יצירת מיני אתרים עם CMS של Joomla

בעוד שכמעט כולם שמעו על מיני -מיני עד עכשיו אם אתה יודע משהו על שיווק באינטרנט, מעט מאוד אנשים שקלו להשתמש בקוד פתוח ומערכת ניהול תוכן בחינם או במערכת ניהול תוכן, כמו ממבו או ג’ומלה, המבוססת על קוד ממבו, כדי לייצר מיני -אתרים.

מהם היתרונות בשימוש ב- CMS כמו ג’ומלה לייצור ולהפצת מיני -אתרים במהירות באינטרנט?

1. ג’ומלה קלה לשימוש ואתה יכול להשתמש באלפי תבניות מבוססות CSS חינמיות התומכות בסטנדרטים העדכניים ביותר ויש להן אתר עד שעות, לא ימים.

2. תמיכה ב- Joomla easy wysiwyg או מה שאתה רואה הוא מה שאתה מקבל עורכים ויזואליים המאפשרים לך להגדיר ולהוסיף תוכן לאתר בקלות כמו שימוש במעבד תמלילים במחשב השולחני שלך. המשמעות היא שהאתר שלך תומך בסטנדרטים העדכניים ביותר של web 2.0 ויכול לצמוח בתוכן בקלות ובמהירות מבלי לפתח מחדש את האתר שלך מאפס.

3. לג’ומלה יש אלפי הרחבות ותוכל בקלות לייצר אתרים המתחרים באתרים שעולים עשרות אלפי דולרים בחינם. תוכל להוסיף בקלות אתרי חברות, גלריות תמונות, הזרמת וידאו, שמע, צ’אט ופורומים וכן בלוגים עשירים. בקיצור, הכל כדי להפוך את האתר שלך לדביק יותר ולהמשיך להחזיר את אותם מבקרים שוב ושוב.

4. ג’ומלה הופכת את שינוי מראה האתר שלך לפשוטה, מכיוון שתוכל לשנות את התבנית שלך ולשנות במהירות את המראה והתחושה של האתר שלך תוך דקות ספורות, ומאפשר לך לרענן את האתר מדי פעם.

5. ג’ומלה מתעדכנת באופן שוטף ומוציאה כעת גרסת בטא בשם 1.5. רוב האנשים עדיין עובדים על 1.03 בערך, אבל נחמד לדעת שיש שדרוגים עתידיים.

6. Joomla נתמך היטב על ידי שירותי אירוח רבים כעת, והוא יכול להיות מותקן על ידי סקריפטים של Fantastico בלחיצה אחת בלבד. יש מדריך למשתמש וכמה חבילות וידאו המראות לך כיצד ליצור תבניות ולהקים אתרי חברות למטרות רווח.

7. ג’ומלה ורוב הרחבות שלה או הרחבות הן בחינם ובקוד פתוח ולכן זול לקבל נוכחות מקצועית מאוד באינטרנט.

על כל היתרונות, ייקח כמה שבועות להתרגל למתודולוגיה החדשה של שימוש ב- CMS לניהול ופריסת אתרי האינטרנט שלך, אלא אם כן אתה רגיל ליצור אתרים מהדפדפן שלך. עם זאת, לאחר שתסתדר עם זה לעולם אינך רוצה לחזור למערכת האיטית והמאומצת של יצירת והעלאת אתרים בשולחן העבודה.

אני ממליץ לך להיכנס לאחד האתרים בשם Joomlatutorials.com ולעבור על ההדרכות מיד לאחר התקנת ג’ומלה ולפני שתעשה כל עבודה באתר שלך. בעיקרון, אתה מתחיל עם תבנית שאתה מקבל בחינם במאגר התבניות הגדול ביותר שנקרא אתר http://www.joomla24.com. יש להם למעלה מ -1,500 תבניות חינמיות שאפשר להתחיל איתן. לחלופין, אתה יכול ללכת עם אחת מחברות התבניות המסחריות הרבות המציעות מגוון תבניות בתשלום שתוכל לשנות ולעשות באתר שלך.

לאחר שתבחר את התבנית, עליך לשנות את ההרשאות בתבנית ובאזורי המדיה שלך בקטע התבניות שלך ב- Joomla תחת ספריית ה- HTML הציבורית שלך, כך שתוכל לבצע שינויים בתבנית ובקבצים המתאימים.

אתה עושה זאת בתוך joomla או לרוב, מ- cpanel באמצעות פונקציות מנהל הקבצים שלך והגדר את הרשאות הקבצים ל -777 עבור התיקיות ו- 666 עבור קבצים.

עליך לקבל כניסה מחברת האחסון שלך לאחר ההתקנה על מנת שתוכל להיכנס לקטע מנהלי מערכת שאתה מנהל ובונה את האתר ולבצע שינויים ולהוסיף תוכן לאתר.

לאחר הכניסה, אתה עובר לקטע התבניות במנהל האתר ולוחץ על חדש.

לאחר מכן יוצג בפניך דיאלוג המבקש ממך לגלוש במחשב שלך ולבחור את תבנית האתר שחייבת להיות בפורמט zip ואתה מעלה את התבנית לאתר שלך. אחרי כמה דקות, אם זה מצליח, וזה אומר לך את זה ואז אתה לוחץ על המשך. לאחר מכן תבנית האתר שלך תופיע עם שאר תבניות ברירת המחדל. אתה לוחץ על לחצן הבחירה כדי להפוך את התבנית שהתקנת לתבנית ברירת המחדל.

לאחר מכן, לחץ על לחצן הבחירה כדי לבחור את תבנית ברירת המחדל ולאחר מכן לחץ על html כדי לערוך את html עבור דף התבנית. אתה תבדוק את קבצי התמונות בדף.

כפי שאתה יכול לראות, עליך ללמוד html ואני הייתי לומד במיוחד CSS או גיליונות וטבלאות מדורגים על מנת שתדע למקם דברים על הדף. בכל מקרה עליך לחפש את גרפיקת הכותרת ולהחליף אותה בכותרת גרפית של הלוגו שלך או בתמונת כותרת לאתר שלך.

עליך להיות בטוח שהגרפיקה קטנה מעט מהגודל שניתן, כך שגרפיקת הכותרת או הלוגו יופיעו מבלי לפגוע בפורמט התבנית או הדף. עליך להעלות באמצעות תוכנת ftp כמו Transmit או Filezilla את קובץ התמונה שבו ברצונך להשתמש עבור הלוגו או תמונת הכותרת שלך. לאחר שתמצא את תיקיית joomla בתיקיית ה- html הציבורית, עליך ללחוץ עליה כדי למצוא את תיקיית התבניות. בתוך זה יש תיקיית תמונות. עליך להעלות את התמונה שבחרת לתיקיה זו. זה צריך להיות קובץ .jpg או .gif באותו פורמט של זה המשמש בתבנית במידת האפשר. לאחר שהתמונה מופיעה בקובץ, התפקיד הבא שלך הוא לשנות את ה- html בקובץ html ולהחליף אותו בשם התמונה שהעלית. ואז כאשר אתה מרים את שלך [http://www.sitename/joomla] הדף הראשי שלך צריך להציג את הלוגו הגרפי או קובץ הכותרת שלך.

לאחר מכן, עליך לבטל את פרסום הכפתורים האלה בעמוד הראשון שאתה לא צריך. אתה עובר לקטע התפריט הראשי ומבטל את הפרסום של הכל מלבד כפתור הבית. יהיה עליך לעבור לדף תוספי ג’ומלה וללכת לסעיף התפריט ולמצוא סיומת תפריט שתאפשר לך להשתמש בתמונות או בקבצים אחרים כדי להגדיר את התפריטים שלך. לאחר מכן יהיה לך סיומת הקבצים המתאימה מוכנה כשיגיע הזמן לקשר את התפריטים שלך שזה השלב האחרון בהקמת האתר שלך.

דבר אחד שאתה יכול לעשות כעת הוא להבין אילו תוספים או תוספות תזדקק לאתר שלך. אתה יכול פשוט לקבל אתר מיני ישר אבל אתה תעשה טוב יותר במנועי החיפוש ובעיני המבקרים שלך אם יש לך אתר תוכן המבוסס על נושא ולא רק דף מכירות. אם תוסיף לקוח צ’אט, פורום ובלוג לאתר שלך, תמצא שהמבקרים שלך מסתבכים באתר וממשיכים לחזור. ככל שהם נמצאים באתר שלך, כך גדל הסיכוי שהם יקנו את מה שיש לך להציע, בין אם מדובר בהצעת שותפים, ספר אלקטרוני או חברות.

בדוק כל חלק בתוספים. במיוחד הקטע הגרפי שבו נמצאים כל תוספי הפרסום באנרים. תוכל לייצר רווח מהאתר באמצעות באנרים ו/או מודעות טקסט שיביאו כסף נוסף לאתר. נכון שאם אתה משתמש ב- AdSense באתר שלך, האתר שלך יופיע במנועי החיפוש מוקדם יותר. ישנם מספר מודולים של AdSense. יהיה עליך להוסיף docman או Remository אם תגדיר קבצים להורדה באתר שלך. בונה קהילה או AEC ישמש אתכם היטב אם אתם מקימים אתר חברות. תזדקק לאחד מעורכי התוכן wsiwyg בקטע התוכן והחדשות כדי שתוכל לערוך את הדפים שלך בקלות ובמהירות. עליך להגדיר את עורך wysiwyg שלך כעורך ברירת המחדל של ג’ומלה. לאחר מכן, כשאתה הולך להוסיף תוכן, אתה יכול לערוך בקלות ובמהירות את הדפים שלך. עליך לעבור לקטע הבלוג ולהוסיף X-Blogg לעריכת הבלוג שלך במצב לא מקוון ולהוריד את אחת מתוכניות הבלוג להקמה והפעלה של בלוג מהאתר שלך. יהיה עליך להוסיף אחד ממעבדי התשלום ו/או עגלת הקניות לאתר שלך אם תמכור מוצרים מהאתר שלך. לאחר שהוספת את כל התוספים, בין אם זה רכיב, מודול או ממבוט, אתה מוכן לעבור לשלב הבא.

לאחר מכן, תתחיל להוסיף את הקטעים הדרושים לך באתר שלך. לאחר מכן תוסיף קטגוריות למקטעים עד שתחלק את האתר שלך לישות מאורגנת. לאחר מכן תערוך את העמוד הקדמי באמצעות עורך התוכן ועורך wysiwyg שיצרת את עורך התוכן המוגדר כברירת מחדל. תוסיף תמונות ותוסיף מאמרים כך שהכל נעשה לשביעות רצונך. השתמש בסקרים, באנרים, ומודעות הטקסט של AdSense או מודעות טקסט אחרות עבור תוכניות השותפים שלך עד לעמוד הראשון בבאנר מסתובב או בלוח זמנים של מודעות. כך תוכל לעקוב מהיכן מגיעים רוב המכירות שלך. המשך להוסיף מאמרים וקטעים אחרים לאתר שלך עד לסיום. אל תשכח להוסיף דפי מכירה עבור כל אחד מהמוצרים או מהזדמנויות השותפים שאתה מקדם. לאחר מכן תוסיף דף תודה לכל הורדות שאתה צריך להציע או ספרים אלקטרוניים או תוכנות. יהיה עליך להגדיר את התוסף ולהוסיף תמונות ממוזערות או קישורים שאתה צריך להוריד מוצרים עבורם.

לאחר שהכל מסודר בדוק את כל התמונות שלך ואת האיות שלך עבור כל המאמרים שלך. בדוק את הקישורים שלך וודא שהכל תקין. וודא שסל הקניות שלך פועל כראוי על ידי הוספת מוצרים לדוגמה והזמנתם. ודא שכל הטפסים פועלים כהלכה כדי להוסיף את המבקרים שלך לרשימת ההצטרפות שלך.

הוסף את לחצני הניוזלטר שלך והגדר את הדיוור שלך. הגדר את התשובות האוטומטיות שלך לכל הזמנות או בקשות עבורך ניוזלטרים. אני מציע שתגדיר את הניוזלטרים שלך בקטע ארכיון באתר שלך כך שאנשים יוכלו להוריד אותם מהאתר במקרה שמסנן הדואר הזבל שלהם יאכל את הניוזלטר שלך.

ברגע שהכל נראה טוב פרסמו את הדפים שלכם.

מזל טוב, האתר שלך חי כעת. כתוב שני מאמרים בתחום ההתמחות שלך ביום ויהיו לך יותר ממאה מאמרים תוך שנים שיסתובבו ברחבי הרשת ותרוויח לך כסף. אתה פשוט שולח את המאמרים לספריות המאמרים ותוסיף קובץ חתימה המזכיר את החוויה שלך ואתר האינטרנט הראשי שלך. כפי שאמרתי, אם תעשה זאת למאות אתרים בקרוב תראה מבול של תנועה לאתר שלך והכסף יבוא בעקבותיו! ברכת ג’ומלה לחג!


Source by Kathy Elliott

About admin

Check Also

כיצד למצוא עורך למסמך מדעי

אם אתה מחפש עורך של המסמך המדעי שלך, הקדש רגע לשקול תחילה איזה סוג מסמך …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Recent Comments