, תוכל להתחיל ליצור כריכות ספרים אלקטרוניים משלך, לשפר את המכירות ולחסוך לעצמך את הכסף בהשכרת אותו במקביל.


Source by Marianko Krajcovic

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments