כיצד לבנות מחולל כלור משלך

יש לך כבר בריכת שחייה אבל אתה מוציא כל כך הרבה כסף בכימיקלים כמו כלור, בקרת אצות ודברים כדי להשיג pH גבוה יותר ואז אתה צריך משהו כדי להוריד את ה- PH. נניח, אתה משועמם ושמעת על אותן בריכות שחייה של מים מלוחים שקל לנקות ולתחזק אותן. שמעתם גם שמחוללי הכלור של מי המלח יקרים מאוד להתקנה ולהפעלה …

החדשות הטובות הן שאתה יכול לבנות גנרטור כלור משלך. אני לא אשקר לך, אבל החלק הקשה ביותר לעשות זאת הוא להשיג את החומרים הנכונים.

אך ראשית, כיצד פועלות המערכות הללו? זהו חוק כימי פשוט שאנו קוראים לו אלקטרוליזה. אתה צריך ואנודה וקתודה של מתכת וזרם חשמלי כדי לשבור את המלח לכלור. אני לא אכנס לעומק התהליך אבל קורה מחזור בבריכה שלך כך שלעולם לא תצטרך להוסיף עוד מלח או כימיקלים אחרים. כך שאתה חוסך הרבה כסף לאחר תשלום המערכת שלך.

ניסיתי הרבה מתכות שונות לעשות זאת וגיליתי כי זו שמשמשת אותה בכל מערכות מחולל הכלור היא טיטניום מורחב. בגלל שהם מורחבים הם לוקחים יריעה של טיטניום והם חותכים בו חורים ואז מרחיבים אותו כך שזה נראה כמו מסך גדול. זה ממקסם את השטח לאלקטרוליזה.

ברגע שאתה מצליח למצוא טיטניום (מצאתי את שלי ב- eBay), העבודה כמעט הסתיימה. כל שעליך לעשות הוא להגיע לחתיכות של המתכת ההיא ולשמור אותן צמודות זו לזו ולגרום לה זרם. השתמשתי באספקת מחשב של 12 וולט למטרה זו. לאחר מכן אתה בונה את המכשיר שלך, אתה יכול להפוך אותו לדופן של הבריכה שלך או שאתה יכול אפילו לצרף אותו בצורה כלשהי שתחבר אותו בקנה אחד עם מערכת הסינון שלך.

אז תצטרך קצת מלח למים שלך. לך לחנות הבריכה המקומית שלך והסתכל על שקית המלח, הם מספרים כמה אתה צריך לבריכת השחייה שלך. יש לי רגל של 27 רגל מעל הקרקע והייתי צריך להוסיף בו 9 שקיות. מה שעלה לי בסביבות 90 $. החדשות הטובות הן שאתה לא צריך להוסיף עוד. אלא אם כן אתה צריך להחליף את המים.

קבע הכל יחד והתחל את הבריכה שלך. לא תתארו לעצמכם כמה קל וכיף הפרוייקט הזה יכול להיות. עונת שחייה מהנה לכולם!


Source by Christian Galipeau

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments