יתרונות משמעותיים של מיני C-Arm

מאז שנולדה הטכנולוגיה הדיגיטלית, היא הולידה חידושים מדהימים רבים בתחום הרפואה. אחד החידושים הוא מיני זרוע C, המתפקדת על בסיס האלקטרוניקה הדיגיטלית תוך הטבות כאלה שלא היו קיימות שנים אחורה. זרוע ה- C המתקדמת בעלת תכונות מיוחדות כגון טכנולוגיית הדמיה דיגיטלית, ניידות קלה ונגישות תמונה במקומות מגוונים בבת אחת. כמו כן, טכנולוגיה זו מאפשרת העברת תמונות ממקום אחד למשנהו מבלי לפגוע באיכות התמונה.

מערכת C-arm מבוססת על הדמיה פלואורוסקופית. ה- DNA עשוי להשתנות על ידי צילומי הרנטגן, מה שמוביל ל יינון אטומי המביא לתנועת אלקטרונים חופשית כלומר מייצר זרם. בערך 3-6mA ערך הנוכחי משמש לביצוע הפלורוסקופיה, המשתמשת בסביבות 80-125kVp מתח. אופן ייצור הרנטגן תלוי בזרם העובר דרך צינור רנטגן, אך עלייה במתח עשויה להגביר את הרגישות.

רכיבי פלואורוסקופיה

ניתן לכוונן את המתחים והזרמים באמצעות צינור הרנטגן של מחולל הרנטגן, הפועל להפוך את האנרגיה החשמלית לקרן רנטגן. הקולימטור משתמש בלהבים כדי לקבוע קרן זו, בעוד שולחן המטופל יחד עם המשטח תומך בגוף המטופל, וממזער את הנחתת הרנטגן לצד. צילומי רנטגן מומרים על ידי מגביר התמונה ואיכות התמונה משתפרת.

קרינות אלקטרומגנטיות נקראות צילומי רנטגן, אשר כאשר הם פוגעים ברקמה מסתננים לחלוטין או נספגים במלואם או באופן חלקי בהתפזרים. הראשון מצביע על ייצור תמונה, ואילו השני לא רומז על הפקת תמונה. עם קליטה חלקית, זה אומר דימוי שיוצא עם קרינה מפוזרת שעלולה לפגוע בצוות התיאטרון. טכנולוגיית C-arm הוצאה לאותה מטרה.

יתרונות משמעותיים שהוא מספק

מערכות הדמיה פלואורוסקופיות משתמשות בצילומי רנטגן לייצור תמונה. עם זאת, מיני C-arm מציעה יתרונות נוספים בהשוואה לטכנולוגיית C-arm הסטנדרטית. בהיותה קטנה יותר, הטכנולוגיה הזו סוללת דרך לגישה טובה יותר למקום העבודה.

יתרונות שונים שהיא מציעה כוללים:

  • קל לתפעול
  • לא דורש רדיוגרף
  • קיצוץ עולה
  • חותך עיכובים
  • מקצר את זמן ההקרנה
  • חותך את הסיכון לקרינה עם פיזור
  • מתקן הדפסה מיידי
  • יכולת תמרון משופרת
  • דיוק טוב יותר

זרועות מיני C הראו את הפוטנציאל לקצץ במינון הקרינה המפוזר למנתח, למטופל או לכל אנשי תיאטרון.

שימושים

מגוון רחב של הליכים רפואיים, הכוללים ניתוח בקרסול, ביד או ברגל, דורש זרוע C. ניתן לזהות בקלות תצוגות מתח, ניתוחי לחמניה, פריקות שברים, זריקות תוך-מפרקיות וקיבוע שברים בעזרת גרסת המיני של טכנולוגיה זו.


Source by Sara Roy

About admin

Check Also

שעוני ספירה לאחור של Myspace

MySpace היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באינטרנט עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים ודירוג …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments